Buradasınız: 
Samsun Çarşamba Devlet Hastanesi

Samsun Çarşamba Devlet Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Genel cerrah, Nörolog, Radyolog, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Ürolog, Fizik tedavi uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Göz doktoru, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Mikrobiyolog, Biyokimya uzmanı, Psikiyatrist, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Dermatolog, Göğüs hastalıkları doktoru, Diş hekimi daha fazla

Bilgileri düzenle

Samsun Çarşamba Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı,... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Samsun Çarşamba Devlet Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 4 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 3 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Samsun Çarşamba Devlet Hastanesi Samsun ilinde Kavakdibi Mevkii Çarşamba adresinde bulunmaktadır. Samsun Çarşamba Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3628334265 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Yıldırım Durak

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   eşimin plesenta previa totalis (bebeğin eşinin aşağıda olması) durumu vardı. Ancak bukadar güzel bir ameliyat yapılıp, bukadar güzel bir çocuk verilebilirdi. Bukadar ilgili bukadar canayakın bukadar nazik olunabilirdi. Bize öyle bir güven verdiki çok rahat bir süreçten geçtik. Mükemmel bir dr mükemmel bir insan. Hatıra olsun diye çocuğumla çektirdiğim fotoğrafı çerçeve bile yaptıracağım. Kesinlikle çok kaliteli bir dr. Gözünüz kapalı hiç düşünmeden tercihinizi Yıldırım beye yapabilirsiniz. Çok insancıl biri. Herşey için tekrar tşkler Yıldırım bey :)

  • çok memnunum

   Yıldırım Hocama ilk defa muayene oldum ve onun kadar hastasına önem veren bir doktorla karşılaşmadım. Hiç bir sorumu yanıtsız bırakmadı... sabırla dinleyip herşeyi anlayabileceğimiz şekilde açıklama yapıyor... mesleğini severek yaptığı her halinden anlaşılıyor. onun tecrübelerine ve bilgisine çok güveniyorum. ALLAH hocamdan da ailesinden de razı olsun... inşaallah onun yardımlarıyla isteğime kavuşacağım :))

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at