Buradasınız: 
Şifa Üniversitesi Hastanesi Basmane

Şifa Üniversitesi Hastanesi Basmane kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzma... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Şifa Üniversitesi Hastanesi Basmane kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 4 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 4 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 4 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 5 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Şifa Üniversitesi Hastanesi Basmane İzmir ilinde Fevzi Paşa Bulvarı No:172/2 Basmane adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Güven Çıtak

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Hipofiz adenomu nedeni ile beni ameliyat etti.1 ay oldu.Çok iyi durumdayım.Hekimliği bir yana mükemmel bir insan.Gördüğün anda ameliyatı kendisinde olmaya karar verdim.Sayın hocam iyiki varsınız.

  • çok memnunum

   Ben birçok doktora gittim, hepsi MR a bakar bakmaz muayene etmeden ameliyat dedi.Ama Güven hocam önce beni muayene etti, reflekslerimi ölçtü, ilgilendi ve ameliyatlık bir durumum olmadığını söyledi ,bana çok moral verdi. Detaylı bir muayene ve tedavi süreci geçirdim.Çok memnunum doktorumdan herkese de tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (70) göz at

 • Ozan Ganiusmen

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Beyin ve sinir cerrahisi konusunda bir mucizeye ihtiyacınız varsa ulaşmanız gereken tek hekim.babamın ileri derece boyun Fıtığı vardı istanbul dahil olmak uzere goturmedigimiz profesör kalmadı hepsi ameliyatın çok riskli olduğunu ve ameliyat sonrası boyundan aşağı felç olma ihtimalinin yüksek olduğu nu soylediler ancak hocamın yaptığı ameliyat tam bir ustalık eseri babam son derece sağlıklı hocamdan Allah razı olsun binlerce Teşekkürler.

  • çok memnunum

   09 10 2008 beyin tumoru ameliyatimi yapan ozan ganiusmen beye cok guveniyorum . 28 04 2014 tekrar beyin ameliyati icin hastaneye yatiyorum. once allaha sonra ulkemin doktorlarina guveniyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ahmet Taştan

  Kardiyoloji, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   İlaclı stent takılı %99 tıkallı damarımı ve % 95 tıkalı diğer damarımı üstün bilgi,olağan üstü beceri ile çok kısa süre içinde açıp stentleri başarı ile yerleştirmis olması şu anda almış olduğum soluğu yasadığım hayatı kendisine borçluyum.ailem ve şahsım adina kendisine minnetarız..bence izmirin ege bolgesinin en iyisi 1 numarası en önemlısi andina bagli insan sağliğını ön plandatutan madiyatcı olmıyan adam gibi adam.basarıların devamını diler.tekrar teşekkür sderiz.14/10/2004 Halil Kızılpar

