Buradasınız: 
Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 9 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahis... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 9 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk alerjisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 10 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet gastroenteroloji uzmanı, 8 adet genel cerrahi uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 7 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet hematoloji uzmanı, 8 adet iç hastalıkları uzmanı, 15 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 8 adet kardiyoloji uzmanı, 7 adet kulak burun boğaz uzmanı, 4 adet nöroloji uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 12 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 4 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 3 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet tıbbi patoloji uzmanı, 5 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ankara ilinde Alparslan Türkeş Cad.no:57 Emek Beştepe Yenimahalle adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Nüzhet Cenap Dener

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Hekimliğine ve insanlığına hayran olduğum birisi Cenap Hoca. Kendisi sol mememdeki solid kitleyi tespit edip beni son derece iyi yönlendirdi 4 seneden beri hastasıyım. Hasta ve hasta yakınlarına karşı tutumu, tahmin dahi edemeyeceğiniz o yoğun temposuna karşın telefonlara bile sıcacık cevap veren, güler yüzünü, tatlı dilini hiç esirgemeyen bir hekim. Dalında çok başarılı ve güvenilir. İyi ki kendisini tanımışım.

  • çok memnunum

   Sevgili doktorum.2010 yılındaki hastalığımın teşhisinde, ameliyatımda ve sonraki tedavi sürecinde her zaman bana moral veren, insanlığı, güler yüzü ve saygısıyla hastasına ve hasta yakınlarına değerli olduğunu hissettiren, işinde başarılı değerli insan. İyi ki varsın. Her şey için teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Yüksel Totan

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Kendisiyel Behçet Hastalığım vasıtasıyla tanıştık. Çok sık tekrarlayan ataklarım, kendisinin uyguladığı tedavi sayesinde çok seyrekleşti. Allah razı olsun. Her detayı bıkmadan usanmadan açıklayan, hastalığın her aşamasını seyreden bir doktor.

  • çok memnunum

   29 Haftalık doğan oğlumun tedavisi için Erzurum'dan sürekli 6 ay boyunca nerdeyse 10-12 defa kontrole götürdüm. Allah kendisinden razı olsun. Son derece kaliteli bir hekim ve o kadarda insan. Allah yardımcısı olsun. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • İsmail Uraş

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Ayak baş parmağımda yıllarca tırnak batması sorunum vardı. Araştırmalarım sonucunda İsmail Hocada karar kıldım ve parmağıma yatak açma denen operasyon yapıldı. Neticede bu sorunu yıllardır çektiğime bin pişman oldum, keşke çok öncesinden bu doktora gitseydim... Tam anlamıyla işinin ehli bir doktor, rahatlıkla tavsiye ediyorum... Tabiki şifa Allahtan doktor da bir sebep...

  • çok memnunum

   Ben ne deyim ki şimdi... O kadar yüce gönüllü, kaprissiz, yanında hasta olduğunuzu ve hastalığınızı unuttuğunuz bir doktor. Sabırla hastasını dinleyip, daha iyi olacağını düşündüğü konularda egosuna yenik düşmeden kendi alanında başka bir hekime hastasını yönlendirebilecek kadar olaya bilimsel yaklaşan bir doktor. Yani doktor dedikçe, doktor. %90 felç riski olduğu söylenen ve bütün kapıların yüzüme kapandığı bir dönemde kendisinin beni yönlendirmesi sonucu başarılı iki ameliyat geçirdim ve şu an yürüyebiliyorum. Kendisine taçlanan başarılar diliyorum ve nefes aldığım sürece dualarımda yeri olacak. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Hamide Kart Köseoğlu

  Romatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Gülden Bayındır; Hamide Hn gerek teşhis koymada ve gerekse hastalığımı kontrol altına almada başarılı oldu. Haşimato ve Şögren hastası olmama karşın yaşam kalitemi yükseltti. Uzun süre terapi görmeme rağmen sonuç alamadığım kalçamadaki ödemin teşhisinde ve tedavisinde yol gösterdiği için de özellikle teşekkür ederim. Lİv Hospital'daki yeni işinde de başarılar dilerim.

  • çok memnunum

   Behçet Hastalığından kaynaklı eklem tutulumları yaşıyorum. Hamide Hanım randevum olmamasına rağmen gittiğim zamanlarda bile ilgisini esirgemedi. Uyguladığı tedaviler sonucu çok sık tekrarlayan ataklarım azaldı. Ne zaman şu doktor iyiymiş bir de ona görün deseler ataklarım kötüleşti. Kendisinden asla şaşmam. Ne yazık ki bugün çalıştığı kurumdan ayrılmış olduğunu öğrendim. İnşallah en kısa zamanda yerini bulur devam ederim. Hamide Hanım herşey için çok teşekkürler

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Aylin Totan Ozaner

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Güler yüzlü ve ilgili, hamilelikte aranan en önemli iki şey... Gebelik takibimi maalesef Aylin Hanım yapmadı. Ama büyük bir şanstı ki nöbeti doğumuma denk geldi ve normal doğumla bebeğimi kucağıma verdi. Yoksa kendi doktorum keyfi sezeryan doğuma alacaktı. Kendisine sonsuz teşekkürler ediyorum.

