Buradasınız: 
Tekirdağ Çorlu Devlet Hastanesi

Tekirdağ Çorlu Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk sağl... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Tekirdağ Çorlu Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 5 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 3 adet dermatoloji uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 8 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 7 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 4 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet radyodiagnostik uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 4 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Tekirdağ Çorlu Devlet Hastanesi Tekirdağ ilinde Omurtak Cad. Çorlu adresinde bulunmaktadır. Tekirdağ Çorlu Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2826526066 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Selis Gülseven Güven

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Son derece titiz ve başarılı bir doktor ayrıca güleryüzlü ve cana yakın. Umarım mesleğini hep böyle layıkıyla devam ettirir. Sizinle aynı branştan olan meslektaşlarınız doğrusunu söylemek gerekirse hastayla hiç ilgilenmiyorlar ve genellikle baştan savma iş yapıyorlar. Ama neyseki siz öyle değilsiniz. Siz lütfen aynen bu şekilde kaliteli hizmet vermeye devam edin. Sizde diğer meslektaşlarınız gibi elinizi eteğinizi hastalarınızın üzerinden çekerseniz vay halimize..

  • çok memnunum

   TANIDIĞIN EN İNCE, NAZİK VE ANLAYIŞLI BİR HEKİM.BURNUMDA ET VE KEMİKLERİ ALDI. ÇOK RAHATLADIM. ALLAH RAZI OLSUN. ÇOOK SAĞ OLASIN DOKTOR HANIM. CEYHUN KILIÇ. ÇORLU.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Elif Çiftçi

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   43 yaşımdayım daha böyle bir doktora raslamadım Allah ondan razı olsu gönlündeki muradını versin merhamet li hastasıyla en ince detayına kadar konuşup rahatlatıyor ben çok memnunum Allah,ta memnun olsun ne mutlu o anne babaya böyle bir evladı olduğu için vatanına hayırlı bir evlat olmuş maşaallah tedavim daha bitmedi ama ben çok memnunum herkese tavsiye ederim canı gönülden sevgiler size selis hanım.

  • çok memnunum

   Tek kelime ile mesleğinde bilgili ve kendisini devamlı yenileyen başarılı bir KBB uzmanı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Hakan Sunal

  Genel Cerrahi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kız arkadaşımın safra kesesinde kitle vardı yaklasık 30 dk lık ameliyat 2 saat sürdü safra kesesi alındı Hakan Sunal hocama çok teşekkür ederim ilgili ve bilgili bir hekim arkadaşımı sağlığına kavusturdugu için Allah razı olsun.

  • çok memnunum

   kötü bir hastalık olan meme CA nın ailemizde genetik oranının yüksek olması (anne-anneanne)nedeni ile kontrol altında olmam nedeni ile tesadüfen tanıştığım sayın doktorum Hakan SUNAL bana ve ne yazıkki kızımda da aynı hastalığın bulunması nedeni ile kızıma da olan ilgi ve desteği hastalık hakkında bilinçlenmemizi sağlaması verdiği güven ve hiç sıkılmadan rahat konuşmamızı ve diyaloğumuzu sağlayan doktoruma çok teşekkürler inşallah hep yanımızda olur bilgisi ve tecrübesiyle kendimi ve kızımı çok güvenli ellerde olduğunu biliyorum allah onu hastalarının başından eksik etmesin inşallah saygılar

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Recai Atalay

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Bende yeni tanidim cok iyi guler yuzlu herkeze tawsiye ederim guzel ilgileniyor anlatiyor iyi simdilik

  • çok memnunum

   Allah a çok şükür çok işim düşmedi kadın doğum doktorlarına zaten çok çekiniyorum doktora gitmekten bir kaç kez gittim Recai beye Allah razı olsun çok iyi, insanı dinliyor çok yardımcı oldu Allah işlerini yolunda ilerletsin inşallah herkese tavsiye ederim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Cenk Süren

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   CENK bey mesleğine gerçek anlamda gönül vermiş, disiplinli ve sistematik bir şekilde özveri ile çalışan, hasta ve hasta yakınını anlaşılır bir şekilde bilgilendiren ENDER doktorlardan birisidir. saygılar

  • çok memnunum

   klasik devlet hastanesi hekimine benzemeyen ilgili bilgili ve dahiliyeciden çok bir psikolog edasıyla hastasına yaklaşan böyle bir hekimin çorluda uzun yıllar kalmış olması çorluda yaşayanlar açısından büyük şans tek olumsuzluk aşiri talepten dolayı çok zor ulaşabilmemiz .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at