Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi kadrosunda 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi kadrosunda 5 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet dermatoloji uzmanı, 2 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 3 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 4 adet göz hastalıkları uzmanı, 6 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 5 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 4 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 3 adet pratisyen uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet tıbbi patoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi Sakarya ilinde Karaman mahallesi adresinde bulunmaktadır. Sakarya Yenikent Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2642213500 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ayfer Bakır

  Enfeksiyon Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   DOKTOR HANIM'IN İSMİNİ VE BAŞARILARINI ÇOK DUYDUM BABAMIN RAHATSIZLIĞI İÇİN BUGÜN GİDİYORUZ YORUMLARI OKUYUNCA GÜVENİM BİR KEZ DAHA ARTTI AYFER HANIMA İNŞALLAH BABAMINDA ŞİFASINI BULUR RABBİM SİZİN GİBİ DOKTORLARI BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN HERŞEY GÖNLÜNÜZCE OLSUN.

  • çok memnunum

   gördüğüm en mükemmel insan annemin tedavisi için tanıdığım mükemmel insana saygılarımı sunarım ben böyle doktor gördüğümü ve göreceğimi sanmam ayağı kesilecek olan hastayı dahi ben seni iyi edeceğim deyip tüm mesaisinde kendisini hastalarına adayan ve pansumanlarını dahi kendisi yapan doktor hanım yanlız benim değil herkesin takdirini kazanmış kişidir Allah yolunu açık etsin şansı bahtı bol olsun her dileği kabul olan kişilerden olsun inş. AMİN

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • İmdat Tekin

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • memnunum

   Ben doktorumdan cok memnunum tedavi gordum simdi yazdigi ilaclari kullaniyorum belimden igne oldum iyiyim aa ara ara sancim ouyor sadece aa ins gececek

  • çok memnunum

   tedaviden memnun kaldım teşekkür ediyorum kontrol için tekrar giderek önerilerini uygulamak istiyorum iyileşme yolunda bayağı mesafe kaydederek rahatldm iyileşme sürecim ile ilgili bilgiler alacağımı umuyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Cengiz Karacaer

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • hiç memnun değilim

   1 dakika da hastalığıma teşhis edip ilacımı yazan ve 5. dakikada 8. hastasını muayne eden doktor bey. kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  • çok memnunum

   hocam başarılarınızın devamını dilerim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ahmet Fehmi Onat

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • memnun değilim

   sakarya yenikent karaman hastanesinde çalışan noroloji uzmanı fehmi oanat adlı kişiden şikayetçiyim.25.03.2013 saat:15'te randevum vardı gittim 4'te gelmemi söyledi 4'te tekrar gittim doktor yok 5'te gelecek dendi ve beşte geldi kağıtları topladı ve benim 9 yaşındaki kızım 6'da okuldan çıkıp kapıda kalacaktı.hemşiresine gittim beni öne alırmasınız diye rica ettim hemşire çekinerek siz söylermisiniz dedi fakat ben kendisine ben tanımadığım için hemşirede kabul etti.ve beni EMG için içeriye aldı sol 2 parmağımda uyuşma olduğu için elektrik shop verdiği gibi kendimi bilmeden ilk elrtirik verdigi gibi çılık attım v ben ömrümde böyle bir şey n duydum nede gördüm fehmi bey çıglıktan sonra kalk git masadan bende kalp olsaydı bn n olmuştum şimdiya bana bişy olsaydı n olacaktı he diyerek bana bagırmaya başladı v bend aynı esnada lütfen hocam kolum çok kötü birdaha bu işlemi yaptıramm demeye çalıştıkça keiside beni azarlıyor hertürlü meslek hayatımda böyle bir olay görmedim 4yasındaki çocuga taktım tık demedi bunasl şey diye bana sürekli bagırdı v yavararak işleme devam ettirdim ama keşke kalsaydım okakar eletirigin acısı hiç kalıyordu onun şözlerinin yanında resmen doktor hasta terörüydü bana göre v bn 45yaşında 3çocuk annesi esnaf bir insanm dışarda oturanbir bayanada rica ettim yanıma gelirmisin diye oda şahittir ola.daha 10dakika olmadı masaya yatalı bak şimdiye kadar 2hasta almıştım hastaların hakına girdin diyor sürekli bn cevap bile verdirmiyor ama bir ara muayene ettigi yere gitmiştim kendiside hemirede yoktu şiirlenip yazaneyi bırakıp çıkmışt v 2 hastanınn hakıkına girdi,n deken kendisi bir doktor olarak çogumuza 3 t gelin ded,i v bn 6yı geçmişti v rica ettgim için zorla öne geçtim peki kimd daha çok kimin hakkı kaldı acaba v işlem bittimasadan kalkarken sana hakkımı helal etmiyorum aşada görüşecez gibi söler söylüyor bnd lütfen hocam n yapabilirim gönlünüzü almak için tatlı çukulatam n istrsiz dedigimd bana bararak susturmaya çalıştı v kovar gibi çıkartı beni ordan ben dişarı çok dolu bir halde çıktım alalyıpta dier hastaları korkutmak ıstemedim fakat yanımdaki bayayan heme anlatmaya başladı hastalarda sormaya başladı v kadın beni asansöre aqttı kırız geçirdim v beni sakinleştirip öle gönderdi evime.biz müslüman ülkesinde yaşıyoruz v kimse kimseyi üzmeye hakkı yok diyorum .v ben cenazelerimizd bile alayamayan insanm BANA YAPILAN BAŞAKASINA YAPILMASN ÇOGU HASTASIDA DIŞRDA KONUŞUYORDU ÇOK BAGIRIYOR HERKEZE DİYE BN ŞAHSEN TAIMAM KENDİSİNİ .BİR HATAM VARSA ÖZÜR DİLİYORUM AMA ŞİKAYETÇİYİM.YAPTIGI İŞLEM DEGİL SÜREKLİ LAFLA BENİ RENCİDE ETMESİÇİN İŞKENCESİNDEN BETER ETTİ 3ÇOCUGUM ÜZERİNE YEMİN EDERİM.BÖYLE İNSANLARI DURDURUN LÜTFEM.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Şükrü Aslan

