Buradasınız: 
Klinikler
Göz Doktoru
Göz Doktoru Samsun
Samsun Eksen Lazer Göz Merkezi

Samsun Eksen Lazer Göz Merkezi

Göz doktoru

Bilgileri düzenle

Samsun Eksen Lazer Göz Merkezi kadrosunda 5 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Samsun Eksen Lazer Göz Merkezi Samsun ilinde Bankalar Cad.no:9/b adresinde bulunmaktadır. daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Samsun Eksen Lazer Göz Merkezi kadrosunda 5 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Samsun Eksen Lazer Göz Merkezi Samsun ilinde Bankalar Cad.no:9/b adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Soner Sezgin

  Göz Hastalıkları, Opr.Dr.

  • memnun değilim

   Kızım 15 aylıkken bu doktora götürdüm. Uzaktan elindeki ışıklı cihazla muayene etti. Kayma olduğunu söylediğimde çocukta birşey yok dedi. Bizde gönül rahatlığıyla evimize döndük. 2 ay sonra arkadaşlarımızın uyarıları üzerine başka bir doktora göründük ve çocuğumun sol gözü 3, 75 sağ gözü 2.50 hipermetrop çıktı.

  • çok memnunum

   benim yeğenimin gözlerinde kayma var ama dr yok diyor damla damlatınca görünüyor. nasıl bi tedavi gerekiyor bilemiyoruz. gittiğimiz bazı dr lar yok diye bişey yapmıyolar.. ara ara çok belli oluyo gözlerinin kayması.. ilaçla yada gözlükle mi tedavi gerekli acaba....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • İbrahim Gündüz Erel

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   doktor beyin hastasiyim gerçekten hastaya oldukça fazla zaman ayırıyor,dinliyor ilgileniyor.Ben çok memnun kaldım tecrübesinden,engin bilgisinden,uyguladığı tedavidende.Artık gözlüğümü çok rahat kullnabilyorum.

  • çok memnunum

   Hastası ile yakından ilgili, doğru teşhis ve tedavi ile önce iyi bir insan ve çok değerli ve bilgili bir doktor. Hastası da oldum ve çok memnun kaldım, iligisi ve tedavisinden. Çok teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Vedat Bulut

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kendisine şahsım,teyzem ve annem muayene olduk.Doktor Bey hastalarıyla çok ilgili alanında gerçek bir uzman,kendisine sonsuz teşekkürler..

  • çok memnunum

   Doktor bey son derece ilgili ve muayene süresince göstermiş olduğu ilgiden dolayı kendisine teşekkür ederim.Kesinlikle göz ile ilgili problemi olan herkese tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at