Siirt Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Siirt Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet acil tıp uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları ve tüberküloz uzmanı, 4 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 3 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 4 adet nöroloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Siirt Devlet Hastanesi Siirt ilinde Yeni mahallesi Hastane Cad. Siirt adresinde bulunmaktadır. Siirt Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 4842246565 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Onur Serin

  Üroloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   İşini çok severek yapan bir doktor. Ayrıca hastaya karşı çok dürüst davranıyor. Kendisi mükemel bir doktor oğullarımın sünnetini yaptı. Kendisi insana güven veren biri ve gerçekten alanında çok iyi bir doktor.

  • çok memnunum

   Doktor beyin bilgi ve becerisi ayrıca sakinliği için çok teşekkür ederiz. İşini gerçekten çok severek yapan bir doktor. Eşimin böbreğini kapalı yöntemle ameliyat etti. Herkes böbreğini alacağız derken Onur bey eşimin böbreğini kurtardı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at