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Şükrü Bey'e gecikmiş teşekkürlerimi sunuyorum ve hastalığım süresince sergilediği mesleki ve insanı yaklaşımı hiçbir zaman unutamayacagimi iletmek istiyorum. Gercekten bu güzide doktorlarımızla insan yeniden hayata ümitle bağlanıyor.

  • çok memnunum

   Önce insan sonra hekim ALLAH muaffak etsin başarısı daim olsun böyle hekimlere yurdumun ihtiyacı var çakallara değil dr. babamın oğluda değil işinin erbabı ve en önemlisi insanca yaklaşıyor hastasına saygılarımla

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Sunay Cafer

  Kulak Burun Boğaz, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   sevgili doktorumuz sunay cafer hocamızın yapmış oldugu burun amaliyatından dolayı bir kere daha teşekkürlerimi borc bilirim .kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır .saygılarımla .

  • çok memnunum

   öncelikle sunay hocama gösterdiği ilgi alaka,nezaketi ve yardımlarından dolayı teşekkürü bir borç bilerek buradan teşekkür ediyorum. burada siteyi ziyaret eden kbb rahatsızlığı olan tüm hasta ve yakınlarına sunay hocayı kesinlikle tavsiye ediyorum ve mükkemmel bir hekim olduğuna inanıyorum..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Sevgi Sıdıka Sayın

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kalçamda meydana gelen kas gerilmesi nedeniyle muayene olmak için odaya girdiğimde Sevgi Hanım siz parkinson hastalığına yakalanmışınız teşhisi koydu.Verdiği ilaç tedavisiyle şikayetlerim azaldı.İlaç tedavime devam ediyorum.Sevgi Hanım mesleğinde uzman bir kişidir.

  • çok memnunum

   Kalçamda meydana gelen kas gerilmesi nedeniyle muayene olmak için odaya girdiğimde Sevgi Hanım siz parkinson hastalığına yakalanmışınız teşhisi koydu.Verdiği ilaç tedavisiyle şikayetlerim azaldı.İlaç tedavime devam ediyorum.Sevgi Hanım mesleğinde uzman bir kişidir.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Leyla Tam Karaer

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Yaklaşık on yıldır dönem dönem yaşadığım ağır travmalardan dolayı deprasyon yaşıyordum.Hep özel muayenehanelerine giderdim ki birazcık olsun iyileşeyim,fakat hiç olumlu sonuç alamıyordum gittikçe kötüleşiyordum.Hastaneden randevu almak için bakıyordum .LEYLA hanımı da varmış.VE ALLAH ondan razı olsun,mükkemel doktor.

  • çok memnunum

   merhaba aslında güçlü biriyim fakat bazen insanların hassas olduğu dönemler oluyor doktora gitme ihtiyacı duyuyor tesadüf Leyla hanıma randevu aldım kendisi çok asil pozitif enerji veren bi insan kendisiyle konuştuğum zaman bile rahatlıyorum kedisinden sonderece memnunum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Yavuz Atar

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Yavuz Atar adındaki bir doktordan kulak ameliyatı,geniz eti ameliyatı oldum şimdi çok iyiyim.. yavuz atar doktorum ALLAH sizden razı olsun sağlıcakla kalın doktorum..

  • çok memnunum

   geniz eti amliyatımı yaptı ve çok memnunum şuan rahat nefes alabiliyorum rahat uyuyabiliyorum.allah ondan razı olsun.keşke gönen hastanesinden gitmeseydi..allaha emanet olun doktorum..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Bedrettin Akar

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Elimdeki metacarp kırığını (boksör kirigi ) ameliyatını basarı ile yapan gercekten ısinin hakkını veren bir adam. Bu doktor Adapazarı'nda tek gercekten aldığı maaş helal basarılarınız devamını diliyorum hocam

  • çok memnunum

   Sayın Hocam, Bu sayfadan yeni haberim oldu spastik olan oğlum Kerem'in başarılı ameliyatı Eşim Beyhan'ın dizkapağı kayması ve arka bağların yırtık ameliyatını başarıyla yaptınız size minnetarım.Sizin insanlığınız ve adapazarlı oluşunuzdan bir hasta yakını olarak gurur duyuyorum.Hayatınızda sağlık ve başarılaınızın daim olmasını dilerim. Saygılarımla Hasta Yakını Birol Taşkın

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at