Buradasınız: 
Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 9 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 12 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesi kadrosunda 9 adet acil tıp uzmanı, 1 adet aile hekimliği uzmanı, 12 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 6 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk alerjisi uzmanı, 2 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 6 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 7 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 1 adet gastroentroloji cerrahisi uzmanı, 19 adet genel cerrahi uzmanı, 3 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 8 adet göz hastalıkları uzmanı, 10 adet iç hastalıkları uzmanı, 10 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 10 adet kardiyoloji uzmanı, 8 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 8 adet nöroloji uzmanı, 5 adet nükleer tıp uzmanı, 10 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 8 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 18 adet pratisyen uzmanı, 2 adet psikiyatri uzmanı, 10 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 9 adet radyoloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, 1 adet spor hekimliği uzmanı, 4 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi farmakoloji uzmanı, 5 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 5 adet tıbbi patoloji uzmanı, 10 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Samsun ilinde Fevzi Çakmak mahallesi Lise Cad. Gazi adresinde bulunmaktadır. Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3622303300 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Kadir Yıldırım

  Genel Cerrahi, Ass.Dr.

  • çok memnunum

   ameliyattan çıkıp taburcu olana dek bizimle sabırla ilgilendiğiniz için güler yüzlülüğünüz için herşey için teşekkürler

  • çok memnunum

   çok teşekkür ediyorum tecrübeli, başarılı, hastalarına yaklaşımı mükemmel Allah razı olsun herkese tavsiye ediyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Onur Öztürk

  Aile Hekimliği, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Fakülte polikliniğinde kendisine muayene olmuştum. Sorduğum sorulara net ve doyurucu bilgiler verdi. 2 basamaklı bir tedavi sonrası dahiliye doktorlarından göremediğim faydayı gördüm, kendimi iyi hissettirdi. Benden kendisine tam 10 puan.

  • çok memnunum

   Bi pediatri viziti yapsak bana sendromlar anlatsan tekrar.. Müthiş! Her konuda bilgi sahibi ama özellikle unutulmaya yüz tutmuş sendromlar uzmanlık alanı!

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Ekrem Akdeniz

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Ekrem beye bir tanıdık tavsiyesi ile gittim.büyük bir böbrek taşım vardı,3 kez Kırma yöntemine rağmen kırılmadı ve 03.12.2014 tarihinde kendisine kapalı ameliyat oldum,tel taktı ve 22.12.2014 tarihinde operasyon ile teli aldı,ameliyat öncesi ve sonrası çok ilgilendi,herkese tavsiye ediyorum,Gönül rahatlığı ile gidebileceğiniz genç bir doktor.Çok yoğun olmasına rağmen güleryüzlü,ilgili ve başarılı bir hekim.kendisine tekrar teşekkür ediyorum,başarılarının Devamını diliyorum,Allah Razı olsun .(Bahaettin YILMAZ)

  • çok memnunum

   Taş hastalığı nedeniyle kendisine başvurdum. Şok dalgasıyla taşımın kırılacağını söyledi. Beni taş kırmaya gönderdi. Taşımı kırdı. Çok memmun kaldım. Daha kapıdan girince ilk intiba olarak bana oldukça güven verdi.Bundan sonra bu doktordan başka kimseye gitmeyeceğim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (24) göz at

 • Murat Gümüş

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Sol el parmağından çok ağır bir ış kazası sonucu baş parmağımi boydan boya İspiral makinaya kestirdim fakat doktor murat bey çok basarili bir ameliyatla parmağı tedavi edip dikti. Ameliyat öncesi ve sonrası beni bilgilendirmesi de güzeldi. Doktoruma teşekkür eder başarılarının devamını dilerim

  • çok memnunum

   Doktorluktan önce insan sonra mükemmel bir doktor.yüzümde ufak tefek rahatsız edici benler vardı.şimdi en ufak bir iz dahi yok.doktoruma çok teşekür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Abdurrahman Akbaş

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Yeri geldiğinde baba,psikolog...En ufak şikayetimde bile benimle en iyi ilgilenen doktor.eğer hastalığımı anında anlayıp tedavi etmeseydi ben şu andaki durumumu tahmin bile edemiyorum.O kadar iyi bir hekim ki gözlerimde sorun olduğunda 1 hafta sonra nasılsın diye kendi aradı.biliyorum beni en çok düşünen hekimim.İyiki varsınız Abdurrahman Bey iyiki

  • çok memnunum

   BABAM AYZAYMIR HASTASI, İKİ YILDAN BERİ ABDURRAHMAN BEYİN KONTLOLÜNDE, KENDİSİNDEN ÇOK MEMNUNUZ HEM KİŞİLİK OLARAK HEMDE UZMANLIK ALANI OLARAK ADAM GİBİ ADAM. Mümin ÇELİK

