Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Nilüfer
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Bilgileri düzenle Randevu al

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 17 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 6 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 26 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzma... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 17 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 6 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 26 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 3 adet çocuk alerjisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 4 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 4 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 2 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 5 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 23 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 12 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet el cerrahisi uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 20 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 16 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet fizyoloji uzmanı, 8 adet gastroenteroloji uzmanı, 22 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 11 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 17 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet halk sağlığı uzmanı, 5 adet hematoloji uzmanı, 51 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı, 23 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 21 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 17 adet kulak burun boğaz uzmanı, 9 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 15 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 14 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 12 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 11 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 23 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 5 adet spor hekimliği uzmanı, 4 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 3 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 3 adet tıbbi genetik uzmanı, 8 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 7 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 17 adet tıbbi patoloji uzmanı, 12 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Bursa ilinde İzmir Yolu Görükle Kampüsü Nilüfer adresinde bulunmaktadır. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 224295 00 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Dane Ediger

  Alerji Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Çok memnun kaldım, konusuna son derece hakim, özenli ve ilgili bir hekim, yakınmalarım çok azaldı. Tavsiye ederim.

 • Nihat Sapan

  Çocuk Alerjisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   SAYIN HOCAM MERHABALAR BEN SAFİYE EKİZ ÖZDEMİR. MUAYENEHANENİZ ÇEKİRGEDE IKEN 4 YIL TEDAVİ SÜRECİ GEÇİRDİM.SU AN 22 YASINDAYIM 11 YASINDA IKEN 4 YIL TEDAVI GORDUM. ESKIYE RAGMEN DAHA IYIYIM .ALERJILERIM ESKIYE GORE DAHA AZ DIKKAT ETTIGIM SURECE IYIYIM ALLAHIMIN İZNİ İLE .HOCAM SAGOLUN TEŞEKKÜR EDERİZ.

  • çok memnunum

   Oğlumun geçmeyen kuru öksürüğü için gitmiştik. Daha önce birçok çocuk doktoruna sorunumuz için gittiğimizde bronşit deyip antibiyotikle geri gönderiyorlardı.İlaçlar bitmesine rağmen oğlumun öksürüğü geçmiyordu.Sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Nihat Hoca ya yöneldik, iyi ki de gitmişiz.Şu anda ne öksürük ne bir şey. Teşekkürler Nihat Sapan...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Osman Dönmez

  Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Romatolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Bandırmada ikamet ediyoruz. orada ki çocuk doktor'u iyi bir profesöre gitmeniz gerekiyor dedi . biz de araştırmalarımız sonucun da Osman hocamı vulduk. hiçbir sıkıntı çekmeden randevu alabildik. şimdiye kadar gittiğimiz doktorlar ilaç antibiyotikler verip gönderiyolardı. 17 yaşına kadar hiçbir teşhis koyamıyordu. çok değişik ataklar geçiriyordu. bacakları şişmeye başlamıştı gtmeden önce. Hocamıza gittiğimizde tahliller yaptı ve Akdeniz atelşi teşhisi koydu. şuanda kontrol altında ve süreç çok olumlu ilerlemekte. atakları sona erdi. sabah ve akşam kullandığı hapı var ve her 3 ayda bir kontrollere gitmemiz gerekiyor. Hocam bu alanda çok iyi ve herkese tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Arkadaşımın yeğeni hocamın öğrencisi olduğu için tercih etmiştim Hocamı.Birde internet ortamında yorumlarını okudum ve çok olumlu yorumlarından dolayı tercih ettim. Çok ateşlenip idrar yolu enfeksiyonu geçiren çocuğumdan dolayı gittim. Bizi havale geçirmesinden dolayı hastaneye yönlendirdi ve tetkikleri almamızda yardımcı oldu. ilgi ve alakasından çok memnun kaldım. tedaviyi kademe kademe ilerleyeceği hakkında da detaylı olarak açıklama yaptı. kesinlikle ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyorum. İlaç tedavisinden sonra uyguladığı ilaçların böbreklerde tahribat yapıp yapmadıgı hakkındada testler uyguladı. hiçbir tahribat olmamıştı. gerçekten mükemmel bir doktor. Çocuğum sayesinde sağlığına kavuştu.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (17) göz at

