Buradasınız: 
Sakarya Özel Çark Kulak Burun Boğaz Merkezi

Sakarya Özel Çark Kulak Burun Boğaz Merkezi

Kulak burun boğaz doktoru

Bilgileri düzenle

Sakarya Özel Çark Kulak Burun Boğaz Merkezi kadrosunda 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, bulunmaktadır. Sakarya Özel Çark Kulak Burun Boğaz Merkezi Sakarya ilinde Çark Cad.şehit Ali Kaya sokakno:8 Ser... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Sakarya Özel Çark Kulak Burun Boğaz Merkezi kadrosunda 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, bulunmaktadır. Sakarya Özel Çark Kulak Burun Boğaz Merkezi Sakarya ilinde Çark Cad.şehit Ali Kaya sokakno:8 Serdivan Yolu Adapazarı adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ömer Öncü

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Oncelikle hasta veya hasta yakini olarak beklentilerimizi ele aldigimizda ozguven ehli isinin ehli sozlu ve uygulamali telkinleri cok iyi bir doktor.bir cok doktor kontrol ve tedavi sonucu biriken sorulari sorup sonuc odakli aciklamalar yapan sn.ömer öncü hocamiza 4 yasindaki oglumuza yapmis oldugu bademcik,geniz eti,ve operasyon sirasinda gerekli gorup iki kulak tupu uygulamasi cok basarili bir ameliyat gerceklestirdiginden oturu kendisine cok tesekkur eder rabbim kendisinden razi olmasi temennisi ile hayirli gorevler dilerim .muammer bülbül .

  • çok memnunum

   Uzun araştırmalarım sonucunda birçok doktorla görüştüm ve muayene oldum. Daha sonra Özel Çark KBB Tıp Merkezine gidip Ömer Bey ile Tanıştım ve Muayene oldum. Birçok doktorla görüşmeme rağmen Ömer Bey'in öncelikle güler yüzlülüğü tam olarak ne istediğimi anlaması ve ilgisi taktir ve saygı duyulacak düzeydeydi. Nefes alma ve burnumun şekli ile alakalı bilgilendirildikten sonra ameliyat öncesi korkularımı yendim ve güvendim. 10.10.2014 tarihinde ameliyat oldum gerçek anlamda ağrısız ve problemsiz ameliyat süreci geçirdim. Ameliyattan 10 gün sonra iş başı yaparak çalışmaya başladım. Burnumun şekli yüzümle uyumlu ve doğal. Estetik anlamda istediğime ulaştım ve sorunsuz nefes alabiliyorum. Op. Dr. Ömer ÖNCÜ 'ye buradanda teşekkürlerimi sunmak istiyorum..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Tacettin Koç

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   tacettin beyin allah eksikliğini ğöstermesin tamm baba adamdır kendisi işi 10 numaradır herkese tavsiye ederim işinin uzmanıdır. saygılarımı sunarım kendisine

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at