Tekirdağ Malkara Devlet Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Pratisyen hekim, Ürolog, Dermatolog, Göz doktoru, Genel cerrah, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Biyokimya uzmanı, Kardiyolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Psikiyatrist, Ağız ve diş sağlığı, Kulak burun boğaz doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle Randevu al

Tekirdağ Malkara Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Tekirdağ Malkara Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 4 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Tekirdağ Malkara Devlet Hastanesi Tekirdağ ilinde Yeni mahallesi Malkara adresinde bulunmaktadır. Tekirdağ Malkara Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2824271894 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • İbrahim Çağrı Türker

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Kendisine iki kere muayene oldum. İnsanla çok ilgileniyor. Yardımcı oluyor. Güleryüzlü bir doktor. Kortizonlu istemiyorum dememe rağmen verdiği damla birkaç sefer kullanmama rağmen işe yaradı. Kendisine teşekkürler.

  • çok memnunum

   Ciddi bir rahatsızlığımın olmamasına rağmen, benimle ilgi ve dikkatle ilgilendi ve hastanede bulunan birçok doktorda görmediğim titizliği, kendisi tüm hastalarına göstermektedir.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at