Rize Kaçkar Devlet Hastanesi

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, İç hastalıkları uzmanı, Pratisyen hekim, Diş hekimi, Genel cerrah, Radyolog, Kardiyolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Nörolog, Kulak burun boğaz doktoru, Dermatolog, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Psikolog, Diş hastalıkları uzmanı, Beyin ve sinir cerrahı daha fazla

Bilgileri düzenle

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Tuğba Atasaral

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Iyi günler Tuğba hanım..ben 24+3 haftalık hamileyim.geçen günlerde kontrol için doktoruma gittiğimde bana bebeğin 2 hafta geriden geldiğini söyledi haliyle endişelendim ve endişem hala devam etmekte, beni başka bir hastaneye yönlendirip bir muayneden daha geçmemi istedi fakat haftaya memlekete geliyorum bu hafta içinde randövü alamadım.. Geldiğimde inşallah sonuçları size de göstermek istiyorum..sizden ricam şimididen beni bu konuda biraz olsun aydınlatırmısınız bu durum riskli mi.. Bebeğimin bütün organlı çalıyor çok şükür zihinsel her hangi bir sorunda yok sadece iki hafta geriden geliyormuş..

  • memnunum

   ben dr tuba hanımla 5 yıl once tanıstım we hastasıyla ılgılenmesını cok begendım bazı sebeplerden dolayı suankı gebelıgımın ılk asamasında doktorum tuba hanım degıldı. ama suan benı takıp eden dr tuba hanımdır allah razı olsun

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Şenol Şentürk

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Şimdiye kadar gördüğüm en iyi doktor hatta çokçok iyi doktor, hastaya güven veren teşhis ve tedavisinde en kaliteli aynı zamnda kişilik olarak mükemmel, çok başarılı mesleğini ciddiye alan, hastaları tarafından sevilen ve taktir edilen çok başarılı bir doktor kendisi, herkese tafsiye ederim bence sadece rize'nin deyil dünyanın en iyi doktorudur onun sayesinde hamileliğim ve doğumum çok sağlıklı bir şekilde geçirdim dünya tatlısı nur topu oğlumu kucağıma aldım halende sağlıklı bir şekilde büyütüyorum oğlum şuan 2 yaşında allah herkese şenol bey gibi doktorlar nasip etsin ona ailece minnettarız başarıları daim olsun allah nice sağlıklı ömür versin.

  • çok memnunum

   Ben Şenol Bey'in hem doktorluğunu hemde insanlığını çok takdir ediyorum.Tanıdığım en iyi doktor

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Hasret Ayyıldız Civan

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   hasret hanım tek dr. olarak çalışmasına rağmen bütün hastalarıyla o yoğunluk içinde süper ilgileniyordu güler yüzlülüğü ve sevecenliği ile kendi çocuğum olsun gerek başkalarının çocuğu olsun işini severek yapan bir doktorumuz teşhisleri çok iyi yanlız bizi bırakıp gitmesi perişanlığa sürükledi iyi bir dr.kaçırdık başarılarının devamını diliyorum.

  • çok memnunum

   Doktor hasret hanım gibi doktor yoktu

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at