Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • İlker Ganal

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Annemin omuz ve boyun ağrıları için dört kere Devlet Hastanesi'ne gittik. Annemin hastalığı hakkında kesin bir teşhis verilmedi. Doktorların hepsi ağrı kesici ilaçlar verdiler. Bu hafta Dr. İlker Bey' e muayene olduk. İnanılmaz derecede iyi davrandı. Mr sonuçlarını bile bizim anlayabileceğimiz şekilde yorumladı. Tedavisinin nasıl olması gerektiği, tedavi süresince hangi yolun izleneceğini, tedavinin ne zaman biteceğini anlattı. Dr. İlker Bey'in uzmanlık alanında rahatsızlığı olan kişileri gönül rahatlığı ile Dr. İlker Bey'den yardım almalarını öneririm. Kişiliği, karakteri ve uzmanlığı ile doktor ünvanına tam da yakışan isim İlker Bey'dir.

  • çok memnunum

   ben ilker beyin ameliyat ettiği bir hastası olarak diyorumki ALLAH ilkerbeyi yalova halkına hediye etti RABBİME şükürler olsunki biz yalovalıları böyle bir insan demiyorum çünkü insan üstü bir şey le tanıştırıp bizlere yolladı .ALLAHIM bu kardeşimizden razı olsunistanbuldaki medikalparktaki doktor ların bile bİZİ aşar dediği ameliyatı çok başarılı olarak yapıp bizleri mutlu etti ALLAHIMDA onu mutlu etsin çok başarılı çok insan çok güler yüzla çok sıcak ne yazayımki ne yazsam az herkese söylüyorum herkese tavsiye ediyorum İLKERBEY kardeşlerim istanbul trabzon antalyadan samsundan akrabalarımı getirttim hepsini muayene ettirdim hepside dua üstüne dua ediyorlar hem bana hemde doktoruma hepsi süper memnun ALLHIM İLKER BEYDEN RAZIOLSUN İLKER BEYDENDE AKTİF FİZİK HASTANESİNİN SAHİPLERİNDENDE DİYORUM YA NE YAZSAM AZZZZZZZZZ

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Caner Torunlar

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   İnternetten bulmuştuk doktorumuzu ve çok iyi bir doktor. Her şeyden önce saygılı ,bilgili, hastasıyla gerçekten ilgilenen bir doktor. Sorunumuzu bir ay içinde halletti ve tedavi çok iyi bitti. Yakınlarıma da kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Devamlı gittiğimiz doktorumuzdur kendisi,yani yıllardır ailece bir rahatsızlığımız olduğunda direk kendisine gideriz. Aile doktorumuz diyebiliriz. Hastalarıyla ilgilenen ve güven veren bir doktor. Kendisinden çok memnunuz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ali Sarpkaya

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   hastanedeki doktorlar özellikle kardiyolojide muarat bey ve gözde alibey mükemmel insanlar .hastalara yaklaşım tarzları fevkalade.insana huzur veriyorlar.kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Yalnız hastanenin gözde ve kardiyolojide aldıkları ücret çok yüksek özellikle kalp hastalıklarında birçok hastane muayene ücreti almamaktadır.bu hastanelerin örnek alınmasını dilerim

  • çok memnunum

   Tavsiye üzerine gitmiştik doktorumuza ayrıca babamın da doktorudur kendisi.Çevremden de olumlu tavsiyeler gelince kendisine gitmeye karar verdim. Yaklaşımı gayet iyi ve bilgili ,saygın bir doktor. Tedavi sürecinde bizimle çok iyi ilgilendi ve bilgilendirdi. Şu an hiçbir problemim kalmadı . Yakınlarıma ,çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.Kendisine buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Aydın Onar

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Yalova hastanesinde kendisine muayene olma şansını yakaladığımız için çok memnunuz. Umarım burayı sever ve Yalova da kalır. Çocuğa karşı yaklaşımı, tedavisi mükemmel ve bilimsel.

  • çok memnunum

   KARABÜK HALA ONUN GİBİSİNİ BULAMADI KARABÜK HALA ONU ARIYOR VE HEP ONU ANIYOR MÜKEMMEL BİR DOKTOR VE İYİ BİR İNSAN ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN.BİR GÜN İNŞALLAH KARABÜKTE GÖRMEK DİLEĞİMİZ.KARABÜKTEN SAVAŞ KARAKURT

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Kıymet Çoban

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   İki kızim, eşim ve ben Yalova Özel Atakent Hastanesi doktoru Kıymet Çoban Hanıma bugün muayeneye gittik ve çok memnun kaldık. Hastalarına karşı göstermiş olduğu özen ve itina, ilgisi bize güven verdi. Çok teşekkür ederim.. Saygılarımla Hüseyin Demirer

  • çok memnunum

   Yalova Özel Atakent Hastanesi doktoru Kıymet Çoban Hanıma bugün muayeneye gittim ve çok memnun kaldım. Hastalarına karşı göstermiş olduğu özen ve itina, ilgisi bana güven verdi. Çok teşekkür ederim..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Buğday Hepşen Daylan Tunç

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Komşumun tavsiyesi üzerine doktoruma gittim ve çok memnun kaldım.uzun süre ilgilendi,konuştu benimle hatta tekrar bilgi için beni kendisi aradı. Alakası çok güzel, verdiği ilaçlar da çok iyi geldi. Bir sorunum olduğunda düşünmeden ,güvenerek tekrar kendisine giderim. Yakınlarıma da devamlı tavsiye ediyorum zaten.

