Buradasınız: 
Klinikler
Göz Doktoru
Göz Doktoru İlkadım
Samsun Medical Park Tıp Merkezi

Samsun Medical Park Tıp Merkezi

Göz doktoru, Kardiyolog, Gastroenterolog, Psikiyatrist, Kulak burun boğaz doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Genel cerrah, İç hastalıkları uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Nörolog daha fazla

Bilgileri düzenle

Samsun Medical Park Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkl... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Samsun Medical Park Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Samsun Medical Park Tıp Merkezi Samsun ilinde 19 Mayıs mahallesi Himaye-İ Etfal sokak N1 İlkadım adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Nezih Akgün

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Ben 2 cocuk annesiyim.kizim 5 yasinda oglum 5 aylik.nezih bey aleyhinde konusmak cok buyuk vebale girmek olur.mesleginin hakkini veren ender doktorlardan.bir baska sehirde de olsam apar topar gelip cocuklarimi nezih dojtorlarina kavusturuyorum.cocuklarimi gozum kapali emanet ederim.hic korkmam yanlis tedavi uygular diye.onun sayesinde cocuklarin bazen ilaclara bogulmadan iyi oldugunu ogrendik.Rabbim ilmini daim eylesin.bizleri ondan mahrum birakmasin ins.olumsuz yorumda bulunanlari esefle kiniyorum.onlar boyle bir degerin farkina varamadiysa vay hallerine.Allah onlara baska zeval vermesin.

  • memnun değilim

   Nezih beye 15 gün arayla 2 kere gittik. İlk seferinde memnun kaldım lakin 2.sefer gördüğüm davranış şeklini ona yakıştıramadım.2 yaşındaki çocuğumun gözü kapanmış bana geç haber verdiler. Saat 5 den sonra medical park a gittim. Nezih beyin saat 6 da muayeneye geleceğini söylediler. Randevu almak istedim, dolu olduğunu ama belki bakabileceğini söylediler, Bende acil servise gittim. Oradaki doktor gözüyle muayene ederek elini kullanmadan muayene etmeden 2 ilaç hemen yazıverdi. İlacın bir tanesinde 6 yaşından küçük çocuklarda kullanılmaz yazıyordu( çocuğum 2 yaşına girmedi).Döndük Nezih Bey'e. Belki beklersek muayene eder diye. Gelince yanına girdik durumumuzu anlattık. Çocuğun o durumunu gördü ve muayene etmedi. Sonra başka bir devlet hastanesine gittik ve muayene ettirdik gerçekten muayene. Allah devletimize zeval vermesin...Bunların eline de bizi düşürmesin....o Gözü görüpte ben doluyum muayene edemem siz beklemeyin diyen davranışı kınıyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Yavuz Sultan Selim Cerrah

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Yavuz bey kızıma geniz eti ve bademcik ameliyatını yaptı.Gerçekten çok samimi içten bir dr.Kızım hemen ayağa kalktı hiçbir sorun yaşamadık.

  • çok memnunum

   dr yavuz sultan selim hocamız insanlığı ve dokturluda süper ben sivastaki hastası Halit Işık selamlar saygılar

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at