Buradasınız: 
Klinikler
Fizik Tedavi Uzmanı
Fizik Tedavi Uzmanı Samsun
Samsun Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi

Samsun Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi

Fizik tedavi uzmanı, Nörolog, Acil tıp doktoru, İç hastalıkları uzmanı, Akupuntur uzmanı daha fazla

Samsun Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Dal Merkezi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet akupunktur uzmanı, 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet roma... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Samsun Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Dal Merkezi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet akupunktur uzmanı, 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, bulunmaktadır. Samsun Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Samsun ilinde Hürriyet mahallesi Süleymaniye Cad.no:44 Çiftlik adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ferhan Cantürk

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Alanındaki bilgi ve deneyimlerini hasta memnuniyeti adına cömertçe sergileyen pozitif bir hekimimiz. Tanışmaş olmaktan kendimi çok şanslı görüyorum. Gerçekten her yönüyle alanında istifade edilecek bi kişilik. Sağlılarımla Ferhan hanım doktor olsaydım öğrenciniz olmak için elimden geleni yapardım.

 • Metin Güzelcik

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Doktorum, Metin Guzelcik hastalarına karsi çok şefkatli, merhametli ve ilgili. Kendilerine bu acidan tessekur ediyorum. Kendilerine saglik, sihhat ve uzun ömürler diliyorum.

  • memnunum

   hastasıyla güzel ilgilenir. soyismi gibi güzel insandır. strese bağlı çabuk öfkeleniyordun. verdiği ilacı kullanmaya başladım. ilk başta ilaç yan etki yapar gibi oldu. prospektüsü okuyunca rahatladım.doktorma teşekkür ederim ve en başta tavsiye eden anneme.

 • Orhan Akdeniz

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Sn.Orhan Akdeniz'e bir yakınımın tavsiyesi ile gittim gerçektende çok iyi tedavi edildim.Şu an çok iyiyim müzmin topuk dikeni rahatsızlığım vardı tedaviden sonra rahatsızlığım 1 yıldır yok sonsuz teşekkürler herkese tavsiye ederim hocama teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim.

 • Mehmet Emin Erdem

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Tuttuğunu koparan bir doktor teşhis konana kadar hastasında uğraş veriyor ve neticeyi aldıktan sonra tedaviye başlıyor iyiki emin beye muayene olmuşum altı aydır teşhis konmayın hastalığımı meydana çıkardı ve tedaviye başladı verdigi ilaçlara karin ağrım durdu.kendisine Allah uzun ömür versin iyi insan.

  • çok memnunum

   Değerli hocam ben hastanız İLYAS Teloğlu nun eşi Bilgiye sizlere minnet borçlu olduğumu söylemek istiyorum bugün gnlerden cumartesi sizinle eşim in kan sonuçları hakkın da görüştük teşekkür etmek istiyorum size hastane hakında ki olumsuzlukları söylemekle üzdüm çok canım sıkıldı binlerce özür diliyorum sizin yeriniz ailemiz de çok farklı bunu bilmenizi iletir saygılarımızı sunarım en kısa zaman da görüşmek üzre şimdiden Kurban bayramınızı kutlar hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at