Buradasınız: 
Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Radyolog, Kardiyolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Genel cerrah, Kalp ve damar cerrahı, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Patolog, Acil tıp doktoru, Göz doktoru, Nörolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Göğüs hastalıkları doktoru, Radyasyon onkoloğu, Ürolog, Dermatolog, Nefrolog, Beyin ve sinir cerrahı, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Mikrobiyolog, Gastroenterolog, Psikiyatrist, Fizyolog, Aile hekimi, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Çocuk cerrahı, Onkolog, Hematolog, Çocuk psikiyatristi, Çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzman, Çocuk enfeksiyonu doktoru, Çocuk hematolojisi doktoru, Spor hekimi, Göğüs cerrahı, Çocuk endokrinoloji doktoru, Biyokimya uzmanı, Genetik uzmanı, El cerrahı, Romatolog, Neonatolog, Farmakolog, Çocuk alerjisi doktoru, Çocuk kardiyoloğu, Nükleer tıp doktoru, Çocuk onkoloji uzmanı, Halk sağlığı hekimi, Algoloji doktoru, Adli tıp doktoru, Psikolog, Onkoloji cerrahı, Çocuk nöroloji uzmanı, Alerji hastalıkları doktoru, Çocuk nefroloji uzmanı, Jinekolojik onkoloji cerrahı, Çocuk romatoloğu, Çocuk immünolojisi doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 17 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 6 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 26 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzma... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 17 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 6 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet algoloji uzmanı, 26 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 11 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 3 adet çocuk alerjisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 4 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 4 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 4 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 2 adet çocuk ımmünolojisi uzmanı, 3 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 2 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 5 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 23 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 12 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet el cerrahisi uzmanı, 7 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 20 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 16 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet fizyoloji uzmanı, 8 adet gastroenteroloji uzmanı, 22 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 11 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 17 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet halk sağlığı uzmanı, 5 adet hematoloji uzmanı, 51 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet jinekolojik onkoloji cerrahisi uzmanı, 23 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 21 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 23 adet kardiyoloji uzmanı, 17 adet kulak burun boğaz uzmanı, 9 adet nefroloji uzmanı, 3 adet neonatoloji uzmanı, 15 adet nöroloji uzmanı, 2 adet nükleer tıp uzmanı, 14 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 12 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 4 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet psikoloji uzmanı, 11 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 23 adet radyoloji uzmanı, 2 adet romatoloji uzmanı, 5 adet spor hekimliği uzmanı, 4 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 3 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 3 adet tıbbi genetik uzmanı, 8 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 7 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 17 adet tıbbi patoloji uzmanı, 12 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Bursa ilinde İzmir Yolu Görükle Kampüsü Nilüfer adresinde bulunmaktadır. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 224295 00 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Nihat Sapan

  Çocuk Alerjisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   SAYIN HOCAM MERHABALAR BEN SAFİYE EKİZ ÖZDEMİR. MUAYENEHANENİZ ÇEKİRGEDE IKEN 4 YIL TEDAVİ SÜRECİ GEÇİRDİM.SU AN 22 YASINDAYIM 11 YASINDA IKEN 4 YIL TEDAVI GORDUM. ESKIYE RAGMEN DAHA IYIYIM .ALERJILERIM ESKIYE GORE DAHA AZ DIKKAT ETTIGIM SURECE IYIYIM ALLAHIMIN İZNİ İLE .HOCAM SAGOLUN TEŞEKKÜR EDERİZ.

  • çok memnunum

   Oğlumun geçmeyen kuru öksürüğü için gitmiştik. Daha önce birçok çocuk doktoruna sorunumuz için gittiğimizde bronşit deyip antibiyotikle geri gönderiyorlardı.İlaçlar bitmesine rağmen oğlumun öksürüğü geçmiyordu.Sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Nihat Hoca ya yöneldik, iyi ki de gitmişiz.Şu anda ne öksürük ne bir şey. Teşekkürler Nihat Sapan...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Selçuk Onart

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   ılk oncelikle guler yuzlu saygili degerli bir hocadir. hastalariyla yakinen ilgilenen sonuclarini takip edip cozume ulasiran basarili olan hocamizdan allah razi olsun. Cok memnun kaldik. Iyiki varsin Selcuk hocam sizler herzaman varolun.

