Özel Van Lokman Hekim Hastanesi

Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Radyolog, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Göğüs hastalıkları doktoru, Beyin ve sinir cerrahı, Kardiyolog, Kulak burun boğaz doktoru, Fizik tedavi uzmanı, Acil tıp doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • İbrahim Metin Karadayı

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   slm ibrahim bey ben geçen yıl 14 haftalık bi hamilelik yaşadım hamileliğin 14. haftasında bebeğimin kalp atışları durdu ve metin bey tarafından küretajla alındı. küretaj olacağım ı duyunca çok korkmuştum ama sandığımdan daha başarılı ve hiçbir ağrı hissetmeden geçti buda doktorum ibrahim metin karadayı sayesinde oldu doktoruma bütün vanlılar adına tşkr ediyorum..

 • Abdullah Dağlı

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

 • Arzu Turan

  Radyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Bana bebeğimi ilk kez gösteren insan.İşinin tam anlamıyla uzmanı ve şu anda yokluğunu hissettiğim doktorum.2. bebeğimi bekliyorum ve keşke yine onun anlatımıyla görebilseydim bebeğimi.Şimdi başka şehirdeyim ve onun gibi bir doktoru bulacağımı sanmıyorum.Güler yüzlü ve samimi haliyle insanı huzurla evine gönderen, işinin ehli nadir doktorlardan.

  • çok memnunum

   mesleğinde ve kişiliğinde en iyisi

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Hanifi Yıldız

  Göğüs Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   hocam siz bu hastanenin en ilgili en duyarlı en basarılı doktorlarından birisiniz.. Allah sizi basımızdan eksik etmesin. hayatınız boyunca hep iyi insanlarla karsılaşmanızı dilerim. sizi coook seviyoruz..

  • çok memnunum

   Sayın hanifi hoca bana göstermiş olduğunuz ilgi ve alakanızdan dolayı size sonsuz teşekkürlerimi bildirmek istedim.Önünüzdeki zaman sürecinin size hayır getirmesini ümit ediyorum.sizin gibi doktorlara ihtiyacımız var.Allah yardımcınız olsun.

 • Saadet Koç Demırören

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   saadet hocam van daki yavrular için allahın bir lütfu.elazığ da görev yaptığımız dönemde hocamla tanıştık.diyebilirim ki koşulsuz güvenebileceğiniz,teşhisleri tartışmasız ve samimi çok değerli ,kendini geliştirmiş van da yaşayanları ve hocamın hastalarını kıskanıyorum.kısaca evladınızı tahatlıkla güvenebileceğiniz bana göre tek insan doktorların en güzeli .sizi saygıyla selamlıyorum.rabbim yokluğunuzu göstermesin.harika özcan karaşahin.AYDIN

  • çok memnunum

   drumuzdan memnunduk.ancak kendisine ulasamiyoruz.nerde calistigini bilen varsa ve paylasirsa seviniriz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Yavuz Tüzün

  Acil Tıp, Dr.

  • çok memnunum

   Çok efendi bir doktor. daha önce 1noluda çalışıyordu ve sanki o sağlık ocağı bizim baba ocağımızdı . fakirin fukaranın muhtacın ocağı ve dayanağı olmuştu. Allah herkesin evladını böyle örnek birine dönüştürsün. her doktoru da böyle iyi yapsın.

  • çok memnunum

   Bir yakınımdan duydum burdan yorum yapabileceğimi. Öncelikle teşekkür etmek isterim kendisine.Yıllar önce tanıştım kendisiyle Çok farklıydı! Güleryüzlü, ilgili ve bilgili bir doktordu. Hastaları kılık kıyafetine göre değil rahatsızlik derecesine göre değerlendiren, hassasiyetleri olan! Hekimliği bıraktığını duyunca cok şasirmiştim ama yine kendine yakışanı yapmış ve Batmanda özel hastane açmış. Güneydoğulu bütün doktorlar batıda, galiba doktor beyin farkı tam da bu noktada! Aynı hassasiyetlerle yola devam etmiş. (Ama yine de sizi hekimliğe davet ediyoruz arayı açmayın.)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Mustafa Tuncer

  Kardiyoloji, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Van için, bir şans, bir değer olan; Sn. Prof.Dr.Mustafa TUNCER beyefendiyi;başka yerlere gitme imkanı varken Van'ı tercih ettiği için, van'da bulunduğu için, eşim bahattin HALLI'nın hayatını kurtardığı için kendilerine minnet borçluyum. Teşekkürlerimi sunar yaşamı boyunca başarılarının devamını dilerim. İYİKİ VARSINIZ.

 • Metin Arıcı

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   burnum kırılmıştı doktor oldugunu sanan bır uzman düzeltecegini söyledi amaliyatımı yaptı sagolsun kırılmış burnumun üstüne birde dagılmış çökük ve direksiz bir burnum oldu.araştırırken metin beyi buldum kendisine anlattım ve beni amaliyat edebilecegini söyledi ellerne saglık bana yeni mukemmel bir burun yaparak tüm sorunlarımı giderdi sayesinde aynalarla barıştım .eşşiz bir cerrah olmakla beraber eşşizde bir insan tşler.grur duyulacak işlere imza atıyor yolu daim açıkk olsun

  • çok memnunum

   Doktorum Metin Bey'e kepçe kulak ameliyatı oldum.Ameliyat olmayı düşünen arkadaşlarla deneyimimi paylaşmak isterim.Öncelikle korkulacak bir ameliyat değildir.Bir buçuk saat sürdü ameliyat olurken hiç agrı sızı hissetmedim,doktorumla ve diğer çalışan arkadaşlarla muhabbet ederek çok güzel bir ameliyat geçirdim.Sonrasında 3 güne yakın kulaklarım bandajlı kaldı,bandaj açıldıktan sonra 2 hafta tenisçi bandı kullandım.Metin Bey hastalarına çok değer veren ve çok iyi bir hekim,Ameliyat olmayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim ben çok memnun kaldım,teşekkür ederim kendisine.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Hatice Temel Eroğlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   İstanbuldan Vana geleli 1.5 yılim oldu ama hatice hanimin adini isim düşmemesi ne rağmen defalarca duydum(iyi yada kotu) neyseki hamileligimde tanışmak nasip oldu,bazılarına gore soğuk ve pek konuşmayan bir doktor ama ben hic öyle hissetmedim gayet olması gerektiği gibi ve gerektiği kadar bilgilendirmede yapıyor zaten.28 martta doğumu yaptırdı Allah razi olsun herşey çok güzeldi,vanda yeterli imkanlar yoktur burada doğum yapmak istemiyorum diyen ben simdiyse eğer 2. Cocuga hamile kaldigmda İst.a dönmüş olsam bile vanda hatice hanimla doğum yapmak isterim dedigime inanamıyorum:) kendisine çok tesekkur ederim,kesinlikle tavsiye ediyorumm

  • çok memnunum

   benim ilk çoçuğumu hatice hanım doğumu yaptırdı 2 çoçuğum a 6 aylık hamileyim ALLAH ondan razı olsun van da tek kadın doğum uzmanı alanında tek hiç düşünmeyin alanında bir numara çok tşk hatice hanım başarılar sevgilerimle g.başar

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (18) göz at