Tuzla Gisbir Hastanesi

Beyin ve sinir cerrahı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Ürolog, İç hastalıkları uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Radyolog, Fizik tedavi uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Genel cerrah, Kardiyolog, Göğüs hastalıkları doktoru, Kalp ve damar cerrahı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle

Tuzla Gisbir Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyo... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Tuzla Gisbir Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Tuzla Gisbir Hastanesi İstanbul ilinde Sahil Yolu No:2 Evliya Çelebi mahallesi Tuzla adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Güvenç Yüksel

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   biraz amiane olacak ancak bu zamanda böyle bir insan böyle bir doktor varmı dersek kelimenin tek anlamıyla ADAMIN DİBİ , DOST İNSAN, DEĞERLERİNİ YİTİRMEMİŞ KİŞİLİK, MESLEĞİNİN DÜRÜST VE SAYGIN DERİN BİLGE KİŞİLİĞİ İLE GURUR KAYNAĞI ŞAHŞİYET ÖRNEĞİ İYİKİ VARSIN HOCAM.

  • çok memnunum

   sağlığınıza ve moralinize kavuşmak istiyorsanız başka doktor aramayın..Derlerya seçilmiş insan-gerçekten seçilmiş insan--Hipokratın ruhu onda yaşıyor sanki-Allah böyle doktor ve insanları eksik etmesin..Uzak demeyin Muayene olmaya gelin--Kendisne sonsuz saygılar..İ.Erdoğan AKAR--Pendik-İST.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Bülent Serdar San

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba, ben de Bülent Beyin uzun zamandır hastasıyım. bir hekim olarak kendisinden çok memnunum. başka bir doktora gitmeyi asla düşünmem. doktor fobimi kendisiyle yendim. Allah başarılarını daim etsin. bu arada kendisine ulaşamayanlar için doktor bey şu anda Çayırova Tıp Merkezinde görev yapıyor. bilginize..

  • çok memnunum

   DR BÜLENT bey benimde doktorumdur.Doğum esnasında bana göstermiş olduğu ilgi alakadan çok memnunum.Öğrendiğim kadarıyla GEBZE FATİH DEVLET HASTANEİnden ayrılmış ÖZEL ÇAYIROVA TIP MERKEZİnde görev yapıyormuş 09-17 saatleri arasında hafta sonları ve akşamlarıda tuzlada ÖZEL GİSPİR HASTANESİnde görev yapmaktaymış.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Cemal Yazıcıoğlu

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Sayın cemal yazıcıoğluna burun tıkanıklığı ve sinüzit şikayetiyle baş vurdum kendisin yaptığı başarılı burun sinüzit ameliyatıyla şikayetlerimden kurtuldum.teşekkür ederim sayın hocam ellerine sağlık. salih bal.

  • çok memnunum

   Acik net dobra doktor daha ne olsun.Tedavi ediyor profesyonel.1 numara.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Ferda Erbay

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Süper süper bir doktor. Pozitif bir insan. Farklı bir hastanede eşime kesin ameliyat olman gerekiyor dediler. Eşinizin hamile kalması mümkün değil dediler.Ferda ameliyata gerektirecek bir durum söz konusu değil ve eşin hamile kalabilir dedi. Ve Allaha Şükür Eşim 1,5 aylık hamile. Teşekkürler Ferda hanım...

  • çok memnunum

   Kesinlikle ve kesinlikle mükemmel bir doktor. Güler yüzü, sıcak karşılaması sizi rahatlatıyor. Oldukça ilgili bir doktor. Gece 3'te sancım tutunca tereddüt etmeden hastaneye koştu. 10 dk içinde yanımdaydı. Bebeğim 3,5 aylık oldu. Yine hamile kalsam tereddütsüz Ferda Hanım'a gelirim. Herşey için çok teşekkür ederim :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (19) göz at