  • çok memnunum

   Kulağımda polipler oluşuyor. Çok doktorlara gittim, hocamdan başka kimse beni iyileştiremedi. Hocam ilgisiyle, saygısıyla çok farklı, ben çok memnunum. 22 senedir ona gidiyorum. Şimdi metro da var, muayenehanesine ulaşım çok rahat.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (19) göz at

 • Oğuz Basut

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   oldukça ilgiliydi burun kanamalarım için gittim diğer KBB uzmanları doğru dürüst bir neden ve çözüm bulamazken Oğuz hocam net bir teşhis koydu ve tedaviye başladı. çok teşekkürler.

  • çok memnunum

   Mrhaba benim oğlum 1 yaşında ve geceleri uykusunda Nefes almakta çok zorluk çekiyo,aşırı horluyor,uykusunda nefes alması duruyodu ve sabaha kadar oğlumu yatağında sağa sola çevirirek tıkanmasına engel olmaya çalışıyoduk.3 doktor gezdik,burun spreyi alerji şurubu verdiler gönderdiler.medical parkta KBB.uyku apnesi teşisi koydu amilyat dedi biz yinede kafamız rahat olsun diye Oğuz hocaya gittik.İYKİDE GİTMİŞİZ.hocam muayne etti ve geniz etinin çok büyük olduğunu hemen amilyat edilmesini bize söyledi.Bizde oğlumuzu Doruk hastanesinde sünnet ettircektik,hocamızda aynı amilyata geldi ve iki amilyat birden oldu.tabi amilyat sonrası oğlum çok sıkıntı çekti hocam sağolsun sürekli aradı,çok ilgilendi,oğlum akşam üzeri normele dönmeye başladı..o gece yine nefesi tıkandı ve hocamı sabah erkenden aradım gelin dedi muayne etti,2 güne düzelicek dedi korkmayın dedi..ve inanın 2 gün sonra bambaşka bir çocuk.ilk defa bununda nefes alarak uyudu ve kendide bizde aylar sonra gece uyuyabildik.hocam okadar düzgün biri ki aldığı para helal olsun.hiç düşünmeyin Bursa için büyük bir şans kendisi..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (46) göz at

 • Osman Dönmez

  Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Romatolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   7 yaşındayken hocamı tanıdım suan 22 yasındayım ve hala kendisinin hastasıyım tedavim devam etmekte Osman hocam bir tanesiniz. Başarılarınızın devamını diliyorum.

  • çok memnunum

   osman hocayla kızım altı yaşındayken böbreklerinden rahatsızlandı kaç doktora götürdüysem tedeavi edemediler en son gittigim doktor bana bu rahatsızlıgı için osman hocaya yönlendirdi onada nekadar dua etsem azdır.osman hoca hoca diyorum ama o hastaları için bir baba ,abi gibi yaklaşıyor tedavisinede en ince ayrıntılarına kadar iner olasılıkları bile degerlendirir ona göre karar verir şu an kızım yirmibir yaşında gayet iyi osman hocanın sayesinde tabi ona nekadar teşekkür etsem azdır osman hocam sizi seviyoruz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Ergün Çil

  Çocuk Kardiyolojisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   siz den allah razıolsun buğun çocugum yaşıyosa önce allah sora sizin sayenizde çok iyi mukemel bir doktorsunuz batuhan emre bulut

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Fatma Nadide Yorulmaz

  İç Hastalıkları, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   Zübeyde hanım hastanesine gitmiştim. mide şikayetim vardı. Öncelikle çok iyi karşılandım. Kesinlikle bir doktorda olması gereken en iyi özelliğe sahip birisi. Kendisi hastalığımla ilgili tahliller yaptırdıktan sonra tek tek bütün yapmam gerekenler, hastalığımla ilgili bilgileri anlattı. Tekrar tekrar sordular ilgilendiler. Ben çok teşekkür ediyorum. Umarım böyle doktor sayısı artar. Zaten hastaların ilaçtan çok bilgilenmeye ve öneriye ihtiyaçları var. Doktorumuza çok teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   merhaba rahatsızlığım yaklaşık 1 aydır boğazımdan kanlı şekilde balgam gelmesiydi doktor Fatma hanıma muayene oldum benden gerekli gördüğü tahliller ve akciyer filmi çektirmemi istedi sonuçlarla birlikte tekrar kontrol muayenesine gittim neyseki herhangi bir rahatsızlığım yokmuş doktor hanım bana ilaç yazmadı iyi olduğumu bana tahlil sonuçlarıyla anlattı vede hisettirdi ilaca ihtiyacım olmadığını anladım zaten içimde artık bir hastalık şüpesi kalmadı teşekkür ederim size Doktor hanım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ömer Faruk Bilgen