  • çok memnunum

   Hamilelik aşamasında tavsiye üzerine gittim doktorumuza. Doğumumu kendisi yaptırdı ve kendisine gitmeye de devam ediyorum, Zaten iyi bir doktor olmasa kesinlikle gitmem. Anlatması ,bilgilendirmesi güzel, rahatlatıyor hastasını. Güveniyorum kendisine.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Feridun Irmak

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Selamlar doktor bey, ben 38 yaşındayım. 30 yaşımdayken burnumdan ameliyat oldum. size ne kadar teşekkür etsem azdır.ben 30 yaşıma kadar hiç nefes almadan yaşamışım meğer. burnumdan tamponları aldığınız o andan itibaren burnumdan aldığım o havayı o nefesi unutamadım, o güden beri de burnumdan nefes almaktayım işte bu yüzdendirki size o kadar çok duacıyım ki Allah sizden binlerce kez razı olsun. sağlıklı ve mutlu olmanız duasıyle...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Betül Canöz

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Konumum itibariyle maddi imkanlarımın uygun olması nedeniyle Yalova dışındaki kurumsal bir özel hastaneye eşimi götürmem gerektiğini ve bu kurumsal hastanede sonuç alacağımı düşünmüştüm. İlimizde bu görkemli hastanelerden, teşhisi ÇOK ÇOK İYİ , hastalarına değer veren, hastalarıyla samimi ilgilenen,doktorluk meslek etiği doğrultusunda, önceliğinin hastaların sağlığı olan Sayın Uzman Dr. Betül CANÖZ hanımefendinin bu tutum ve davranışından ötürü kendisine ÇOK ÇOK teşekkürler ediyor, doktorluk mesleğinde başarılarının devamını diliyorum

  • çok memnunum

   dr. Betül hnm konusunda gerçekten uzman aynı zamanda hastasıyle ziyadesiyle ilgilenen çok başarılı bir doktor tedavisinden çok memnun kaldım o beni saglıgıma kavuşturdugu için ona çok teşekkür ederim bende Betül hanıma saglıklı ve mutlu bir yaşam dilerim saygılar sunarım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Alp Özçelik

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • hiç memnun değilim

   ben hiç memnun değilim.Beni 2014 agustos ayında anal fissür ameliyatı yaptı.daha tam olarak iyileşemedim.mart 2015 daha acım var.

  • çok memnunum

   tüm korku ve tedirginliklerime rağmen, ameliyat fobime rahmen, bütün kahrımı çeken ve bugün benim hemoroid ameliyatımı gerçekleştiren 20 sene sonra rahat bir nefes aldıran can insan,büyük doktor Alp beye şükranlarımı ve sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Allah bin kez razı olsun. Özellikle benim gibi senelerce korkan ve böyle acıyı çeken insanlar varsa bir dakika bile düşünmesin.YALOVA için cok büyük bir deger.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Alper Irak

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   2007 den beri bel fıtığı derdiyle uğraşıyorum. 2010 da bir ameliyat oldum, 4 yıl sonra tekrar aynı süreci yaşadığım için çok stresliydim. Fakat Alper bey kadar açıklayıcı konuşan, hastalığın her aşamasını ayrıntısıyla anlatan başka bir beyin cerrahı görmedim. Fıtık ameliyatından öğlen çıktım akşam 6 da yürümeye başladım ertesi gün taburcu oldum. Tavsiye üzerine kendisi için istanbuldan gitmiştim çok memnunum herkesede gönül rahatlığıyla hatta ısrarla tavsiye ederim. Açıklamaları, ilgisi, gerçekçiliği ve verdiği güven için kendisine çok teşekkür ederim. Saygılarımla DİDEM KOÇ

  • çok memnunum

   Eşim ist.anadolu yakasında bel fıtığından üç kez operasyon geçirdi,fakat bir türlü düzelmedi.tanıdık dr tavsiyesiyle alper beye gittik.dördüncü ameliyat başarıyla sonuçlandı.Allah ondan razı olsun. Biz okadar Dr gördük, Alper bey gibisini görmedik.Hastasının koluna girip koridorda gezdiren,sizin soru sormanıza gerek kalmadan dört dörtlük her bilgiyi eksiksiz veren bir dr'dur bunu içtenlikle belirtiyorum.kendisi çok daha iyi yerlere layık bir Dr.biz ondan razı olduk Allah'tan ondan razı olsun..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at