Tekirdağ Çorlu Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk sağl... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Tekirdağ Çorlu Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 8 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 7 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyodiagnostik uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Tekirdağ Çorlu Devlet Hastanesi Tekirdağ ilinde Omurtak Cad. Çorlu adresinde bulunmaktadır. Tekirdağ Çorlu Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2826526066 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Elif Çiftçi

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   43 yaşımdayım daha böyle bir doktora raslamadım Allah ondan razı olsu gönlündeki muradını versin merhamet li hastasıyla en ince detayına kadar konuşup rahatlatıyor ben çok memnunum Allah,ta memnun olsun ne mutlu o anne babaya böyle bir evladı olduğu için vatanına hayırlı bir evlat olmuş maşaallah tedavim daha bitmedi ama ben çok memnunum herkese tavsiye ederim canı gönülden sevgiler size selis hanım.

  • çok memnunum

   Tek kelime ile mesleğinde bilgili ve kendisini devamlı yenileyen başarılı bir KBB uzmanı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ahmet Hamdi Özen

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   hastaya karşı ilgili ve güleryüzlü bir doktor.devlet hastanelerinde hastasıyla bu denli ilgilenen çok az doktora rastladım. kesinlikle tavsiye ediyorum.çok mütevazi ve anlayışlı kendisine teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   dahiliye dendigi zaman tercıh ettıgım doktorlardan bırı cok ıı bır doktor oldugunu bılıyorum ve cok deneyımlı ona burdan saygılarımı ıletıyorum saolun doktorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Demet Demir Göçmen

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Dr.

  • çok memnunum

   onu doğurup yetiştiren anadan allah razı olsunon numara insan on numara doktor çorlu onun gibi insan onun gibi doktoru birdaha göremez

  • çok memnunum

   İşine hakim ve hastayla gerçek anlamda ilgilenen ;nadir rastladığım hekimlerden biridir Demet hanım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Turan Ceylan

  Çocuk Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   gözüm kapalı gidebileceğim doktordur. hastasıyla ilk defa bu kadar düzgün ilgilenen bir doktor görmedim. teşhis ve tedavi konusunda çok rahatlatıcı ve kesin konuşuyor. bir sıkıntı olduğunda kesinlikle güvenebileceğim bir doktor.

  • çok memnunum

   hastalarınla çok aigilenir soru sorarak tehşis eder tedavisi kesindir alçak gönulludur herkese tavsiye ederim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Hakan Sunal

  Genel Cerrahi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kız arkadaşımın safra kesesinde kitle vardı yaklasık 30 dk lık ameliyat 2 saat sürdü safra kesesi alındı Hakan Sunal hocama çok teşekkür ederim ilgili ve bilgili bir hekim arkadaşımı sağlığına kavusturdugu için Allah razı olsun.

  • çok memnunum

   kötü bir hastalık olan meme CA nın ailemizde genetik oranının yüksek olması (anne-anneanne)nedeni ile kontrol altında olmam nedeni ile tesadüfen tanıştığım sayın doktorum Hakan SUNAL bana ve ne yazıkki kızımda da aynı hastalığın bulunması nedeni ile kızıma da olan ilgi ve desteği hastalık hakkında bilinçlenmemizi sağlaması verdiği güven ve hiç sıkılmadan rahat konuşmamızı ve diyaloğumuzu sağlayan doktoruma çok teşekkürler inşallah hep yanımızda olur bilgisi ve tecrübesiyle kendimi ve kızımı çok güvenli ellerde olduğunu biliyorum allah onu hastalarının başından eksik etmesin inşallah saygılar

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Necip Erşan

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Allah Necip Bey'den razı olsun yıllardır babamın bulamadığımız hastalığı buldu.. İstanbul'da gitmediğimiz gerek özel gerekse büyük devlet hastaneleri kalmamıştı ve hiçbiri ama hiçbiri babamın rahatsızlığını bulamamışken tamamen tesadüfen Tekirdağ'dan geçerken babamın rahatsızlanması üzerine kaldırıldığımız acilde hemde bize yardım etti.. tüm dualarım kendisiyle..

