Buradasınız: 
Sakarya Hendek Devlet Hastanesi

Sakarya Hendek Devlet Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Genel cerrah, Radyolog, Pratisyen hekim, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Göğüs hastalıkları doktoru, Diş hekimi daha fazla

Bilgileri düzenle

Sakarya Hendek Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Sakarya Hendek Devlet Hastanesi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet pratisyen uzmanı, 2 adet radyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Sakarya Hendek Devlet Hastanesi Sakarya ilinde Çarşı İçi adresinde bulunmaktadır. Sakarya Hendek Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2646146078 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Zahide Kurt Yalçınkaya

  Genel Cerrahi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   DOKTORUMUZA EŞİMİ GÖTÜRDÜM O GÜLERYÜZÜ BİZE YETTİ PSİKOLOJİKMEN EŞİMİ RAHATLATTIĞI İÇİN ŞÜKRANLARIMI ARZ EDİYOR MESLEĞİNDE BAŞARILAR DİLİYORUM....hendek gibi yerde daha iyi şartlarda daha kaliteli bir hastane olursa doktorumuzun daha güzel hizmet edeceğini düşünüyorum..

  • çok memnunum

   Çok başarılı bir doktor. İlgi ve alakası çok güzel. Birkaç hasta arkadaşım tedavı olmuştu ve onlar da memnun kalmışlardı. bizde gittik ve memnun kaldık. sağolsun. Allah razı olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at