Buradasınız: 
Özel Zeybek Tıp Merkezi

Özel Zeybek Tıp Merkezi

İç hastalıkları uzmanı, Genel cerrah, Dermatolog, Göğüs hastalıkları doktoru, Kulak burun boğaz doktoru, Nörolog, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Zeybek Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöro... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Zeybek Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Zeybek Tıp Merkezi İzmir ilinde İnönü Cad.no:225/a Hatay adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Gökhan Üçkaya

  Endokrinoloji Ve Metabolizma Hastalıkları, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Çok ilgili çok bilgili güven verici güleryüzlü çok memnun kalan bir arkadaşımın tavsiyesi ıle gittim.Bende arkadaşlara tavsiye ediyorum..İyi bir insan iyi bir doktor. GÖKHAN ÜÇKAYA ya Teşekkürler.

  • çok memnunum

   işinde başarılı, hastalarıyla ilgili mükemmel bir doktor. Bana hamileliğimde öğrendiğim tiroid rahatsızlığımda çok yardımcı oldu. hala da yardımcı olmaya devam ediyor. verdiği moral ve güler yüz olmasa şuan kendime bu kadar güvenmezdim. ona çok şey borçluyum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at