Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Caner Torunlar

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   İnternetten bulmuştuk doktorumuzu ve çok iyi bir doktor. Her şeyden önce saygılı ,bilgili, hastasıyla gerçekten ilgilenen bir doktor. Sorunumuzu bir ay içinde halletti ve tedavi çok iyi bitti. Yakınlarıma da kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Devamlı gittiğimiz doktorumuzdur kendisi,yani yıllardır ailece bir rahatsızlığımız olduğunda direk kendisine gideriz. Aile doktorumuz diyebiliriz. Hastalarıyla ilgilenen ve güven veren bir doktor. Kendisinden çok memnunuz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ali Sarpkaya

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   hastanedeki doktorlar özellikle kardiyolojide muarat bey ve gözde alibey mükemmel insanlar .hastalara yaklaşım tarzları fevkalade.insana huzur veriyorlar.kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Yalnız hastanenin gözde ve kardiyolojide aldıkları ücret çok yüksek özellikle kalp hastalıklarında birçok hastane muayene ücreti almamaktadır.bu hastanelerin örnek alınmasını dilerim

  • çok memnunum

   Tavsiye üzerine gitmiştik doktorumuza ayrıca babamın da doktorudur kendisi.Çevremden de olumlu tavsiyeler gelince kendisine gitmeye karar verdim. Yaklaşımı gayet iyi ve bilgili ,saygın bir doktor. Tedavi sürecinde bizimle çok iyi ilgilendi ve bilgilendirdi. Şu an hiçbir problemim kalmadı . Yakınlarıma ,çevremdeki herkese tavsiye ediyorum.Kendisine buradan teşekkürlerimi iletiyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Aydın Onar

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Yalova hastanesinde kendisine muayene olma şansını yakaladığımız için çok memnunuz. Umarım burayı sever ve Yalova da kalır. Çocuğa karşı yaklaşımı, tedavisi mükemmel ve bilimsel.

  • çok memnunum

   KARABÜK HALA ONUN GİBİSİNİ BULAMADI KARABÜK HALA ONU ARIYOR VE HEP ONU ANIYOR MÜKEMMEL BİR DOKTOR VE İYİ BİR İNSAN ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN.BİR GÜN İNŞALLAH KARABÜKTE GÖRMEK DİLEĞİMİZ.KARABÜKTEN SAVAŞ KARAKURT

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Buğday Hepşen Daylan Tunç

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Komşumun tavsiyesi üzerine doktoruma gittim ve çok memnun kaldım.uzun süre ilgilendi,konuştu benimle hatta tekrar bilgi için beni kendisi aradı. Alakası çok güzel, verdiği ilaçlar da çok iyi geldi. Bir sorunum olduğunda düşünmeden ,güvenerek tekrar kendisine giderim. Yakınlarıma da devamlı tavsiye ediyorum zaten.

  • çok memnunum

   Hamilelik aşamasında tavsiye üzerine gittim doktorumuza. Doğumumu kendisi yaptırdı ve kendisine gitmeye de devam ediyorum, Zaten iyi bir doktor olmasa kesinlikle gitmem. Anlatması ,bilgilendirmesi güzel, rahatlatıyor hastasını. Güveniyorum kendisine.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Feridun Irmak

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Selamlar doktor bey, ben 38 yaşındayım. 30 yaşımdayken burnumdan ameliyat oldum. size ne kadar teşekkür etsem azdır.ben 30 yaşıma kadar hiç nefes almadan yaşamışım meğer. burnumdan tamponları aldığınız o andan itibaren burnumdan aldığım o havayı o nefesi unutamadım, o güden beri de burnumdan nefes almaktayım işte bu yüzdendirki size o kadar çok duacıyım ki Allah sizden binlerce kez razı olsun. sağlıklı ve mutlu olmanız duasıyle...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Betül Canöz

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Konumum itibariyle maddi imkanlarımın uygun olması nedeniyle Yalova dışındaki kurumsal bir özel hastaneye eşimi götürmem gerektiğini ve bu kurumsal hastanede sonuç alacağımı düşünmüştüm. İlimizde bu görkemli hastanelerden, teşhisi ÇOK ÇOK İYİ , hastalarına değer veren, hastalarıyla samimi ilgilenen,doktorluk meslek etiği doğrultusunda, önceliğinin hastaların sağlığı olan Sayın Uzman Dr. Betül CANÖZ hanımefendinin bu tutum ve davranışından ötürü kendisine ÇOK ÇOK teşekkürler ediyor, doktorluk mesleğinde başarılarının devamını diliyorum

  • çok memnunum

   dr. Betül hnm konusunda gerçekten uzman aynı zamanda hastasıyle ziyadesiyle ilgilenen çok başarılı bir doktor tedavisinden çok memnun kaldım o beni saglıgıma kavuşturdugu için ona çok teşekkür ederim bende Betül hanıma saglıklı ve mutlu bir yaşam dilerim saygılar sunarım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Alp Özçelik

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • hiç memnun değilim

   ben hiç memnun değilim.Beni 2014 agustos ayında anal fissür ameliyatı yaptı.daha tam olarak iyileşemedim.mart 2015 daha acım var.