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ahmet Karkucak

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Operatör Doktor Ahmet Karkucak, gerçekten işinin ehli bir doktor. Teşhisi de, tedavisi de, ameliyatı da süper. Kişilik olarak da süper bir insan. Eli o kadar maharetli ki hastaları ameliyattan en fazla 2 gün sonra sağlığına kavuşup evine gidiyor. Ameliyat sonrası hastasını aralıksız takip ediyor. Gerekli bilgileri veriyor. Duyduğum kadarıyla başarısız hiç bir ameliyatı olmamış. Eşim de belinde olan 4 fıtık nedeniyle ameliyat oldu ve 4 fıtık alındı, 5'er den 10 platin takıldı ve eğri olan 3 kemik de düzeltildi. Eşim 1 gün cumartesi gününe rastladığı için yoğun bakımda kaldı. Cuma günü ameliyata girmişti. Şu anda çok iyi ve çok sağlıklı. Dua edip duruyor. Tabii bizler de dua ediyoruz. Allah Ahmet Bey'den çooooooook razı olsun. Ne dileği varsa versin. Böylesi doktor ender bulunur. Hem kişilik olarak ve hem de mesleğinde mahir olarak süper bir insan. Daha ne diyeyim.

  • çok memnunum

   Ahmet bey çok iyi bir beyin cerrahı. Beyin tümorü olan 72 yaşında bir hastamız vardı. Doktorlar masada kalır diye ilgilenmediler ama ahmet bey marifetli elleriyle hastamızı ameliyat etti ve şuanda sağlığı gayet iyi durumda. Çok kaliteli bir doktor olmakla beraber aynı zamanda çok iyi niyetli, insancıl, herşeyden önemliside sizi insan yerine koyup dinliyor ve değer veriyor. Eğer samsunda beyin ameliyatı olacak bir hastanız varsa hiç tereddütsüz ahmet beye teslim edebilirsiniz...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Serap Korkmaz

  Radyasyon Onkolojisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   HASTALIGIM SÜRESİNDE BANA VE AİLEME YAKLAŞIM TARZI SONDERECE MÜKEMMELDİ, KENDİSİNE SONDERECE GÜVENİYORUM , İCİM RAAHT OLARAK TEDAVİM BAŞARIYLA SONUCLANDI

  • çok memnunum

   serap hanım alanında uzman ne yaptığını bilen hastanın tedavi sürecinde çok ince detaylarına vakıf olan bir hekimlik ruhuyla görevini aksatmadan yerine getiriyor.radyoterapi yanında sanki pisikoterapist gibi hastasıyla bağ kurabilme yeteneğine sahip.teşekkürler serap hocam.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Mehmet Derya Demirağ

  Romatoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Ben Refik YILDIZ.doktorum sayın Mehmet Derya Bey,ınanılmaz bir doktor.bana uyguladığı tedavi ile şimdi çok iyiyim.Hem insanlık olarak hemde alanında mükemmel bir doktor.Allah ne dileği varsa versin.Ömrü uzun ve çokkkkkk mutlu olsun.Her şey için çokkkkk sağolun doktor bey.

  • çok memnunum

   ben arzu nas ben istanbulda hastane hastane gezdim ama hiçbir yerde şifa bulamadım çok DEĞERLİ DOKTORUM MEHMET DEMİRAĞ SAYESİNDE SAĞLIĞIMA KAVUŞTUM ALLAH ONDAN RAZI OLSUN

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Rıza Vali

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Oğlum Ümit EŞKİ'nin her iki bacağındaki varisleri ameliyat ederek sağlığına kavuşturan gerek operasyon öncesi ve sonrası yakın ilgisini esirgemeyen doktorumuza teşekkürlerimizi borç bilir, şidddetle tavsiye ederim.

  • memnun değilim

   kesinlikle gitmenizi tavsiye etmem,annemi götürdüm kulakları ağır duyduğu için tam derdini anlatamadı çünkü doktor çok sessiz konuştu.hiç kaile almadı sonra da biz derdimizi anlatınca ben bakmıyorum kardiyoloji baksın dedi yolladı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Oğuzhan Yücel

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Babamın doktoru, hasta ve hasta yakını ile diyalogları çok iyi insanın içini rahatlatan ve yapılacak müdahele ve muamelesi hasta va yakınlarıyla paylaşiyor. Bu bizler için hastalığın yarısını iyileştiren bir tutum kendisine her iki dünyası içinde duacıyiz. Allah ebeden razı olsun. Zorlarini kolay eylesin.

  • çok memnunum

   Doktor beye babamı muayeneye götürdüm. Gerçekten çok samimi davrandı bize karşı ve durumuyla ilgili ayrıntılı bir açıklama yaparak içimizi de rahatlattı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at