  • memnun değilim

   Sayın doktor Ahmet Tastan'ın bizi yanlış yönlendirmesi, babama kanser teşhisinin geç konmasında maalesef çok büyük rol oynamıştır. Kendisi ile 2013 yılı başında babama uyguladığı anjiyo sayesinde tanıştık. Babamın o sıralar çok çabuk yorulma, yokuş/merdiven çıkamama gibi şikayetleri vardı. Anjiyo sonrası Dr. Tastan yan damarlardan birinde tıkanıklık gördü ve stent takılmasına karar verdi. Stent takıldıktan sonra babamdaki yorgunluk ve halsizlik şikayeti devam ettiği gibi, karin ağrısı şikayeti de başladı. 2 ay kadar sonra kendine yeniden başvurduk. Yeniden anjiyo yapıp gerekirse tekrar stent takılacağını söyledi. Nefesinin açılması için egzersiz önerdi. Karin ağrısını da stent sonrası kendisinin reçete ettiği ve sürekli kullanması gereken kalp/damar ilaçlarının yan etkilerine bağladı. BAŞKA BİR ŞEYDEN ŞÜPHELENMEDİ. Sonrasında babamın şikayetleri artarak devam etti. Dr. Bey karin ağrılarını, yazdığı ilaçların yan etkilerine bağladığı için tekrar başka bir doktora gitmedik. Bu ağrıların normal olduğunu düşündük. 4-5 ay kadar sonra babamda zayıflama ve cilt renginde sararma da başlamıştı. Son olarak karnında bir kitle hissedince hemen başka bir doktora gittik. Maalesef babam 4. evre yani ileri evre kolon kanseriydi. karaciğerde oldukça büyük metastaz vardı. GEÇ TANI KONMUŞTU. Bizler Kasim2013'den beri bu kanser hastalığı ile mücadele ediyoruz. Babam çok yıprandı ve hastalığın tanısı çok geç konduğu için de agir bir tedavi uygulaniyor. Iyileşme oranlari da ileri evre kanserler de daha düşük. Bütün bunları yazma ihtiyacı duydum çünkü Ahmet Bey bizi o zamanlar en azından karin ağrıları ve dusuk hemoglobin degerleri konusunda bir gastroenteroloğa yönlendirse babama daha erken teşhis konacaktı. Halbuki kronik yorgunluk, karin ağrıları, kansızlık gİbi belirtilerin aynı zamanda kanser belirtisi olduğunu bizler de sonra dan öğrendik. Stent takıldığındaki hemogram sonuçlarından ve şikayetlerinden bir hekim olarak Dr Ahmet bey'in kanser şüphesini de aklına getirmesini beklerdim. Kendisinin aklına gelmiyorsa da bu belirtileri illa kendi uzmanlık alanına bağlamak yerine gastroenteroloji bölümünden bir doktoru da görmemiz gerektiğini söylemesini beklerdim. Yönlendirme eksikliği ve bizleri yanlış bilgilendirmesinin bedeli babam için, bizler için ağır oldu. Bir hekimin başarılı olması, sadece uzmanlık alanında başarılı olması ile ölçülmemeli. Hekim, hastayı bu tür, çok kritik eşiklerde doğru yönlendirmesini de bilmeli. Bir kardiyoloğun başarısı günlük ortalama gerçekleştirdiği anjiyo sayısı olduğu kadar kendisine gelen bir hastaya, kanserden şüphelendirecek göstergeleri de görebilmek, buna zaman ayırabilmek olmalı aynı zamanda. Umuyoruz Dr. bey bundan sonra bu konuda daha temkinli davranir ve bu tür bir eksiklik ve yanlış yönlendirme başka bir hastanın başına gelmez.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (27) göz at

 • Ebru Kaplan Bozdemir

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   yaklaşık 3 yıldır çocuguma tanı koydurmak için mücadele ediyoruz.ebru hanımla tanışmamız mucize oldu.ilk muayene geniş bilgisiyle kendinden emin dürüst sabırlı bi şekilde çocuguma tanıyı koydugu çocuguma çözüm oldugu için teşekkür ederim

  • çok memnunum

   yaklaşık 3 yıldır çocuguma tanı koydurmak için mücadele ediyoruz.ebru hanımla tanışmamız mucize oldu.ilk muayene geniş bilgisiyle kendinden emin dürüst sabırlı bi şekilde çocuguma tanıyı koydugu çocuguma çözüm oldugu için teşekkür ederim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Batuhan Tamcı

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Ben,Alparslan Fıratlısoy.Batuhan Beyin hastasıyım.Kendisi,beni anjiyo yapmış olup,sağlığıma tekrar kavuşmama çok büyük katkısı olmuştur.İnsani vasıfları en üst düzeyde olan,güleryüzlü,cana yakın,sempatik,çok iyi bir insandır.Doç.Dr. olarak da çok profesyonel,başarılı,kaliteli bir çizgisi olup,değerli bir insandır.Allah,Batuhan Bey ve onun gibi insanları başımızdan eksik etmesin.Kendisine buradan,bir defa daha çok teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   Ben mehtap Arslan Sayın Batuhan beyin hastası olan Sevim Arslan'ın kızıyım.Annem de kalp yetmeliği ve aynı zamanda kalp damarlarında tıkanıklık vardı.Bir çok farklı hastane ve doktorlara gittik fakat olumlu sonuç alamadık.En çaresiz bir dönemde Doktor Batuhan TAMCI adını duyduk.Muhteşem bir doktor annem sağlığına onun sayesinde yeniden kavuşmuştur.Kendilerine aile teşekkürlerimizi bildiriyoruz ve meslek hayatında başarılarının daim olmasını diliyoruz.TEŞEKKÜRLER SAYIN BATUHAN TAMCI.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Sonnaz Ergün Polat

