Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 9 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahis... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet alerji hastalıkları uzmanı, 9 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk alerjisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 1 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 10 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet el cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet gastroenteroloji uzmanı, 8 adet genel cerrahi uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 7 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet hematoloji uzmanı, 8 adet iç hastalıkları uzmanı, 15 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 8 adet kardiyoloji uzmanı, 7 adet kulak burun boğaz uzmanı, 4 adet nöroloji uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 12 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 4 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 3 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet tıbbi patoloji uzmanı, 5 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Turgut Özal Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ankara ilinde Alparslan Türkeş Cad.no:57 Emek Beştepe Yenimahalle adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mikdat Bozer

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   SAYIN MİKDAT BEY,ANNEMİN RAHATSIZLIĞINDAN DOLAYI GÖSTERMİŞ OLDUĞUNUZ YAKIN İLGİDEN DOLAYI SİZE VE FATİH ÜNİVERSİTESİ ÇALIŞANLARINA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM . ADEM ÇAVDAR

  • çok memnunum

   Yeryüzüne şifa dagıtmak için gelen bir melek gibi,herkesin iyiliği için durmadan çalışan ve üreten bir doktor onun için hastalarının gülümseme yetiyor.Türkiyenin böyle bir doktora gerçekten ihtiyacı var.Yetiştirdiği kıymetli mücevherler hizmet için can atıyor.İyi varsınız hocam...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Seval Soyoral Erpolat

  Dermatoloji, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Cok iyi bir doktor ben cok memnun kaldım. Konusunda gerçek bir uzman. Yıllardır hic bir doktorun cözemediği cilt sorunlarıma bir ilac ile tedavi etti.

  • çok memnunum

   Harika denecek kadar işini iyi bilen ve çok güler yüzlü

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ömer Çakır

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   2012 DE BABAM BY-PASS AMELİYATI OLDU 3 GÜN SONRA TABURCU OLDU. ALANINDA BAŞARILI BİR DOKTOR. HERKESE TAVSİYE EDERİM .AYRICA HASTANE PERSONELİ GAYET İYİ İLGİLENİYOR VE MOTİVASYONU YÜKSEK TUTUYORLARDI ONLARA DA AYRICA TEŞEKKÜR EDERİM.

  • çok memnunum

   Kendisi benim kalp ameliyatımı(baypas) 28 mart 2013 te gerçekleştirdi. Kendisi oldukça başarılı. 2 defa kontrole çağırdı 3.kez 26 ağustos 2013 te gideceğim ameliyatta-hastanede ve sonraki dönemde çok ilgilendi. Hastaneden arayıp zaman-zaman durumumuzu soruyorlar.Ömer beye tekrar teşekkürlerimi iletmek isterim. Sizden , ekibinizden tüm personelden Allah razı olsun hocam.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • İsmail Uraş

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Ayak baş parmağımda yıllarca tırnak batması sorunum vardı. Araştırmalarım sonucunda İsmail Hocada karar kıldım ve parmağıma yatak açma denen operasyon yapıldı. Neticede bu sorunu yıllardır çektiğime bin pişman oldum, keşke çok öncesinden bu doktora gitseydim... Tam anlamıyla işinin ehli bir doktor, rahatlıkla tavsiye ediyorum... Tabiki şifa Allahtan doktor da bir sebep...

  • çok memnunum

   Ben ne deyim ki şimdi... O kadar yüce gönüllü, kaprissiz, yanında hasta olduğunuzu ve hastalığınızı unuttuğunuz bir doktor. Sabırla hastasını dinleyip, daha iyi olacağını düşündüğü konularda egosuna yenik düşmeden kendi alanında başka bir hekime hastasını yönlendirebilecek kadar olaya bilimsel yaklaşan bir doktor. Yani doktor dedikçe, doktor. %90 felç riski olduğu söylenen ve bütün kapıların yüzüme kapandığı bir dönemde kendisinin beni yönlendirmesi sonucu başarılı iki ameliyat geçirdim ve şu an yürüyebiliyorum. Kendisine taçlanan başarılar diliyorum ve nefes aldığım sürece dualarımda yeri olacak. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Yüksel Totan

  Göz Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Kendisiyel Behçet Hastalığım vasıtasıyla tanıştık. Çok sık tekrarlayan ataklarım, kendisinin uyguladığı tedavi sayesinde çok seyrekleşti. Allah razı olsun. Her detayı bıkmadan usanmadan açıklayan, hastalığın her aşamasını seyreden bir doktor.

