Ümran Tıp Merkezi

İç hastalıkları uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Dermatolog, Çocuk alerjisi doktoru, Çocuk cerrahı, Ürolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle

Ümran Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Ümran Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 1 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Ümran Tıp Merkezi İstanbul ilinde Alemdağ Cad. adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ulvi Hakan Tuygun

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   FERİHA GELMİŞ, Ben tesadüf sonucu Hakan Beyle tanıştım. Bir yıldır 3 kez ameliyatımı yaptı.(iki dizimden protez, düştüğüm içinde kalça kırığı ameliyatları)Hem insan olarak çok çok iyi, hemde hekim olarak çok başarılı.Yakın çevremde herkese tavsiye ediyorum, herkes çok memnun.

  • çok memnunum

   doktorumun yaklaşımı ve tedavisinden son derece memnun kaldım.Güven verici bir yaklaşımı var .Konusuna hakım ve guven veriyor.Genel gözlemim tüm hastalarına önem veriyor olması en önemli unsur.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ümit Yiğit

  Çocuk Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Bir yaşındaki Oğlumu Ümit hanım sünnet etti herkese tavsiye ederim çok iyi bi doktor ve çok memmun kaldım

  • çok memnunum

   8 yaşındaki oğlumun sünnetini yaptırdım ilgi ve alakasından çok memnun kaldım çok teşekkür ederim herkese tavsiye ederim.sünnet ben,m için çok hassasmüdahale olduğundan cerrah hekim olmasını tercih ettim iyiki ümit hanımı tercih etmişimçünkü kendim memnunu kalmakla beraber herkesten iyi yorumlar duydum.böyle hekimlere sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim saygılar dilerim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at