Buradasınız: 
Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi

Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi

Pratisyen hekim, İç hastalıkları uzmanı, Ürolog, Kulak burun boğaz doktoru, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Radyolog, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Genel cerrah, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Göz doktoru, Göğüs cerrahı, Aile hekimi, Fizik tedavi uzmanı, Biyokimya uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle

Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilita... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 3 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 4 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 9 adet pratisyen uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi Tekirdağ ilinde Teğmen Akın Cad.albay Şahin sokak No:13 Çerkezköy adresinde bulunmaktadır. Tekirdağ Çerkezköy Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2827265090 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Erdinç Bilican

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • kararsızım

   preeklemsi geçirdim bebeğimi kaybettim. Özel bir hastanede doğum yaptım ve tedavi oldum, 2.hamileliğimde tekrar aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum 2. gebeliğimde aynı hastalığı yaşar mıyım?

  • çok memnunum

   cok memnun kaldım hıc sıkayetım olmadı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ayhan Şeker

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Şeker amca!!!evet oglum size şeker amca diyor.bir doktor bukadar iyi bir doktor,insan,işini doğru,ve tüm bilgi ve becerizini sonunakadar vererek işinizi yapıyosunuz.bunları insan ayırmadan seviyesini hiç düşürmeden yapıpıyo olmanız sizi gerçekten şeker gibi tatlı ve altın gibi değerli olmanızı sağlıyor. Allah heriki cihanda herşeyi gönlünüzce versin.

  • çok memnunum

   GERÇEKTEN BÖYLE DOKTORLAR VARMIŞ ÜLKEMİZDE SEVİNDİRİCİ .ÇOK İYİ KALP Lİ SABIRLI BİR İNSAN AMA BU KADAR GÜZEL YORUMDAN SONRA BURADAN TAYİN OLMASINDAN ENDİŞELİYİZ.ALLAH MESLEK HAYATI BOYUNCA İNŞALLAH ZORLUK VERMEZ YAR VE YARDIMCISI OLSUN...SİZİN GİBİ İNSANLAR AZ YETİŞİYOR..AYHAN BEY SAYGILARIMLA.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at