Eniyihekim.com

Opr.Dr. Amanullah Çağatay

Opr.Dr. Amanullah Çağatay

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Medical Park Gebze Hastanesi

Gebze, Kocaeli

Randevu Hattı : 0850 202 34 34
Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 9 yorum bulunmaktadır.
 • RECEP ERKAN tarafından:
  DR,AMANULLAH BEY'E AİLECE ŞÜKRAN BORÇLUYUZ.BİZİ ÇOK İLGİLİ KARŞILADI.YAKIN ÇEVREMİZDEN KENDİSİNİN ALANINDA EN İYİSİ OLDUĞU ÖĞRENDİK ONA GÜVENDİK.ANNEMİN İLERİ EVREDE OLAN OVER KANSERİ HASTALIĞINDA BİZE UMUT OLDU.SON DERECE BAŞARILI BİR AMELİYAT GERÇEKLEŞTİRDİ VE ŞU AN GELİDİĞİMİZ NOKTADA ANNEM ÖNCE ALLAHIN İZİNİYLE SONRA HOCAMIZIN TECRÜBELİ ELLERİYLE ŞİFAYA KAVUŞTU..ÇOK MUTLUYUZ..
 • Arzuhan B. tarafından:
  DR.Amanullah ÇAĞATAY beye çok teşekkür ediyorum ilk gebeliğim 2 aylık kalbi durdu kürtaj oldum.bende polikistik over var ve kaç aydır gebe kalamıyordum Amanullah beyin ilk tedavisinde gebe kaldım şuan 5 haftalık gebeyim.takibini çok iyi yapan ve manevi yönden de destek olan bir doktor.
 • SEVGÜL KAHRAMAN tarafından:
  GEBZE'DE EN İYİ KADIN DOĞUM UZMANI KİM DİYE SORAN OLURSA KESİNLİKLE AMANULLAH ÇAĞATAY DERİM,ONUN SAYESİNDE ÇOK ŞÜKÜR İKİNCİ KIZIMI KUCAĞIMA ALDIM 10 GÜN ÖNCE,DOĞUM ESNASINDA POLİKSTİK OVER'LERİM VARDI-ONLARIDA YOK ETMİŞ OLDU. AŞILAMA İLE HAMİLE KALDIM-İLKE SEFERDE HEMDE,BAŞKA DOKTORA GİTTİM 1 YIL BOYUNCA,BİR SONUÇ ALAMADIM.ÇAĞATAY BEY GERÇEKTEN ÇOK İYİ BİR UZMAN DALINDA,BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM DOKTOR BEY...
 • emine karahan dalga tarafından:
  bir doğum yaptım sağlıklı güzel bir kızım var, ikinci hamileliğimde düşük oldu, üçüncü hamileliğimde ikiz bebeklerim 2,5 aylık kalpleri durdu kürtaj oldum ,aradan iki yıl geçti hamile kalmak istiyorum doktorumun kontrolinde, düşük olmasından korkuyorum doğal hamile kalmak istiyorum dedavi için hastanenize amanullah çağtay dan memnun olduğum için kendisine muayne olup inşallah bir bebek sahibi olmayı arzuluyorum.
 • Eren Rose tarafından:
  Doktor beyle Medikal Park hastanesinin yönlendirmesiyle tanıştım. Forumlar da yazılanları okudum. Kadınların genelde çok sık karşılaştığı vajinal enfeksiyon rahatsızlıklarında bu kadar kesin tedavi yöntemiyle daha önceden hiç karşılaşmadım. 35 yaşındayım ve 10 yıllık evli olduğumu düşünün. Başka doktorların verdiği tedavilerde ilaç kullanırdım, raahtsızlık tam olarak geçmez, sonra tekrar ilaç kullanımı, yine geçmez, sonra hekim değiştirme ve yeni tedavi yöntemleri derken süreç uzardı.Ve hiçbirzaman tam sonuç alamazdım. Çağatay Bey'e tedavi konusunda güvenin. Verdiği ilaçları kullanın.ikinci bir tedavi öngörürse onuda tamamlayın. Kendisi enfeksiyon tamamen bitene kadar sürekli kontroller, tahliller ve ilaç tedavisiyle beni çok kısa sürede sağlığıma kavuşturdu. Sağlık denince çok iyi hastanelere ve çok iyi doktorlara gitmeye çalışmama rağmen, Çağatay bey kadar hastasıyla ilgilenen, hastasını tekrar sağlığına kavuşturmakta bu kadar hızlı ve başarılı bir doktorla henüz karşılaşmadım.İçim rahat bir şekilde kendisini tavsiye ederim.
 • ZEYNEP tarafından:
  Gerçekten süper bir doktor. doktor var doktor var böyle kaliteli ilgili işini düzgün yapan tedaviyi günü gününe takip eden teşhisleri ve tahminlerinde yanılmayan ve şuanda evladımın olmasında faydası olan önce Allahıma sonrada DR.Amanullah ÇAĞATAY dan Allah razıolsun oluşumundan dogumuna kadar ilgilendiki hastalarına akrabalarını tedavi ediyormuş gibi ilgilenip tedavi ediyor çookkkk Teşekkür ederim. DR.Çagatay
 • İclal tarafından:
  Oğlumun her doğum gününde minnetle kulaklarını çınlattığım mütevazı bir insan. "Doğurursan ölürsün" diyenlere karşın sürekli kontrollerle ve yoğun ilgisiyle bugün 1. sınıfa başlayan oğlumun yaşamını önce Rabbime sonra da Amanullah Beye boçluyum.
 • seray tarafından:
  Gebzedeki en iyi kadın doğumcu.Hem doğum için gitmiştim hem de sonrasında başka sorun için.Dert varsa deva Amanullah Bey..On umara beş yıldız.
 • NAZ tarafından:
  Kullanıcımız yorum girmemiştir.
Doktor hakkında toplam 9 yorum bulunmaktadır.
Doğum Tarihi :
9 kişi Opr.Dr. Amanullah Çağatay için değerlendirme yapmış
Çalıştığı Kurumlar
Medical Park Gebze Hastanesi, Kocaeli (Özel Hastane)
Adres : KAVAK CAD. NO: 5 BELEDİYE YANI GEBZE
Opr.Dr. Amanullah Çağatay randevuları için 0850 202 34 34 numaralı telefonu arayabilirsiniz
Yatak Sayısı : 136 Açılış Yılı : 2011 Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Özel Hastane  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Ağrısız Doğum Amniosentez Aşılama Yöntemi Beşinci Gün Transferi Bilateral Ooferektomi Blastokist Transferi Cea(Karsinoembriyonik Antijen) Cinsel Terapi Cvs(Koryon Villüs Örneklemesi) Da Vinci Robotik Cerrahi Destekli Yuvalama (Assisted Hatching) Dilatasyon Ve Kürtaj Diyafram Yöntemi(Doğum Kontrol) Doğum Kontrol Doğum Kontrolde Doğal Yöntemler Doğum Kontrolde Hormonal Metodlar Doğum Öncesi Eğitim Ve Doğuma Hazırlık Doğumda Bradley Yöntemi Dörtlü Tarama Testi Ea(Endometriyal Ablasyon) Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Ellman Radyo Frekans Cihazı Embriyo Dondurma Endometriyal Biyopsi Endoskopi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Lazer Cerrahisi Endovasküler Embolizasyon Epizyotomi Esd (Sedimantasyon) Et(Hormon Replasman Tedavisi) Fallopi Tüpü Çıkarılması(Histerektomi) G Noktası Büyütme Gardasil Hpv Aşısı Genital Estetik Genital Renk Açıcı Tedaviler Gerilimsiz Vajinal Bant Işlemi Hamilelik Testi Hemaferez Hipnozla Doğum Histerektomi Histeroskopi Histerostopik Sterilizasyon Homosistein Hormanal Terapi Hormonal Replasman Terapisi Hpv Testi Hrt(Hormon Replasman Tedavisi) Iud(Intrauterin Araç Spiral) IVF İntrauterin İnseminasyon İnvitro Maturasyon Jackson Pratt Dren Jinekolojik Cerrahi Jinekolojik Onkoloji Kalıcı Pacemaker Ekstraksiyonu Kateter Yerleştirme Kegel Egzersizleri Kısmi Histerektomi(Histerektomi) Kızlık Zarı Dikimi (Himenoplasti) Klitoral Tedavi Kolposkopi Kürtaj Labioplasti (iç Dudak Estetiği) Laparoskopi Laparoskopi Destekli Vaginal Histerektomi(Histerektomi)(Lavh) Laparoskopik Cerrahi Laparoskopik Myomektomi Laparoskopik Over Kisti Ameliyatı Laparoskopik Supraservikal Histerektomi(Histerektomi) Laparoskopik Tubal Sterilizasyon Laparoskopik Tüp Ligasyonu Laserasyon Onarımı Leep (Loop Elektrocerrahi Eksizyonel Prosedür) Mikroenjeksiyon Minimal Invaziv Cerrahi Myomektomi Normal (Vajinal) Doğum