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Ömer hocam bugün annemin Kalça protezi ameliyatını gerçekleştirdi. Ameliyattan 4 saat sonra annem ayagı kalkıp küçük adımlar ile yürümeye başladı.Bu bir mucize.3 yıldır gitmediğimiz doktor muayene olmadıgımız doktor kalmamıştı. Ömer hocam ile tanıştıgımız için Allaha şükür ediyorum.Aynı sorunu yaşayan ve ameliyat olmaya tereddüt eden kişiler varsa hiç düşünmeden Ömer hocama bıraksın kendini . Bence Türkiye'nin en iyi Ortapedi uzmanı.20 gün sonra diğer ayaktan ameliyat olucaz ve hiçbir korkumuz kalmadı. Hocama sevgi ve saygılarımla Birkez daha teşekkürler....

  • çok memnunum

   Sayın Ömer hocam ben Alaattin Özdemir gecen Temmuz sizde ameliyat oldum iki kalca protezi takıldı su an cok şükür iyiyim once Allah'ın sonra sizin sayenizde benim durum simdi cok guzel siz turkiyede bir numarasının iyikide size geldim tafsiye ederim herkes size gelsin tüm dertlerinden kurtulsun Allah sizden bin kere razı olsun ve ekibinizden saygılarımla Muş'tan Alaattin Özdemir

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • İbrahim Bora

  Nöroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   2005 yılından bu zamana kadar epilepsi hastalığınla savaştım.kafam kolum kırılmadık yerim kalmadı.kafamda 3 platin.100 e yakın dikiş var.bu saygı değer kişi ile tanıştım ve iyi olmam için gereken ne ise yaptı.tanıdığım doktorların en mükemmeli.saygılar.

  • çok memnunum

   bayılma şikayeti le hastane hastane dolaştım gittigim hiç bir doktorun teşhis kyamadıgı hastalıgımı ibrahim bora hocam sayesinde 2000 yılında beni tedavi etti ve ameliyat ile hastalıgıma çare buldu ve iyleştim hem insani yönden hemde mesleki yönden tek kelimeile mükembel bir doktor alla ondan razı olsun ne dilegi varsa versin herkese tavsiye ediyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Ercan Tuncel

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Tanıdığım en başarılı endokronoloji uzmanı. Uzman derken gerçek uzmanlıktan bahsediyorum. Tüm endokronoloji hastalarına önerdiğim tek isim. Bunca yıldır yanlış teşhis ve ilaçla bir yere varamamışım. Sayesinde hızla metabolizmam kendine geldi. Çok teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   Ercan beyin içten ve samimi yaklaşımı, hastaları kendi yakını gibi görmesi onların iyileşmesinde çok olumlu bir adım oluyor.Güvenle başladık bu işe.Önce Allah'a sonra kendisine güvendik ve devamıda çok güzel geldi.En kritik ve en çaresiz dönemimde beni bir evladı olarak gören ve beni ölümün köşesinden döndüren hocaların hocası çok değerli doktorum Ercan Beye çok teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Aslı Sarandöl

  Psikiyatri, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Merhabalar.Aslı hanım benim doktorum.Alanında çok başarılı ve insancıl dir.40dakika sizi dinler ve değer verir.O benim için çok önemli.iyileşmeyen bir hastayken iyileştirdi.Umut oldu bana.Hiç düşünmeyin ona gidebilirsiniz.Size hastalığınızın tedavisinde yardım olacaktır.

  • çok memnunum

   Merhabalar.Aslı hanım benim doktorum.Alanında çok başarılı ve insancıl dir.40dakika sizi dinler ve değer verir.O benim için çok önemli.iyileşmeyen bir hastayken iyileştirdi.Umut oldu bana.Hiç düşünmeyin ona gidebilirsiniz.Size hastalığınızın tedavisinde yardım olacaktır.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at