Ümran Tıp Merkezi

İç hastalıkları uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Dermatolog, Çocuk alerjisi doktoru, Çocuk cerrahı, Ürolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle

Ümran Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ümran Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ümran Tıp Merkezi İstanbul ilinde Alemdağ Cad. adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ümit Yiğit

  Çocuk Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   8 yaşındaki oğlumun sünnetini yaptırdım ilgi ve alakasından çok memnun kaldım çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.sünnet ben,m için çok hassasmüdahale olduğundan cerrah hekim olmasını tercih ettim iyiki ümit hanımı tercih etmişimçünkü kendim memnunu kalmakla beraber herkesten iyi yorumlar duydum.böyle hekimlere sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim saygılar dilerim.

  • çok memnunum

   Tavsiye üzerine 1hafta önce oğlumu sünnet ettirdim.çok memnun kaldım ilgi ve hassaslikla muamele gördüm ..çokk teşekkür ederim herşey için Rabbim sizin gibi iyi hekimlerin sayısinı artırsın.sağlıklı ömürler versin..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at