  • çok memnunum

   Yıllardır insaniyet olarak kendini bozmamış, hastalarının memnuniyeti için uğraşan doktorlardan birisidir Necip ERŞAN

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Seher Yağıbasan

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Baş dönmesi ve çift görme problemi yaşayan babamı Çorlu Devlet Hastanesine istemeyerek de olsa götürmek zorunda kaldım. 10 dakika sonra elime verilecek reçete ve yazılan ilaçlarla eve döneceğimizi düşünüyordum. Fakat Seher hanımın odasına girdiğimizde Devlet Hastanelerinde hiç karşılaşmadığım ve ummadığım bir ilgi, muayene ve mütevazılıkla karşılaştım. Seher hanım, şikayetlerimizi büyük bir dikkat ve sevecenlikle dinleyerek muayenesini gerçekleştirdi. Ardından tüm tarama ve tetkiklerin (MR, Ultrason, EMG, vb..) yapılmasını sağladı. Bununla da yetinmeyerek durumumuzu, Beyin Cerrahı meslektaşları ile gözden geçirdi. Hipokrat yemini etmiş, mesleğine saygılı bir hekim sorumluluğuyla bundan sonra izleyeceğimiz yolda bize kılavuzluk yaptı. Kendisi ile hastaneniz adına gurur duydum. İşini hakkı ile yerine getiren bu güzide insana iyi ki varsınız diyor, sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum.

  • çok memnunum

   Oğlumun başağrıları şikayetlerinden dolayı gittiğim araştırma sürecinde kendisine de götürmüştüm. Doktorların asabiyeti karşısında muayene olmak istemeyen 15 yaşındaki oğlum çekinerek ve istemeyerek Seher Hnm ın odasına girmişti, ama insancıl davranışı, baş ağrısı konusuna etraflıca eğilmesi, sorduğu sorular beni ve oğlumu da çok rahatlattı. Bu konuda gecikmiş de olsa teşekkürlerim sunmayı bir borç bildiğim için, sitenize girdiğimde bu fırsattan yararlanmak istedim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Selis Gülseven Güven

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Son derece titiz ve başarılı bir doktor ayrıca güleryüzlü ve cana yakın. Umarım mesleğini hep böyle layıkıyla devam ettirir. Sizinle aynı branştan olan meslektaşlarınız doğrusunu söylemek gerekirse hastayla hiç ilgilenmiyorlar ve genellikle baştan savma iş yapıyorlar. Ama neyseki siz öyle değilsiniz. Siz lütfen aynen bu şekilde kaliteli hizmet vermeye devam edin. Sizde diğer meslektaşlarınız gibi elinizi eteğinizi hastalarınızın üzerinden çekerseniz vay halimize..

  • çok memnunum

   TANIDIĞIN EN İNCE, NAZİK VE ANLAYIŞLI BİR HEKİM.BURNUMDA ET VE KEMİKLERİ ALDI. ÇOK RAHATLADIM. ALLAH RAZI OLSUN. ÇOOK SAĞ OLASIN DOKTOR HANIM. CEYHUN KILIÇ. ÇORLU.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Cenk Süren

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   CENK bey mesleğine gerçek anlamda gönül vermiş, disiplinli ve sistematik bir şekilde özveri ile çalışan, hasta ve hasta yakınını anlaşılır bir şekilde bilgilendiren ENDER doktorlardan birisidir. saygılar

  • çok memnunum

   klasik devlet hastanesi hekimine benzemeyen ilgili bilgili ve dahiliyeciden çok bir psikolog edasıyla hastasına yaklaşan böyle bir hekimin çorluda uzun yıllar kalmış olması çorluda yaşayanlar açısından büyük şans tek olumsuzluk aşiri talepten dolayı çok zor ulaşabilmemiz .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Filiz Erdem Bayram

  Dermatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Sedefim için arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. Tedavim çok iyi sonuç verdi. Allah razı olsun.. Devlet Hastanesinde bu kalitede bir hekimin olması biz Çorluluları çok memnun ediyor.

  • çok memnunum

   Her zaman hastalarına en iyi şekilde davranması ve doğru tetkikleriyle isim yapmış bir doktorumuzdur. Tercih edilebilecek en iyi dermatologtur. şiddetle tavsiye edilir.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at