Buradasınız: 
Klinikler
Kulak Burun Boğaz Doktoru
Kulak Burun Boğaz Doktoru İzmit
Seka Devlet Hastanesi Merkez Semt Polikliniği

Seka Devlet Hastanesi Merkez Semt Polikliniği

Kulak burun boğaz doktoru, Göğüs hastalıkları doktoru, İç hastalıkları uzmanı, Ağız diş ve çene cerrahı, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Ağız ve diş sağlığı, Fizik tedavi uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle Randevu al

Seka Devlet Hastanesi Merkez Semt Polikliniği kadrosunda 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet göğüs ha... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Seka Devlet Hastanesi Merkez Semt Polikliniği kadrosunda 1 adet ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, bulunmaktadır. Seka Devlet Hastanesi Merkez Semt Polikliniği Kocaeli ilinde Demiryolu Cad.saraybahçe İzmit adresinde bulunmaktadır. Seka Devlet Hastanesi Merkez Semt Polikliniği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2623236610 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ömer Faruk Gergerlioğlu

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   doktor bey sayesinde şimdi daha iyiyim allah razı olsun ondan

 • Müjdat Akisen

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   doktor dediğin evet hayır çelişkisi içerisinde kalmamalı ve sayın berati müjdat akisen doktorumuzda bu konu hakkında tecrübeli ve hiç şüphesiz başarılı olduğunaa kanatını vermişimdir.

 • Neşet Yücel

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • memnunum

   Merhaba, ablam iki yıl önce aort diseksiyonu sonucu hem damarı onarıldı hem de kalp kapakçığı değiştirilerek kendisine metal kapakçık takıldı. Akabinde felç geçirdi. Sürekli kontrol altında tutulması gereken kan değerleri önceki hafta hayati tehlikeye neden olabilecek şekilde arttı. Gece acil olarak Seka Devlet Hastanesine kaldırıldı. Normal tetkikleri Koşuyolu Kalp Hastanesinde yapılırken bu kadar önemli bir konuda acil müdahalesinin Seka D.H.'nde yapılması beni önce rahatsız etse de yapılabilecek başka şey yoktu, zira 10'un üzerindeki INR değeri ile Koşuyoluna sevk edilemezdi. Sonra daha önce benim de muayene olduğum Neşat Bey'in o gece görevli olduğunu öğrenmem içimi rahatlattı, çünkü bir hastanın hikayesini iyice dinleyip her olasılığı değerlendirdiği için bir doktor olarak kendisine güvenmiştim. Nitekim ablamı 5 gün yatılı olarak tedavi edip kan değerlerini düşürmeyi başardı. Devamında da kontrolü elden bırakmadı. Kendisine müteşekkiriz.

  • çok memnunum

   çok iyi doktorsunuz ben havva uzunoğlu beni tanıyosunuz cevabınızı bekliyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Ülkü Başdaş

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   astım hastasıyım ülkü beyin tedavi yöntemini çok begendim.beykoz hastanesine dönmessini rica ediyorum.bütün bu tür hastalara tavsiye ediyorum .teşekkürler.

  • çok memnunum

   Daha iyisi bulunamaz herhlde ...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Önder Olşen

  İç Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   Önder Bey ile Kuruçeşme sağlık ocağında tanıştık kensidi aile hekimimiz oldu. Son derece ilgili , bilgili, sakin ve sizi anlayan bir dr. başka bir dr gitme ihtiyacı duymuyorsunuz. Sakinliği size bir terapi gibi geliyor. Size kaliteli ve verimli bir zaman ayırıyor. Bazen bu ilgilyi özel hastanede bile bulamıyoruz. Kendisini buradan çok teşekkür etmek isterim. Eşimin tedavisinde önemli bir destek rolu aldı.

 • Olcay Bulut Bildirici

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Hastaligimin her asamasinda bana cok yardimci oldu. Kendisine cok tesekkur ediyorum. Iyi varsiniz doktorum sizi cok seviyorum tum tanidiklarima sizi tavsiye ediyorum iyiki sizi tanimisim bundan sonra siz nereye ben oraya...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ali Altıntaş

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Önce ALLAH a şükürler olsun.Burnumda kemik olduğundan rahat nefes alamiyordum.Ameliyat için,operator araştırmasına koyuldum.Tabiki konu tatlı canimizdi.İyi bir fizibiliteden sonra çıkan isim ali Altıntaş oldu.Ameliyat oldum,tamponları bugün çıkardı.A dan Z te hiçbirşey hissettirmesi.Değerli ameliyat öncesi araştırma yapan kardeşlerim.KBB ile ilgi sorunlarınızı Üstat Ali Altıntaş hocamıza danışmadan karar vermeyin.DEMEDİ DEMEYİN.TESEKKURLER HOCAM,ALLAH SİZDEN RAZİ OLSUN.

  • çok memnunum

   Hem doktorluğu hem de diyaloğu harika bir kişi çok teşekkür ederim .böyle bir personeli barındırdığı için sağlık bakanlığına tesekkur ederim

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (19) göz at

 • Ayşen Özen

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.