Pendik Sülüntepe Sağlık Ocağı

İç hastalıkları uzmanı, Aile hekimi

Bilgileri düzenle Randevu al

Pendik Sülüntepe Sağlık Ocağı İstanbul ilinde Sülüntepe mahallesi Efendi Cad.no:121 Kurtköy adresinde bulunmaktadır. Pendik Sülüntepe Sağlık Ocağı bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Pendik Sülüntepe Sağlık Ocağı İstanbul ilinde Sülüntepe mahallesi Efendi Cad.no:121 Kurtköy adresinde bulunmaktadır. Pendik Sülüntepe Sağlık Ocağı bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2163787688 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Ahmet Şen

  İç Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   Öncelikle çok iyi bir insan;alakadar,mütevazi,kompleksiz,insana değer veren ve işini yani doktorluğunu çok iyi yapan bir insan... Rabbim hayatı boyunca başarı ihsan eylesin,kendisinden razıyız inşallah daha güzel makamlara gelir...

  • çok memnunum

   Aile doktorumuzun bize karşı sergilemiş olduğu güler yüz ve ilgiden dolayı teşekkür ederim. Ayrıca, uyguladığı tedaviden memnunum. Kendilerini bulunduğumuz çevrede söz açıldıkça iyi niyetle taltif ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Recep Kamil Kılıç

  İç Hastalıkları, Dr.

  • çok memnunum

   hayatımda bu kadar ilgili ve bilgili bir doktor tanımadım. tarzı biraz sert dahi olsa çocuğumuz için en iyisini düşündüğünü biliyorum.

 • Ufuk Çağman

  Aile Hekimliği, Uzm.Dr.