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Bu güne kadar tanımış olduğum en iyi çocuk doktoru. Kendisine güler yüzü ve ilgisi için çok teşekkür ederim. 3 çocuğum var ve hepside Sonnaz hanımın kontrolünde.

  • çok memnunum

   Oğlumun solmaz teyzesi :) iyiki tanıdık iyiki hayatımızda.cok iyi güleryüzlü pozitif bi doktor. Herkese tavsiye ediyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Mine Genç

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   Gerçekten çok iyi bi doktor tavsiye edilebilecek doktorlar arasında. Gitmeden önce yorumlara baktım gerçekten yorumlarda kadar iyi bi doktor.

  • çok memnunum

   8 ay önce doğumumu mine hanım yaptırdı. normal doğum yaptım, zor bir doğumdu ama sağolsun çok ilgilendi. çok memnun kaldım. çok başarılı. inşallah diğer hamileliklerimde de gitmeyi düşünüyorum. herkese tavsiye ederim. gönül rahatlığıyla gidebilirler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (15) göz at

 • Atilla Çökmez

  İç Hastalıkları, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   23 haziran 2014 de annemi Atilla beye ameliyat ettirdim. çok başarılı bir ameliyat oldu.(hastamız 77 yaşında idi) hocamızı tüm hastalara öneriyorum. elinize sağlık Allah razı olsun Atilla hocam

  • çok memnunum

   18 ARALIK 2013'TE EŞİM TROİD AMALİYSTI OLACAK HİÇ TEREDDÜD ETMEDEN HOCAMIZI SEÇTİK. İNŞAALLAH ÖNCE RABBİMİN İZNİ İLE HOCAM EN İYİ ŞİFA İÇİN GEREĞİNİ YAPACAĞINDAN ŞÜPHEMİZ YOK.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Emin Alp Alayunt

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   SEVGİLİ ALP ALAYUNT FALLOT TETROLOJİSİ TANISI KONAN TORUNUM DİLAVER EFE GİRGİN'İ BAŞARILI BİR KALP AMALİYATI İLE 1,5 YAŞINDA SAĞLIĞINA KAVUŞTURDU... TORUNUM SİMDİ 9,5 YASINDA.... ELLERİN DERT GÖRMESİN ALAYUNT............

  • çok memnunum

   OCAK 2001 TARİHİNDE DOĞAN KIZIMA FALLOT TETRALOJİSİ+VSD TANISI KONDU. 2003 YILINDA ALP BEY VE EKİBİ TARAFINDAN AMELİYAT EDİLDİ. KIZIM ŞU AN 12 YAŞINDA VE GAYET SAĞLIKLI. KENDİSİNE, EKİBİNE VE EGE ÜNİVERSİTESİ ÇOCUK KARDİYOLOJİSİ BÖLÜMÜNE SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Berrin Korkut

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   bende berrin hanımın hastasıydım. hamileliğimin ilk ayından doğuma kadar doktorumdu .gerçekten mükemmel bir doktor. bir daha düşünürsem bebeğimin olmasını kesinlikle ilk gideceğim doktor. doğumumda mükemmel geçti. çok teşekkür ediyorum kendilerine ilgisi ve alakası süper uzmanlığıda harika şiddetle tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Berrin hn. tüm samimiyetimle söylüyorum ki öncelikle mükemmel bir insan güler yüzlü ilgili çok sıcak kanlı bir bayan konuşurken tüm stresini alıyor insanın herkese tüm içtenliğimle tavsiye ediyorum. İyi ki kendisini tanımışım.sonsuz teşekkürler...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (24) göz at