  • çok memnunum

   AYLİN HANIM GEÇEN SENE GİRDİGİNİZ DOGUMUMDA YARDIMLARINIZDAN DOLAYI TEŞEKKÜR ,EDERİM, BEBEGİMİZ BİR YAŞINA GİRDİ.BUTUN HASTALARA TAVSİYE EDERİM.BASARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.ADİLE KOÇLAR.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Nermin Kösüş

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Nermin hanım 4. sezaryen doğumumda doktorumdu bebeğim şu an iki aylık ..riskli durumlarım olmasına rağmen çok başarılı ve hiçbir sıkıntı yaşamadan Allahın izniyle ameliyatımı yaptı doktorluğu gibi hastayla olan ilişkileride çok iyi kesinlikle tavsiye ederim nermin hanıma güvenin. ona buradanda teşekkür ediyorum

  • çok memnunum

   Nermin Hanım benim için anne gibi.Gebeliğimi ilk öğrendiğimde kendisine gitmiştim. Hastayı çok rahatlatan,kendinden emin çok sıcakkanlı bir hekim.Telefonla arayıp bir şey sorduğumda bile o sıcaklığı yansıtıyor. Kendisini çoooook seviyorum.Ailemden ayrı şehirde yaşıyorum, ama bana her gittiğimde anne şevkatini gösteriyor.Kendisine çooook teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ebru Yüce

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Ebru hoca; alanında Ankara'da, hatta Türkiye'de en iyi hekimlerden biridir kanımca..Oldukça endişeli geçen hamilelik zamanlarımda, beni rahatlatan, her telefon açtığımda kendisine ulaşabildiğim, dostça , arkadaşça tavırları ile sizi hasta hekim psikoloisinden kurtaran, size hamileliğinizle ilgili her türlü detayı anlatan, her türlü sorunuza sabırla yanıt veren, kendisiyle doğum yapamadığım halde doğum öncesi ve sonrası telefonlarıma yanıt veren eşşiz insandır..Eşim ve ben kendisine gönülden teşekkür ediyoruz...

  • çok memnunum

   Kendisi hastalarıyla ilgilenen güleryüzlü bir doktor. Siz soru sormadan sizi bilgilendiren birisi. Tavisye ediyoruz

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (20) göz at

 • Ömer Çakır

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   2012 DE BABAM BY-PASS AMELİYATI OLDU 3 GÜN SONRA TABURCU OLDU. ALANINDA BAŞARILI BİR DOKTOR. HERKESE TAVSİYE EDERİM .AYRICA HASTANE PERSONELİ GAYET İYİ İLGİLENİYOR VE MOTİVASYONU YÜKSEK TUTUYORLARDI ONLARA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM.

  • çok memnunum

   Kendisi benim kalp ameliyatımı(baypas) 28 mart 2013 te gerçekleştirdi. Kendisi oldukça başarılı. 2 defa kontrole çağırdı 3.kez 26 ağustos 2013 te gideceğim ameliyatta-hastanede ve sonraki dönemde çok ilgilendi. Hastaneden arayıp zaman-zaman durumumuzu soruyorlar.Ömer beye tekrar teşekkürlerimi iletmek isterim. Sizden , ekibinizden tüm personelden Allah razı olsun hocam.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Mesut Kaya

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Doktorum Mesut Bey, bana nefes almanın ne demek olduğunu tekrar hatırlattı. Deviasyon ameliyatından sonra bütün sıkıntılarımdan kurtuldum. Daha iyisi, sizin gibi güleryüzlü doktorların hala var olduğunu hatırlattınız bana. Sonsuz teşekkürler.

  • çok memnunum

   Sayın Opr.Dr. Mesut KAYA alanının en iyisi bence. Gerek tıbbı bilgisi gerekse hasta ilişkisi olarak şimdiye kadar ki gördüğüm doktorların en iyisi en ilgilisi en güler yüzlüsü. Yapmış olduğu burun ameliyatımın sonrasında dediği gibi hiç bir problemim kalmadı artık mutluyum bunun kaynağı Mesut Hocamdır seviliyorsun Mesut Hocam.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Seçil Aldemir

  Psikiyatri, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   seçil hanım canım benim ya... sen hayatımdaki iyikilerdensin. önce allah sonra nahide aracılığyla tanıdım seni. ben de obsesiftim çok şükür ki onun sayesinde yendim. bana yeni bir hayat verdi. yeniden doğdum. hayata bakışım değişti. teşekkür ederim herşey için.

  • çok memnunum

   Okadar çok seviyorum onu ki anlatamam dışarı bile çıkamıyordum panik atak rahatsızlığımdan dolayı o benim yaşam rehberim doktorum değil de dostum gibi haftaya salı günü yine yanındayım iyiki varsın seçil

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at