Eniyihekim.com

Uzm.Dr. Tarkan Abak

Hasta Değerlendirmeleri + Bu Doktora Yorum Yazın
İş bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili doktorun doğrudan veya dolaylı emri, talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili hasta tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Bu web sitesinin temel amacı sağlık alanında kamuoyunun daha iyi bilgilenmesini sağlamaktır. Eniyihekim.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.
Doktor hakkında toplam 9 yorum bulunmaktadır.
 • Ayhan GENÇ tarafından:
  Doktor Tarkan ABAK hocamın KARPAL TUNEL SENDROMU teşhisi koyması neticesinde 20 Eylül 2014 tarihinde sol el bileğimden ameliyat oldum.Şu anda sağlık durumum gayet iyi nekahat dönemimdeyim.Kendisine ve ameliyat hemşiresi bayana ameliyat esnasında göstermiş oldukları çabaya çok teşekkürlerimi sunuyor başarılarının devamını diliyorum.
 • sümeyye tarafından:
  benim annemi ameliyat etmiştiniz seneler önce ama hala toparlanamadı altı kez ameliyat ettiniz yedinciyi yapıcaklar sayenizde bir türlü iyileşemedi sizin hatanız yüzünden yıllardır acı cekiyor şimdi tekrar platin koyucaklar artık sinir sistemi tamamen çöktü umarım vijdanınız rahattır hocam annemle birlikte bizde acı cekiyoruz ama hiç kötü anmadım sizi allahtan gelene boynumuz kıldan ince ama lütfen bundan sonra daha dikkatli olun ateş düştüğü yeri yakıyor...
 • nejdet eren tarafından:
  üstün doktorluğundan da önce .. üstün insanlıgın için teşkrlr .. TARKAN ABAK.. eşimide benide ağrılarımdan kurtardın.. ellerin dert görmesin:)
 • osman torunoglu tarafından:
  sayın hocam korkular ve cekingelerle gecirdigim on yıllık bel fıtıgı hastalıgıma tokat devlet hastanesinde 2008 yılında cerrahi mudahalenizle son verdiniz sukurler olsun bedensel ve hatta ruhen saglıgıma kavustum size minnettarım Allah(cc) sizden ve yardımcılarınızdan razı olsun sevgiler ve saygılarımı sunarım...
 • TURHAN CEBECİOĞLU tarafından:
  AMELİYATIMI BAŞARILI BİR ŞEKİLDE GERÇEKLEŞTİREN,BENİ SAĞLIĞIMA KAVUŞTURAN,HASTANENİZDE YATTIĞIM SÜRECE YAKIN İLGİ VE ALAKASINI ESİREGEMEYEN SAYIN DR.TARKAN TABAK BEY'E SONSUZ TEŞEKKÜRLER SUNARIM.HASTANENİZ ABÜNYESİNDE İYİKİ BÖYLE BAŞARILI BİR DOKTORUNUZ VAR. BEL FITIĞI AMELİYATINDAN LÜTFEN KİMSE KORKMASIN.BEN ÇOK İYİYİM AĞRILARIMDAN KURTULDUM
 • gülistan denler tarafından:
  ben gülistan denler 2008 yılında beyinkanaması geçirdim sizin sayenizde hayata döndüm sizin sayenizde hayatımda birçok dönüm noktası oldu eğer siz olmasaydınız hayatım şuanda iyiy olmazdı umarım beni tanımışsınızdır adanalı diyordunuz bana size çok teşekkür ederim allah razı olsun :)
 • dilek eren tarafından:
  DR.TARKAN ABAK...DRLUĞUNA SÖYLEYECEK.. SÖZÜM OLMAZ BENİ KORKUNÇ AĞRILARDAN KURTARDI ONA MİNNETTARIM..AMA İNSANLAĞIDA DR.LUGU KADAR GÜZEL.. HASTALARINA İLGİSİ GÜLERYÜZÜ.. ALLAH RAZI OLSUN KENDİSİNDEN..AYRICA TÜM AMELİYAT EKİBİ ARKADAŞLARDAN VE KAT HEMŞİRELERİNDEN DE COK MEMNUN KALDIM HEPSİNE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDERİM.
 • vildan kayhan tarafından:
  hastalığımın teşhisi ve beni bu konuda yönlendirmesi hayatımın dönüm noktası oldu benim için.. başka dr. ların senin bir şeyin yok demesi ve gerçeği sayın tarkan abak'ın ilgisiyle gerçek teşhisin meydana çıkması geçirdiğim 7.30 saatlik bir operasyondan sonra hayata dönüşüm için çoookkk tşkr ederimm..başarılarının devamını dilerim..
 • Dilek Eren tarafından:
  Belfıtıgı ameliyatımı başarıyla yaparak beni sağlığıma kavuşturan sevgili doktorum Tarkan Abak'a ve ameliyat sonrası gösterdigi ilgiye, önce mesleki başarısı sonrada insanlığı icin cok teşekkür ederim.
Doktor hakkında toplam 9 yorum bulunmaktadır.
Çalıştığı Kurumlar
Kocaeli Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi, Kocaeli (Devlet Hastanesi)
Doktor,
Adres : İhsaniye Hastane Caddesi GÖLCÜK
Tel : 262 435 76 60
Fax : 435 76 65
Yatak Sayısı : 172 Açılış Yılı : Belirtilmemiş Çalışan Sayısı : Belirtilmemiş
Park Yeri : Belirtilmemiş Kurum Tipi : Devlet Hastanesi  
İhtisası
Doktorun uzmanlığıyla alakalı prosedürler
Ağrı Pompası Apse Insizyonu Ve Drenajı Arteriografi Baklofen Pompası Tedavisi Beyin Anevrizması Onarımı Beyin Pili Programlanması Bilgisayarlı Tomografi Taraması(Bt) Brakiterapi Da Vinci Robotik Cerrahi Derin Beyin Stimülasyonu Dikiş Disk Protezi Uygulaması Diskektomi Diskografi Diskogram Eeg(Elektroensefalografi) Ekstratemporal Kortikal Rezeksiyon Elektromiyografi Elektron Işınlı Bilgisayarlı Tomografi Endoskopik Cerrahi Endoskopik Diskektomi Endovasküler Embolizasyon Endovasküler Koilleme Enjeksiyon Im Enjeksiyon Iv Epidural Steroid Enjeksiyonu Epilepsi Cerrahisi Epilepsi Tedavisi Fonksiyonel Hemisferektomi Gamma-Knife (Gamma Bıçağı) Radyo Cerrahi Genel Çocuk Cerrahisi Hemaferez Hidrosefali Şant Uygulaması Jackson Pratt Dren Kateter Yerleştirme Korpus Kallozotomi(Epilepsi Cerrahisi) Kraniotomi Laserasyon Onarımı Lezyonektomi Lobektomi Lop Rezeksiyonu(Epilepsi Cerrahisi) Mikrocerrahi Mikrovasküler Kırpma Mikrovasküler Oklüzyon Minimal Invaziv Cerrahi MRI Multipl Subpial Transeksiyon Nebulizatör Nöroonkolojik Cerrahi Omurga Cerrahisi Omurga Stabilizasyon (İnstrumentasyon) Ameliyatları Parsiyel Nefrektomi Pediatrik Endoskopik Cerrahi Pediatrik Laparoskopik Cerrahi Pediatrik Toraks Cerrahisi Preoperatif Değerlendirme Radyoterapi Rezektif Epilepsi Cerrahisi Robot Destekli Cerrahi Robotik Cerrahi Serebrospinal Sıvı Analizi Spinal Enjeksiyon Stereotaktik Radyocerrahi Şiroterapi(Sinir Dondurma) Tam Kan Sayımı-Hemogram Temporal Lop Rezeksiyonu Tümör Nekrozu Faktörü (Tnf) Vasküler Cerrahi Venografi Ventriküloperitoneal Şant Uygulama Vns(Vagal Sinir Stimülasyon Tedavisi) X-Ray Yapay Mesane Yoğunluk Ayarlı Radyoterapi (Yart)
Doktorun uzmanlığıyla ilgili hastalıklar