 • Kemal Özerkan

  Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi, Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Jinekolojik onkoloji cerrahisi olduğu için internetten araştırdım ve bir yakınım tarafından da önerildi. Dürüslüğü samimi ve açık sözlü bir doktor. Rahatlıkla konuşulabilecek bir hekim,sıkıntımı rahatlıkla anlatabildi. Kanamalarım vardı daha önce simir alındı şüpheli bir lezyon vardı ve kadın doğum uzmanım onkoloji branşına gitmem gerektiğini belritti.daha önce uygulanan tedavinin de doğru olduğunu belirtti. Daha sonra ameliyat olmam gerektiğini söyledi ve şuanda beklemedeyim. Allah razı olsun doktorumdan herkese tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Leyla, Yaş:56 Bugün rahim sarkması ameliyatı ameliyatı olmamın 9.günü (8 temmuz 2015). İyiki Dr. Kemal Bey'i tanıdım ve ameliyatımı yaptı diyorum. Hocamın ameliyat prosedürünü anlatmasından bir hafta içinde ameliyat olmaya karar verdim. Aynen anlattığı gibi 2 saat içinde ameliyatım tamamlandı. Saat 16:00'da ameliyata girdim ve 18:00'de odamdaydım. Ameliyattan sonra inanması güç ama hiç ağrı çekmedim ve bir günde taburcu oldum. Bu, hocamın usta elleri ve orada benimle ilgilenen hemşire kızlarımızın sayesindedir. Kısacası, hem Dr. Kemal Bey'den hem de ameliyatı olduğum Jimer hastanesi çalışanlarından çok memnun kaldım. Hepsinden Allah razı olsun. Herkese teşekkür ediyorum ve benim gibi ameliyat olmak zorunda olanlara şiddetle tavsiye ediyorum. Hocam Dr. Kemal Bey'i alanında tek kabul ediyorum. Tekrar teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Ahmet Ursavaş

  Göğüs Hastalıkları, Prof. Dr.

  • memnun değilim

   bende ahmet beye koah hastası olarak gittim muayeneden sonra ilaçla gönderdi. 3 ay sonra gel dedi. zaten benim bütçem ancak aileme yetiyor sürekli muayene ücreti ödeyemezdimki. maalesef param olmayınca gidemedim oda çağırmadı halbuki mail de atmıştım. çağırması gerekliydi aslında.yinede sağolsun.

  • çok memnunum

   sayın Hocam ben kendim için doktor araştırırken sizin adınızı görünce benim de size bir yorum yaparak boynuma bir borç bildim. Ben Mehmet İyidoğan ın kızı Mine biz size babamı getirdiğimizde koah hastası idi ve doktorlar her an ölebilir demişti. bize allahın izniyle ve sizin yardımızla babamı size getirdikten sonra 2,5 yıl yaşadı yani önce allahın ve sonra da sizin tedaviniz ve bilgilerinizle bize bağışladınız. Siz ve sizin gibi iyi bilgili doktorlar dünya durdukça dursun ve allah sizlere hayırlı uzun ömürler versin ve bir çok hastalara yardımcı olun

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (15) göz at

 • Mehmet Muharrem Erol

  Göğüs Cerrahisi, Doç.Dr.

 • Selçuk Onart

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Uzun yıllardır şiddetli baş ağırısı ve horlama şikayetim vardı. Buna bağlı olarak sabahları çok yorgun uyanıyordum. Selçuk Hocaya gitmeden önce iki kez burun amliyatı geçirdim. Fakat şikayetlerim devam etti. Üçüncü Ameliyatımı Selçuk Hoca gerçekleştirdi ve çok başarılı geçti. Allaha şükürler olsun hiçbir şikayetim kalmadı. Hastaya ve yakınlarına yaklaşımı çok güzel mesleki olarak başarılı bir doktor. Desteği, tedavisi ve yakınlığı için çok teşekkür ederim. Saygılarımla.

  • çok memnunum

   Sevgili eşimin ciddi bir horlaması, geniz akıntısı, burnundan nefes alamama sorunu vardı. Sabahları sürekli çok yorgun uyanırdı.Selçuk hoca da ameliyat oldu. Allah ondan razı olsun. Hiçbir ağrısı olmadan ameliyat kısa sürede sonuçlandı. Aynı gün hastaneden çıktı. Gerçekten hocam tanıdığım en iyi, en mütevazı doktorlardan biri. Eğer bu alanda bir rahatsızlığınız varsa gidebileceğiniz en iyi doktor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (26) göz at

 • Oğuz Basut

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   sayın hocam size teşekkür ederim.bundan 10 sene önce geçirdiğim başarısız burun operasyonundan sonra bana ilaç gibi geldiniz.güvenilir ilgili ve sıcakkanlı yapısı ile karşılaşması zor doktorlarmızdan bir tanesi.yüreğiniz ve elleriniz sağlık la kalsın.özlem (bursa)