  • çok memnunum

   29 Haftalık doğan oğlumun tedavisi için Erzurum'dan sürekli 6 ay boyunca nerdeyse 10-12 defa kontrole götürdüm. Allah kendisinden razı olsun. Son derece kaliteli bir hekim ve o kadarda insan. Allah yardımcısı olsun. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Nüzhet Cenap Dener

  Genel Cerrahi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Hekimliğine ve insanlığına hayran olduğum birisi Cenap Hoca. Kendisi sol mememdeki solid kitleyi tespit edip beni son derece iyi yönlendirdi 4 seneden beri hastasıyım. Hasta ve hasta yakınlarına karşı tutumu, tahmin dahi edemeyeceğiniz o yoğun temposuna karşın telefonlara bile sıcacık cevap veren, güler yüzünü, tatlı dilini hiç esirgemeyen bir hekim. Dalında çok başarılı ve güvenilir. İyi ki kendisini tanımışım.

  • çok memnunum

   Sevgili doktorum.2010 yılındaki hastalığımın teşhisinde, ameliyatımda ve sonraki tedavi sürecinde her zaman bana moral veren, insanlığı, güler yüzü ve saygısıyla hastasına ve hasta yakınlarına değerli olduğunu hissettiren, işinde başarılı değerli insan. İyi ki varsın. Her şey için teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Atilla İlhan

  Nöroloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   İ. GENÇ-- ERZİNCAN Eşim MS hastası acilen bir profesör görmesi lazım dediler tabii ben telaşlıydım herkes birilerini söylüyordu o akşamı İnternet başına oturup araştırmaya başladım ATİLLA hocamı araştırdım. yani ALLAH denk getirdi eşimi dinleyip muayene etti ve tedaviye başladı, Bende MİGREN hastasıyım 20 yıldır çekiyordum hayat bana zulümdü yıllar boyunca gitmediğim doktor hastane kalmadı 2 günde bir acile gidiyordum hocama söyledim muayene etti badana tedavi başlattı, o kadar harika bir in sanki ALLAH nazardan saklasın bana göre en büyük tedavisi hastasını çok iyi dinliyor ve tıbben tedavisinde iyi sonuç veriyor. dünyalar tatlısı bir insan.MEVLAM onu ve onun gibi hekimleri başımızdan eksik etmesin

  • çok memnunum

   Harika bir doktor,kayınvalidem Zekiye Çapkın 85 yaşında aldığı tedavi sonrası hiç bir titreme kalmadı sağol hocam Erol Coşkun Akdatder Genel Başkanı 0533 683 52 34

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Zehra Candan Duvan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Candan Hanım, son bir yıldır hastası olduğum, sevecen, alanında uzman, hasta psikolojisini çok önemseyen, muhteşem ekibiyle işbirliği içerisinde, muayene sırasında hastasını rahatlatan,güler yüzlü, içten, gerektiğinde telefonla hastasıyla bağlantı kurabilen, alanında gelişmeleri takip eden ve bilgi verebilen, sorularınızı sıkılmadan yanıtlayan harika bir doktor. Çok memnunum her anlamda , şimdi (başta Allahımın izniyle) onun ve çalışkan ekibinin de desteğiyle 17 haftalık bir erkek bebek annesiyim :) ona ve ekibine çok güveniyorum ve rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir doktor, tavsiye ederim :)

  • memnun değilim

   Canan Hanım'a dün muayeneye gittim 20 , 25 dakika bekledim , hemşesi aldı hemen ultrason bölümüne geçirildim , hazırlığımı yaptım doktor hanım beni içeridede birmiktar beklettikten sonra ben yarı çıplak ultrason koltuğunda yatar vaziyette 9ay gebeliğimi paylaşacağım doktorumla tanıştım. Beni kontrol ederken hala başka hastaya ilgili hemşiresiyle konuşması yorumsuzdu. Ağlayarak ilk muayenemden çıktım . Birde 120 tl verdim bu muameleye:(((

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • İkbal Kaygusuz Çekmen

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Çok iyi bir doktor. Gittiğinizde güler yüzle karşılıyor. İkincisi, doktor hanım baya deneyimli. Bütün tahlilleri istiyor ve ciddi muayene ediyor. Ben memnun kaldım:)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Feridun Karakurt

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Mükemmel bir doktor gercekten tedavi ederken manevi anlamda da donatan ilgili Sabırlı güleryüzlü bıkmadan sorduğunuz her soruyu cevaplayan harika bir insan Allah razi olsun

  • çok memnunum

   DSoktorumun Feridun Karakurt'un hem mesleki bilgisi hemde insani yönü mükemmeldir.Hastalarının sadece fiziksel rahatsızlığını gidermekle kalmayıp onların tedavi konusundaki sorularına sıkılmadan cevap verir. İnsan onun yanında kendini yıllardır tanıştığı bir dostu kadar rahat hisseder ve çekinmeden hastalığına ilişkin bilgiler alabilir.İnsanı psikolojik olarak rahatlatan bir tavrı vardır. Kısaca hem alanına hakim ve deneyimi açısından, hem de insancıl olması bakımdan harika bir doktor!

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at