Buradasınız: 
Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ahmet Cantuğ Çalışkan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Hamileligimin 5. Ayında takibine alindim. Her kadın gibi korkularimin tavan yaptığı aylarda kendisine her konuda sorular sorarak muayene oluyordum. Ve aciklamalariyla korkum sifirlanmis bir şekilde odadan çıkıyordum. Hic yapamam dediğim normal dogumu, sancinin en yuksek anında bile korkusuz yaptım. Çocuğumun sakinligini de, hamilelik ve doğum anındaki rahatligimla alakalı olduğunu düşünüyorum. Çok sansliyim ki, tanimadigim şehirde çok guvendigim bir doktorum var..

  • memnunum

   Samimi,güleryüzlü,güven veren bir hekim.Gebeliğim malesef kürtajla sonuçlandı ama bu süreci hem fiziken hemde psikolojik olarak çok rahat geçirdim.Allah yeniden kısmet ederse tereddütsüz başvuracağım bir hekim...Kendisine teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Ahmet İnanır

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Algoloji, Romatoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Ben Ahmet hocamla annemin rahatsızlıgı nedeniyle tanıştım . annem bir sğre önce ortapedi servisinde ameliyat olmuş ve coktan yürümesi gerekirken yirimiyordu fizik tedavi ve iltihaplı romatizma nedeniyle bizi servisine aldı ve gercekten cok ilgilili bir doktor seanslar sırasında ortapedi servisini ilgilendiren bir sorundan suphe etti ve onun yönlendirmesiyle annemin ikinci bir ameliyatı olması gerektigi ortaya cıktı. Hastalarını incelerken bütüncül bir iyileştirmeyi ilke edinmiş harika bir insan hastalarıyla daima bir yakını gibi ilgilenir ve vakit ayırır deger verir

  • çok memnunum

   Bu doktorumuzu Tokatta istihdam etmek gerekiyor ancak onuda kaçırırız ..bu tokatımızın kaderimi? bel ve boyun fıtığı konusunda uzamn bir doktorumuz. Ona danışmadan lütfen ameliyat olmayınız. Güvenilir bir doktorumuz

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Taner Güneş

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Değerli hocamız Taner Güneş bey ve ekibinin eşim Nimet Kılınç'a yapmış oldukları diz amaliyatıyla takılmış olan protezle ağrı vesancılarının giderilip sağlığına kavuşturdukları için sonsuz teşekkürlerimizi iletir , başarılarının daim olmasını dileriz.Tokatımız için hayırlı olsun.

  • çok memnunum

   11.12.2013 Çok Değerli taner hocam bugün taburcu olan oğlumuz ömer hulusi uz için yaklaşık beş yıllık süreçde bizlere vermiş olduğunuz destek ve katkıda sizlere ve doktor ve asistan arkadaşlara teşekkürederiz.O mükemmel mütevaziliğiniz ve kişiğiliğiz ile bizlere hem morel hem şifa verdiniz sizlere olan manevi borcumuz bir ömür sürecektir ALLAH;TAN sizlere ve emeği geçen doktor arkadaşlara huzurlu sağlıklı bir ömür dileriz saygılarmızla.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at