  • çok memnunum

   Öncelikle Oğuz hocama çok teşekkür ederim. Bundan 2,5- 3 ay önce kulağımın altında bir beze olduğunu fark ettim. İlk aylar stresten dolayı oluşan bir beze sanıp önemsemedim fakat 1-1,5 ay beze geçmeyip büyümeye başlayınca kendi kbb doktoruma gittim. Bezenin herkeste çıkabileceğini antibiyotik tedavisi uygulayıp duruma bakacağını söyledi.15 günlük antibiyotik tedavisinden sonra bezem küçülsede kaybolmadı ve doktorum ultrason çektirip bir bakalım dedi. Ultrason sonucunda tükürük bezimde bir kitlenin olduğunu ve buradan yüz sinirleri geçtiği için ameliyatın risk taşıdığını söyleyip beni Oğuz hocama yönlendirdi. Bana bunları söyledikten sonra beklemediğim bir sonuç olduğu için oldukça üzüldüm. Fakat Oğuz hocaya gittiğinizde bütün tedirginliğiniz gidiyor. Size nasıl bir yol izleneceğini ne gibi riskleri olduğunu açıkça anlatıyor. Ben kafamda bütün soruları hazırlayıp gitmiştim ki bütün sorularımın cevaplarını Oğuz hocamda buldum. Bence bir doktor hastasını tedirgin etmemeli ve hasta doktor ilişkisinde güven sağlanmalı bunu kesinlikle Oğuz hocamda görüyorsunuz size bütün samimiyetini sunuyor. Hayatımda ilk geçireceğim operasyon olmasına rağmen kendisi beni öyle rahatlattı ki ameliyata girmeden önce ve çıktıktan sonra da gayet sakin ve neşeliydim korkum yok denilecek kadar azdı. Şuan ameliyatımdan sonra 3. günüm gayet iyiyim. Güler yüzünü asla esirgemeyen harika bir doktor olan Oğuz hocama tekrar tekrar teşekkür ederim. İyi ki sizi tanımışım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (53) göz at

 • Murat Kıyıcı

  Gastroenteroloji, Hepatoloji, İç Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba on yıldan itibaren yutma güçlüğü akalazya hastalığım vardı gitmediğim hekim kalmadı en son murat hocam la tanıştım ve balon yaptı süper oldu çok rahatladım böyle şikayet leri olan hastaların hiç tereddüt etmeden murat hocayla buluşmasının tavsiye ediyorum murat hocam allah sizleri ailenize çocuklarına bagislasin başarılarınızin devamını dilerim fatih ozel

  • çok memnunum

   Tevfik Sen ,11.01.2015 Degerli hocam gastroentroloji tip dalinda muhtesem bir ogretim uyesidir.Hocamin organ nakli ile ilgili olarak ta cok onemli bir gorevi de vardir.Yaklasik 1,5 yil kadar once yasamis oldugum sirt agrilarima hekimlerin koymus oldugu yanlis teshisler sonucu safra kesesi ve kanalindaki taslarin sebep oldugu tikanikliktan dolayi karaciger yetmezligi ile karsi karsiya kaldim.Murat hocamin yapmis oldugu acil mudahalerle karaciger nakline kadar giden bir surec yasadim.Bu surecte beni yalniz birakmayan hocam olaganustu cabalariyla ve tecrubeleriyle bana buyuk bir destek vermistir.Degerli hocam kendisine guveni olan ve hic bir zaman umitsizlige kapilmayan inatci ve iddiali hekimligi ile beni tekrar yasama baglamistir.Hocamin sayesinde ikinci hayatimi yasamaktayim.Yuce Allah'imin takdiri ve izni ile hocamin sifali tedavi ve yontemleriyle sagligima kavustum.Sevgili hocam Allah sizi biz hastalariniza ve ailenize bagislasin.Uludag Universitesi Rektorlugumuze ve Tip Fakultesi Dekanligimiza sizin gibi olaganustu bir ogretim uyemizi biz hastalarimiza ve tip dunyasina kazandirdiklari icin sonsuz sukranlarimi sunmak isterim.Degerli hocam Allah size ve ailenize saglik,huzur,mutluluk ve basarilarla dolu uzun bir omur versin. Sevgi ve Saygilarimla, Tevfik Sen

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (15) göz at

 • Zehra Konyagil

  Radyasyon Onkolojisi, Ass.Dr.