Buradasınız: 
Klinikler
İç Hastalıkları Uzmanı
İç Hastalıkları Uzmanı Gaziemir
Şifa Üniversitesi Hastanesi Gaziemir

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Meliha Aydın

  Nöroloji, Uzm.Dr.

 • Alkan Ergün

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Doktor Alkan Bey ile 85 yasindaki anneannemizin düşerek kalça kemiğini kırması üzerine tanıştık. Operasyonumuzun çok başarılı geçmesinin yanında, gerek operasyon öncesi gerekse sonrası hastasını takibi, hastaya ve hasta yakınlarına yaklaşımından çok memnun kaldık. Kendisi günlük pansumanlarını bizzat yapması dışında operasyon sonrasında her sabah hastasını ziyaret etti ve günlük yürümelerinde yanında bulundu. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyoruz!

 • Gönen Başer

  Göz Hastalıkları, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Göz doktorum Gönen BAŞER ile retina ve Glokom rahatsızlığım nedeni ile tanıştım.Çok iyi mesleki bilgisi yanında hastalarına gösterdiği ilgi ve alakası beni daha çok memnun ediyor.Uygulanan tedaviden de iyi netice alıyorum.Değerli doktorum iyiki varsınız size teşekkürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Adile Koral

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • memnun değilim

   Doktor Adile Koral ın bana yüksek tansiyonumu dengelemek için verdiği ilaçlar bradi kardi olduğum için verilmemesi gerekiyormuş.Tansiyonumun daha da yükselmesi üzerine Dokuz Eylül Tıp Fk Hastanesi acil servisine havale edildim.İlaçların bana uygun olmadığını acil servis doktorlarının ifadesidir.

  • çok memnunum

   Adile Hanıma tavsiye üzerine gitmiştim. Muayene sırasında hastalarına gösterdiği ilgi ve onları konuşarak rahatlatması gerçekten bir hasta için mükemmel bir şey. Beni detaylı bir şekilde bilgilendirerek tedavi ettiği için Adile Hanıma çok teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Cemal Alkan

  Genel Cerrahi, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Cemal bey gerçekten çok iyi bir doktor.Babamin rahatsizliğinda israrla onda tedavi olmayi istemesi sayesinde tanidim kendisini.Babam hastane de yatarken pazar günü izinli olmasina rağmen hiçbir mecburiyeti yokken sabah 06:30'da gelip kontrol etmesine şahit oldum.işini gerçekten severek yapiyor.Kendisi yazan bütün övgüleri hak eden biri.Başarilarinin devamini dilerim.

  • çok memnunum

   doğum sonrası ciddi safra kesesi problemi yaşadım, cemal beyin sayesinde kurtuldum.ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim. merhametli, ilgili, başarılı bir dr kendisi.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Serkan Kocakuşak

  İç Hastalıkları, Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   medifema hastahanesinde ameliyat oncesi yaptirmam gereken bir suru tekik ve tahlil gerekiyordu tabi bu kontroller arasinda kardiyoloji doktorununda onayi gerekiyordu..zaten yetetince gergindim fakat doktor bey oyle ilgili ve isinde o kadar iyiydi ne kaygim kaldi sayesinde nede endisem buradan eger okursa ona tesekur etmek istedim..bazen kendimizinyaptigi soyledigi onemli olmayan siradan seyler baskalari icin cok degerli onemli olabiliyor degerli onemli hissetiren kisiler azaliyor bence serkan bey hocamiz ozel biri..

  • çok memnunum

   doktorumun özgüveni ,telkini, hasta psikolojisini çok iyi anlıyor olması, işinde zaman mevhumunun olmaması, tedavi takibi, kısacası hastayla ilgili tüm tutumu çok iyi. kilom 120. cumartesi sabaha karşı fenalaştım ve dokyorum beni hemen bornova şifa hastanesi yoğun bakıma aldırıp, pazar günü olmasına rağmen üstelik sabahın ilk ışıklarıyla beraber benim 120 kilo olan bedenime yaklaşık 18 dakika süren çok başarılı bir anjiyo gerçekleştirdi. kelimeler yetersiz. kendisine beni tekrar sağlığıma kavuşturduğu için sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Umut Demir

  Gastroenteroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Hastasıyla yakından ilgilenen,büyük bir sabır ve anlayışla hastasını dinleyip,hastanın anlayacağı şekilde açıklamalarda bulunarak bilgilendiren,araştırmacı yönüyle mesleğinde kendini kanıtlamış ender bir uzman doktor.

 • Hatice Işık Şengün

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • kararsızım

   Hatice hanımın tecrübesine uzmanlığına çok güvenmemize rağmen malesef bulunduğu kurumun mevcut politikaları nedeniyle altıncı atyda doktorumuzu değiştirmek zorunda kaldık hatice hanıma yönlendirilen hasta sayısı normalde bırakın bir doktoru bir kadın doğum polikliniğinin anca bakabileceği kadar hasta yoğunlu kapasitesini aşmış durumda bundan dolayı bırakın acil durumları normal şarlarda bile randevu almak sıkıntı oluyor eğer birde hamileliğiniz sıkıntılıysa işiniz Allaha kalmış demektir çünkü hasta yoğunluğundan dolayı doktorunuza ulaşmanız pekH mümkün değil kendisinden de teyit edebilirsiniz numarası bini aşkın hastada var özel numaraya gelen aramalara baksa muayeneyi bırakın normal yaşamsal faliyetlerini bile yapamaz durumda hastahane yönetimi hastahaneye gelenlere hasta değilde müşteri gözüyle baktığından onlar için sıkıntı olmayan anne ve bebeği için ciddi sorunlara yolaçabilecek boyutlara ulaşabiliyor mevcut durum içinde zaten hatice hanımın kendisinin de dile getirdiği üzere hastalarının (günü kesinleşmiş sezeryan hariç) doğumlarına girmesine pekte imkan kalmıyor yani dokuz ay takibinizi yapan doktorunuzla doğumunuzu yaptıran doktorun farklı olması kaçınılmaz oluyor başta da belirttiğim gibi uzmanlığı ve tecrübesi tartışılmaz ama sistem devam ettiği sürece düşünülmesi gereken ciddi konular var

  • çok memnunum

   hiç tanımadığım bir doktordu doğumumu ışık hanım gerçekleştirdi allah razı olsun ondan çok memnun kaldım hem güler yüzlü,insanı sakinleştiriyor işinin de erbabı daha ne olsun:)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (19) göz at

 • Pınar Özekşı

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   çocuğumun şikayetleri ciddi şekilde azaldı. Pınar hanım güler yüzlü ilgili ve muayene esnasında beni bilgilendirerek muayenemizi yaptı. Pınar hanımı herkese tavsiye ediyorum ve Pınar hanıma teşekkür ediyorum..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Nurdan Yıldız

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba , takibinde olduğum doktorum doğumuma yetişemedi. Yerine Nurdan Hanım doğumuma yetişti. çok çok memnun kaldım. Doktorumdam Ilgi , alaka , tatlı dil , güler yüzlü olması beni çok rahatlattı. Bu vesile ile tanıştığıma çok sevindim. Çok teşekkürler Nurdan Hanım.

  • çok memnunum

   Nurdan hanima tavsiye üzerine gittim 2010 da kizinm oldu sezaryanla çok memnun kaldim herkeze tavsiye ettim.simdi yine hamileyim ve az önce ilk randevumu aldim 30 nisana tekrar gorusecegiz inşaallah :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (25) göz at