Rize Özel Şar Hospital

İç hastalıkları uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Radyolog, Kulak burun boğaz doktoru, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Biyokimya uzmanı, Beyin ve sinir cerrahı, Ürolog, Genel cerrah, Göğüs hastalıkları doktoru, Göz doktoru, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Rize Özel Şar Hospital kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet genel ce... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Rize Özel Şar Hospital kadrosunda 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Rize Özel Şar Hospital Rize ilinde Cumhuriyet Cad.no:73 Rize adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Semih Ağanoğlu

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Bence en iyyi doktor

  • çok memnunum

   Bayram ziyareti nedeniyle gittiğim rizede dost sohbeti sırasında tavsiye üzerine aldığım şar hastanesindenden özellikle Uz.Dr.SEMİH AĞANOĞLU muayene randevusu 15 yıldır çok Acılar çektiğim ileri derecede adım atamaz hale geldiğim koah hastalığım nedeniyle 6 gün yattığım hastaneden büyük bir rahatlama huzur ve sağlıkla doktorum tarafından taburcu edildim yaşam kalitem gayet düzeldi doktorum Semih AĞANOĞLUNA TEŞEKKÜR EDİYORUM..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ahmet Turan Dağlı

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   mütevazi,güler yüzlü iyi bir kişiliğe sahıp hastasıyla iyi ilgilenen branjında iyi bir üzman .ilaç tedavinin kalıcı olmadiği ancak ameliyatı önermiş fakat ameliyattan korktuğum için cesaretım gelmiyor.bu yüzden kalıcı bir tedavi olamadım.

  • çok memnunum

   ahmet beyı bunyenıze katığınız ıçın sızlerı tebrık edıyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ahmet Küçük

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Merhaba DR Bey ben bundan 30 yıl önce bebekken zehirli ishal nedeniyle dedem İhsan Gürkan tarafindan evinize getirilmişim.(5.kat) O gece acil bizi devlet hastanesine gönderip yatirmişsiniz .Allah sizden razı olsun. Şu anda hemşire olarak görev yapmaktayim.

  • çok memnunum

   sana helal olsun doktorum seninin tecruben yeter çocuklara ilgin güler yüzün 6 yıldır sizin için bu hastaneye geliyorum sizin gibi asistanınızda öyle ilgili çok memnunuz sizden allah sisn gibi bir insanı başımkızdan eksik etmesin saygılar doktorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • İbrahim Kale

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Dr.

  • çok memnunum

   Ilk gebeliğimde yaşadığım sorunlardan dolayı birçok doktorla tanıştım.Bu alanda tanıdığım en kaliteli doktor!!! En ufak detayı atlamıyor, başından savmıyor ve cevaplarıyla kesinlikle rahatlatıyor.Sayesinde çok güzel bir hamilelik geçirdim ve şuan 10 aylık bir bebeğim var.kendisine çok teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   geçirmiş olduğum ağır ameliyattan 1 yıl sonra kocaman bir sürpriz olmuştu hamile kalmam fakat kimseye belli etmesem de kendimden geçmiş evladımın sağlığından çok tedirgindim ibrahim beyle düşük tehlikesi yaşadığım devrede tanıştık 1. 3. 5. kontrol derken sıra melaike mi kucağımıza almaya gelmişti ki benim ömrümden ömür gidiyordu daha önceki ameliyatımdan dolayı ameliyathane fobim vardı derken 16 eylül sabahı erva'mı kucağıma alma zamanım gelmişti o anlarda bir doktor olarak değilde sanki bir ağabey bir kardeş bir arkadaş olarak yanımda olduğunuz için benim iç dünyamdaki savaşı yenmeme yardımcı olduğunuz için en önemlisi benim panik atak şizofren hallerime katlandığınız için başta ben olmak üzere bütün ailem size çok ama çok teşekkür ederiz :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (17) göz at

 • Savaş Sarı

  Kulak Burun Boğaz, Dr.

  • çok memnunum

   Bende sukran dolu bir ruh haliyle yazıma baslayacagım.cok uzun zamandırdusunupte cesaret edemedigim bir konuydu burnumla ilgili yasadıgım sorun.Savas sarı bir doktor olarak ve bir insan olarak mukemmel biri meslegine hastasına sonderece saygı duyan,guven duygusunu son noktaya baglayan,ve sizin sorununuzun cozumunu gauet iyi bilen kendinden emin bir doktor.hani saglıkcılar icin derler ya eli cok hafif diye.ameliyat oldum, bitti bandajlar cıktı ve burnumla ilgili hic bir eziyet hissetmeden ha ka sonuclar aldım.kendisine cok ama cok tesekkır ediyorum.benim durumumdaki biri icin diyorum onunla karsılasmak bi sanstı...bu kadar detaylı yazıyorum cunku savas sarı yı ben hasta yorumlarını okuduktan sonra buldum ve ziyaret ettim.iyiki yazmıslar hatta az bile yazmıslar tıpkı simdi benimde yaptıgım gibi..turk milletinin isinde uzman ve basarılı Savas Sarı gibi doktorları oldukca saglık alanınfa cok sanslıyız demektir..saglıcakla kalalım:) zeynep irem dogan

  • çok memnunum

   Merhaba , ben Rize Özel Şar hastanesin' de görev yapan KBB uzmanı Savaş Sarı ' ya 2 yıl önce burun estetiği ameliyatı oldum. Ameliyat öncesi karşıdan ve yandan çekilmiş yüz fotoğraflarımı bilgisayar ortamında değerlendirip cerrahi olarak yapılabilecek değişiklikler hakkında beni bilgilendirdi. Ameliyat sonrası herhangi bir ağrı hissi , aşırı bir morarma ve şişlik olmadı. Ben sonuçtan çok memnunum !! Hasta - doktor ilişkisi ve güven çok önemli , dr. Savaş Sarı ' nın hastalarına bu güveni verdiğini düşünüyorum. burun estetiği düşünenlerin Rize Özel Şar Hastanesine gidip Savaş beyle en azından ön görüşme yapmalarını öneriyorum .

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at

 • Beril Gürlek

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   böyle bir doktor yok. şaka yapmıyorum bir doktordan ne beklerseniz 5 katını siz daha sormadan veriyor beril hanım. randevu almak için hastanede yalvarıp ağlayan hastalarını gördüm ve ona takip olmaya karar verdim. iyiki de öyle yapmışım.

  • çok memnunum

   Beril hanım harika bir kadin doğum uzmani .hamileligim boyinca benimle ilgilenisi erken doğum aninda yanimda el ele ameliyata girisimiz ameliyattan sonra tekrar ameliyattan sonra el ele olmamiz her doktorun yaptigi birsey degil beril hanim çok özel biri herkese onuvtavsiye ediyorum artvinden rize ye hep gezdim ama onun icin bizi hic yaniltmadi insallah ikinci cocugumuzda gene beraber olacagiz onu cok seviyiruzzz

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (17) göz at