Branştaki diğer uzmanlar

Bu Doktoru İnceleyenlerin
Araştırdığı Diğer Hekimler
Yr.Doc.Dr. KENAN KOÇ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kocaelı
Opr.Dr. SALİH IŞIK DİLEK
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kocaelı
Uzm.Dr. MEHMET DAİMOĞLU
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kocaelı
Prof. Dr. OSMAN NİYAZİ AKIN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kocaelı
Prof. Dr. SAVAŞ CEYLAN
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kocaelı
Doc.Dr. KONURALP İLBAY
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kocaelı
Prof. Dr. SÜLEYMAN TUNCER SÜZER
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kocaelı
Opr.Dr. KEMAL KEŞMER
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kocaelı
Opr.Dr. İSMAİL ADNAN SUSMUŞ
Beyin ve Sinir Cerrahisi,Kocaelı
Doktorun Profilini Ziyaret
Eden Kişi Sayısı
4190
Doktoru Favori Listesine
Alan Kişi Sayısı
1
Doktor Abak’ı Arkadaşına Öner
Yükleniyor...

En son görüntülediğiniz...
* : yıldız değerlendirme tamamen Eniyihekim.com kullanıcılarının subjektif memnuniyet seviyelerinin bir göstergesidir. Hekimin tıbbi açıdan başarısının veya yetkinliğinin bir göstergesi olamaz. Bu sayfayı okuyarak kabul ettiğiniz kullanıcı sözleşmesine ulaşmak için tıklayın.
Geçtiğimiz ay,
2 milyon
hastanın doktor tercihi
yapmasına destek olduk!
Bu kurum özel bir sağlık kurumudur ve devlet sigortası kapsamında değildir!
Bu formu kullanarak alacağınız randevu sonrasında tedavi memnuniyetiniz Eniyihekim.com tarafından takip edilecektir!