Eniyihekim.com

Uzm.Dr. Ayten Yazıcı

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 6 yorum bulunmaktadır.
 • SEVDA tarafından:
  2008 YILINDAN BERİ YANİ 18 YASIMIN İCİNDE İKEN ROMATİZMAYA YAKALANDIM ÖGRENCİ YILLARIMDA.FAKAT HER NEREYE GİTTİYSEM KAS ROMATİZMASI DEYİP GECİLDİ,AGRI KESİCİLER VERİLİP GÖNDERİLİYODUM.SNRA R.A TANISI KONULDU FAKAT TANI KONULSADA BÜNYEMDEN BÜYÜK İLACLAR VERİLDİ VE BİRCOK YAN ETKİLERE MARUZ KALDIM MİDEM VE BEDENİM MAHVOLDU DİYEBİLİRİM.OKULDAN MEZUN OLMAMA AZ KALMIS FAKAT NE DÜZGÜN YÜRÜYEBLİORDUM NEDE İŞLERİMİ GÖREBLİORDUM SINAVLARDA KALEM TUTMAKTA BİLE ZORLANIYORDUM.OKULUMA GİDİP GELMEKTE ELBİSEMİ GİYMEKTE COK ZORLUKLAR CEKTİM. ÜNİVERSİTE KAZANIP GİDEMEDİM. EN SON SAKARYADA AYTEN YAZICI HOCAMIZI TAVSİYE ETTİLER ACİL GİİTTİK ALLAH RAZI OLSUN ACİL DİREK ALDI İLGİLENDİ.TEDAVİMİ ARASTIRDI VE TAKİBİNE ALDI ONA DÜZENLİ GİİTTİM VE TAM 1 YIL İCNDE İYİLEŞME GÖSTERDİM HALEN TAKİBİNDEYİM.DÜZELDİM OKULUMU BİTİRDİM HEP HASTAYDIM.SİMDİ İSE HASTA BAKIYORUM SAGLIK OKUDUM BİR DVLET HASTANESİNDE 1 YILDIR CALISIYORUM.AYTEN HOCAMIDA BIRAKMADIM BIRAKMM YURT DISINA GİTSE BİLE GİDERİM. ALLAH RAZIOLSUN HOCAMIZDAN.
 • Sakine tarafından:
  Göstermiş olduğunuz yakın ilgi ve aladan validem çok memnun kalmış.Başarılarınızın devamını temenni ederim.
 • arif koraş tarafından:
  sayın hocam ben sakarya araştırma hastanesinde 1439 dosya numaralı hasatnızım önce size çok teşekküe ediyorum kiş ayrımı yapmadan herkese güleryüzle davranıyor hastalarınız sizden gördüğü ilgiyi özel hastanelerde göremiyo verdiğiniz tedavi yöntemi tüm ağrılarımı dindirdi ALLAH szin gibi hocalarımızı bizim başımızdan eksik etmesin saygılar ARİF KORAŞ
 • neslihan gürel tarafından:
  Mrh lar,uzun zamandır böyle bir imkan arıyordum nihayet dr umu analatabilecegim..(gerçi çevremde daima kendisinden söz ediyorum) sevgili dr um AYTEN YAZICIYLA 2005 TARİHİNDE KOCAELİ ÜNV: tanıştım.(tamamen tesadüf,ALLAHA şükrediyorumki,bana bu imkanı sundugu için..Şuanda sakarya E.A.H görevli,isterse vanda olsun yine giderim:):)Teşhisim 15 yıl önce kondu,kendisinin 6 yıldır hastasıyım (ANKİLOZAN SİPONDİLİT) sorunum..Gerçekten zor,hekim ve hasta için..SEVGİLİ DR UM AYTEN YAZICININ,sayesinde kendimi son derece güvende hissediyorum (dr hasta arasında GÜVEN çok önemli)bu güveni hastalarına,aktarabilmesi mükemmel..Mesleginde,ve alanında bana göre sonsuz başarılı,saglıkla ilgil (rahatsızlıgım dışında) da mutlaka kendisinden yardım alarak karar veriyorum..Ben dr umun kişisel özelliklerinden ayrıca çok memnunum..(öncelikle ayten yazıcıyı,yetiştiren ANNE ve BABASINA sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..Vatana ve milletine böyle,hayırlı ve degerleri olan bir insan yetiştirdikleri için..(hastalarının sorunlarıyla,sanki canından bir parçaymış gibi,yakınen ilgilenmesi takdire şayandır..(DR:AYTEN YAZICIYI) anlatmaga kelimeler yetmez,sevgili doktorum ALLAH bizim başımızdan sizi eksık etmesin (çektigim acılarımı unutmuyorum) sizi çok seviyoruz.... hastanız NESLİHAN GÜREL..!
 • neslihan gürel tarafından:
  Kullanıcımız yorum girmemiştir.
 • yusuf tarafından:
  sayın değerli doktorumuz iyi bir doktor hastalarınla yeterınce ilgileniyor çok teşekkür ederizz... bide şunu belirtmek isterim doktorumuza sıra alırken zorluk çekiyoruzz zamnında ulaşamıyoruz.
Doktor hakkında toplam 6 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
6 kişi Uzm.Dr. Ayten Yazıcı için değerlendirme yapmış

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Doc.Dr. AYŞE ERGÜNEY ÇEFLE
Romatoloji,Kocaelı
Uzm.Dr. FULYA COŞAN
Romatoloji,Kocaelı
Uzm.Dr. BARIŞ YILMAZER
Romatoloji,Kocaelı
Uzm.Dr. MEHMET AKİF ÇAKAR
Kardiyoloji,Sakarya
Uzm.Dr. ORHAN EREN
Romatoloji,Kocaelı
Uzm.Dr. AHMET MURAT GENCER
Romatoloji,Trabzon
Uzm.Dr. ALİ TAYLAN
Romatoloji,İzmir
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
12505
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
9
Doktor Yazıcı’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!