  • çok memnunum

   tüm korku ve tedirginliklerime rağmen, ameliyat fobime rahmen, bütün kahrımı çeken ve bugün benim hemoroid ameliyatımı gerçekleştiren 20 sene sonra rahat bir nefes aldıran can insan,büyük doktor Alp beye şükranlarımı ve sonsuz teşekkürlerimi sunarım.Allah bin kez razı olsun. Özellikle benim gibi senelerce korkan ve böyle acıyı çeken insanlar varsa bir dakika bile düşünmesin.YALOVA için cok büyük bir deger.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Alper Irak

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   2007 den beri bel fıtığı derdiyle uğraşıyorum. 2010 da bir ameliyat oldum, 4 yıl sonra tekrar aynı süreci yaşadığım için çok stresliydim. Fakat Alper bey kadar açıklayıcı konuşan, hastalığın her aşamasını ayrıntısıyla anlatan başka bir beyin cerrahı görmedim. Fıtık ameliyatından öğlen çıktım akşam 6 da yürümeye başladım ertesi gün taburcu oldum. Tavsiye üzerine kendisi için istanbuldan gitmiştim çok memnunum herkesede gönül rahatlığıyla hatta ısrarla tavsiye ederim. Açıklamaları, ilgisi, gerçekçiliği ve verdiği güven için kendisine çok teşekkür ederim. Saygılarımla DİDEM KOÇ

  • çok memnunum

   Eşim ist.anadolu yakasında bel fıtığından üç kez operasyon geçirdi,fakat bir türlü düzelmedi.tanıdık dr tavsiyesiyle alper beye gittik.dördüncü ameliyat başarıyla sonuçlandı.Allah ondan razı olsun. Biz okadar Dr gördük, Alper bey gibisini görmedik.Hastasının koluna girip koridorda gezdiren,sizin soru sormanıza gerek kalmadan dört dörtlük her bilgiyi eksiksiz veren bir dr'dur bunu içtenlikle belirtiyorum.kendisi çok daha iyi yerlere layık bir Dr.biz ondan razı olduk Allah'tan ondan razı olsun..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at

 • Hüseyin Anul

  Dermatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Tavsiye üzerine gittim.Hastalarıyla açık açık konuşan ve çok ilgili bir doktor.Benim yüzümde lekeler vardı . Verdiği ilaçlar işe yaradı. hastasını tedavi ve hastalıkları ile ilgili en iyi şekilde bilgilendiren bir doktor. Abimle gitmiştim doktorumuza çevremizdekilere tavsiye ediyoruz

  • çok memnunum

   Cildimde ki lekeler için dermatoloji doktoru arıyordum ismini duymuştum Hüseyin Beyin o nedenle tercih ettim kendisi çok sıcak ve konuşkan biri tedavi ile ilgili her şeyi anlattı bilgilendirdi kendisinden çok memnun kaldım

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Süleyman Uraloğlu

  Üroloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Daha önce başka bir doktora ameliyat oldum,kafamda soru işaretleri kalmıştı ve bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu doktorumuza gittim.Beni çok rahatlattı,bir çok hastane ve doktora gitmeme rağmen hiçbir doktor bu şekilde beni motive etmedi.Bana her konuda çok yardımcı oldu.Çocuğumun olmaması için hiçbir neden olmadığını ve hiçbir sıkıntının kalmadığını belitti.Çok moral verdi bana. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum,başka bir doktor aramaya gerek yok.Doktorumuz kesinlikle doğru bir doktor.

  • çok memnunum

   Mesleği ile bilgisi yoğun, hastasına şefkatle yaklaşımı güzel, iyi bir doktor.Mesane tümöründen operasyon geçirmiş ve periyodik mesane kontrolüne(sistoskopi ile) gitmiş bir hasta olarak çok memnun kaldım.Başarılarının devamını dilerim.Böyle bir hekimin yalovada bulunmasınıda ayrı bir şans olarak görüyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at