Ooferektomi Ooforektomi(Histerektomi) Ovariektomi Over Ablasyonu Over Kist Ameliyatı Östrojen Replasman Tedavisi Pelvik Laparaskopi Pelvik Muayene Pelvik Muayene Ve Pap Smear Preoperatif Değerlendirme Radikal Histerektomi Rahim Biyopsisi(Endometrial Biyopsi) Rahim Içi Araç(Spiral) Rahmin Alınması Reproduktif Endokrinoloji Robot Destekli Cerrahi Robot Destekli Laparoskopik Prosedürler Robotik Cerrahi Salpingo Ooferektomi(Histerektomi) Servikal Koni Biyopsisi Servikal Konizasyon Servikal Kriyocerrahi Serviks Biyopsisi(Kolposkopi) Sezeryan Doğum Sezeryan Sonrası Normal Doğum Sistosel Ve Rektosel Onarımı Total Abdominal Histerektomi(Histerektomi) Tubal Sterilizasyon Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Tüp Bebek Uterin Içi Cihaz Koyma Ve Kaldırma Uterus Ablasyonu Uterus Biyopsisi(Endometrial Biyopsi) Üçlü Tarama Testi Ürojinekolojik Ameliyatlar Vajinal Duş Vajinoplasti (Vajina Daraltma) Vbac(Sezeryan Doğum) Vezikovajinal Fistül Düzeltimi
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar
Adet Bozuklugu Adet Düzensizliği Adneksit Ağrılı Ay Başı Hali Ağrılı Cinsel İlişki AIDS Anne Sütünün Azlığı Aşırı Ay Başı (adet) Kanaması Ay Başı Düzensizliği Ay Başı Kanaması Yokluğu Ay Başı Kanamasıazlığı Ay Başı Kanamasının Gecikmesi Borderline Over Tümörü Cinsel İşlev Bozukluğu Cinsel Yolla Bulaşan Hastalıkl Çikolata Kisti Dış Gebelik Dismenore Doğum Doğum Kontrol Doğum Sancıları Düşük (abortus) Endometriosis Endometriozis Ergenlik Dönemi Jinekolojik So Erken Doğum Ferç Kaşıntısı Gebe Kalamama Gebelik Genital Siğil Hamile Kalamama Hamilelik Hiperplazi Hipogonadizm Histerektomi Hormonal Bozukluklar HPV İdrar Kaçırma İdrar Yolu Sarkması İnfertilite İnterstisyel Sistit Jinekolojik Hastalıklar Jinekolojik Kanserler Kadın Hastalıkları Kadında İşeme Bozukluğu Karın Ağrısı Kemik Erimesi (Osteoporoz) Kısırlık Kist Menopoz Miyom Mol Gebelik Orgazm Olamama (Anorgazmi) Over Ca Over Kanseri Over Kist PCOS Pelvik İnflamatuar Hastalık (P Plasenta Previa Polikistik Over Polip Preeklampsi Prematüre Doğum Rabdomiyom Rahim Ağzı Kanseri Rahim Egzaması Rahim Hastalıkları Rahim İltihabı Rahim Kalınlaşması Rahim Kanaması Rahim Kanseri Rahim Sarkması Rahim Urları Rahimde Polip Riskli Gebelik Serviks Kanseri Sezeryan Sistit Sistosel Tekrarlayan Düşük Ürojinekoloji Vajen Ca Vajinal Akıntı Vajinal Enfeksiyonlar Vajinismus (Vajinusmus) Vajinit Vulva Kanseri Yapışık ve Önde Gelen Plasenta Yumurtalık Kanseri Yumurtalık Kisti Yüz Kırışıklıkları
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
7549
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
3
Doktor Çağatay’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Opr.Dr. Amanullah Çağatay
Opr.Dr. Amanullah Çağatay
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Medical Park Gebze Hastanesi
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Opr.Dr. Amanullah Çağatay
Opr.Dr. Amanullah Çağatay
Kadın Hastalıkları ve Doğum
Medical Park Gebze Hastanesi
Amanullah Çağatay

Bu doktordan randevu alabilirsiniz!

Eniyihekim.com vasıtasıyla alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!
Randevu Hattı : 0850 202 34 34
Randevu Al
KAPAT