Veni Vidi Çağ Hastanesi

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Pratisyen hekim, Ürolog, Kalp ve damar cerrahı, Göz doktoru, Beyin ve sinir cerrahı, Genel cerrah, İç hastalıkları uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Çağ Hastanesi kadrosunda 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları u... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Çağ Hastanesi kadrosunda 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Çağ Hastanesi Ankara ilinde Meşrutiyet Cad.no:33 Kızılay adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Serkan Gürcan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Siddetli bir bel agrisiyla uyandigim bir sabah bana en yakin hastaneden ,mümkün olan en yakin zamana randevu aldim. Kendisi dinamik, empati kurabilen ve sevecen bir doktor. Durumumu aklimda soru isareti kalmaksizin net olarak acikladi, ilgili davrandi. Yakinlarima tavsiye edeceğim tabi ki, tercih edin iyi hissedersiniz, iyileşirsiniz. Teşekkür ederim Serkan bey.

  • memnunum

   su anda serkan hocamdan amelıyat randevusu almak ıcın gun sayıyorum kendısı su ana kadar kı ızlenımlerım dogrultusunda duzgun bır ınsan ve uzman bır hekım gıbı duruyo....umarım amelıyat sonrasındada aynı ızlenımlerımı yorumlarımı kat be kat fazlasıyla surdururum vede surdurmek ıstıyorum...sımdıden elınıze saglık hocam

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Erol Bayraktar

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • memnun değilim

   Vallahi Demek Ki Bize Denk Gelmiş Bence Cok Sinirli Agresif Bir Yapısı Var Erol Beyin Eşimin İlk Hamileliği Oldugundan Doğal Olarak Kafasına Takılan Soruları Vardı Her Kadın Gibi Ama Erol Beye En Son Muayeneye Gittiğimizde Öyle Davrandı Ki Kovmaktan Beter Etti Malesef Kendisine Soru Sorulmuyor Ve Sorsanızda Siz Karışmayın Ben Söylicem Söyledir Böyledir Cvp Lar Veriyor Yani İnsanın Aklındaki Soru İşaretini Gidermiyor Cünkü Dinlemiyordu Bizi Ben Ve Eşim Resmen Azarlanarak Yanından Ayrıldık Ve Doktorumuzu Değiştirdik Şu Anki Doktorumuz Cep Numarasına Kadar Verdi İstediğimiz Zaman Ulasabiliyoruz Rahatca İsteklerimizi Sıkıntılarımızı Sorup Bilgi Alışverişi Sağlayabiliyoruz Malesef Erol Hoca Da Bu Olayı Göremesik Biz Hastahaneye Gelince Danışmadaki Bayan Arkadaşlar Daha Durdukları Yerin Numarasını Bile Bilmiyorlar Gerisini Siz Düşünün Ben Birşey Demiyorum İlgisizlik Alakasızlık Diz Boyu .. Yorumlara Aldanarak Çağ Hastahanesi Ve Erol Hocaya Basvurduk Pişman Olduk Ve Hamileliğin 5 Ayında Malesef İstemeyerek Doktor Değiştirdik.

  • çok memnunum

   merhaba, eşim 2 sezeryan doğumunu da Erol Beyin hekimliğinde gerçekleştirdi. işinde son derece başarılı ve ilgili bir beyefendi.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Engin Gönül

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Daha önce çok ağır beş beyin ve üç omurilik ameliyatı geçirdim. Hepsi de çok başarılı geçti. Hayati riski çok fazla olan ameliyatlardı.Engin hocam beni hayata döndürdü. Ona hayatım boyunca duacıyım.

  • çok memnunum

   başımda menenjiom tümör olduğunu öğrendiğimde çok üzülmüştüm ve korkmuştum ancak araştırmalarım sonucunda prf.dr. engin gönül ismine ulaşmak hayatımı kurtardı kendisine ve ekibine çok teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Umut Bektaş

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   26 Ocak 2014 tarihinde eşimin menisküs ameliyatını gerçekleştiren Dr.Umut Bektaş...Gerek doktorluğuyla,gerek örnek insani davranışlarıyla günümüzde herkesin özlem duyduğu bir doktor...Herkese Şiddetle tavsiye ediyorum...Sonsuz teşekkürler...Ameliyatımızın üzerinden iki gün geçmesine rağmen eşim şimdiden tüm ağrılarından kurtulmuş durumda...Tüm Ortopedi servisine ve doktorumuza ilgilerinden dolayı birkez daha sonsuz teşekkürler...

  • çok memnunum

   1 ay önce ön çapraz bağ ameliyatımı gerçekleştirdi yüzündeki tebessümle ve yapacağı herşeyi en ince detayı anlatarak rahatlatdı ve çok güzel geçen ameliyatımla şimdiden çok rahatım hocam elinize sağlık çok teşekkür ederim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Sevgi Ateş Uçar

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   3lü taramada down sendromlu olma ihtimali çıktıktan sonra birçok doktora gitmim.kimi önemli olan eve sağlıklı bebek götürmek, aldır dedi.kimi risk büyük dedi.sevgi hanımAllahın izniyle hiçbişey yok dedi.ve aldırmamı istediklerçocuk şuan Iq testinde üstün zekalı çıkıyo.çok güvenilir bir doktor her tanıdıpıma tavsiye ediyorum ve hepside çok memnun.

  • çok memnunum

   Hem profesyonel bir hekim hem de çok iyi bir insan... İki tane problemli hamilelik geçirdim ikisinde de sevgi hanimin tecrübesi sayesinde sorunsuz bir şekilde evlatlarimi kucagima aldim....tavsiye ettiğim arkadaslarimda çok memnun kaldılar..tecrübeniz güler yüzünüz mütevaziliginiz ve samimi tavirlarinizdan dolayı çok teşekkürler... İyi ki varsiniz ..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at