Buradasınız: 
Özel Universal Malatya Hastanesi

Özel Universal Malatya Hastanesi

Acil tıp doktoru, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Radyolog, Fizik tedavi uzmanı, Göz doktoru, Ürolog, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Genel cerrah, Psikolog, Biyokimya uzmanı, Kardiyolog, Beyin ve sinir cerrahı daha fazla

Bilgileri düzenle

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Zehra Kuzu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • hiç memnun değilim

   aynen katılıyorum tuba yıldırıma dedikleri çok doğru biz bir haftadır stresini yaşıyoruz.bizi yarı yolda bıraktı kolaya kaçmak için sezeryana teşvik ediyor.bizler inandık siz inanmayın.

  • hiç memnun değilim

   Gitmeden önce birdaha düşünün derim. Şahsen beni yarı yolda Bıraktı. Allah'a şükür sıkıntısız geçen bir hamileliğim vardı ve tüm kontrollerimide Zehra Hanım'a yaptırıyordum. Doğum yaklaşana kadar bir sıkıntı yoktu. Ben 40. Haftayı doldurduğumda bebeğim hala gelmek istemedi. Zehra hanımda hemen suni Sancı verip Doğumu başlatmak istiyordu. Anne ve baba olarak biz tüm riskleri Göze Alıp 42. Haftaya kadar beklemek istedik. 40. Haftadan sonra suni Sancı verip Doğumu başlatmak sadece Türkiye'de var. Yurtdışında mutlaka 42. Haftaya kadar bekleniyor. Çok araştırdım o dönemde bu Konuları.. Nst sonuçları normal suyu yeterli olan bir hastayı niye hemen doğurtmak istiyor anlamıyorum. Zehra hanım bize bir gün verdi 40. Haftanın içinde. Perşembe günüydü. O gün gitmediğimiz için haftasonuna giriyor ya araya benim doğumumu yaptıramayacağını başka bir doktora gitmemi söyledi. Bir kadının en hassas olduğu dönemde doktorundan böyle bir darbe yemesi. Siz düşünün artık. Ilk doğumum yeterince stresliyim zaten bide üstüne doktor Hanım'ın kaprisleriyle uğraşmak zorunda kalıyorum. Oğlum 41+3'te normal doğumla Doğdu Allah'a şükür. Hiçbir sağlık sıkıntısı yoktu doğumum 5 saat sürdü ilk doğum OLMASINA rağmen. Üstelik suni sancıda vermediler. Lafın kısası sözünden çıkmazsanız iyi doktor ama dediğini yapmazsanız kaçıncı haftada olursanız olun sizi yarı yolda bırakıyor..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Musa Bulut

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   musa hocamın üstüne kalp doktoru tanımam.malatyanın en iyisi. adıyaman,elazığ,bingöl den çok hastası var. ayrıca çok mütevazi.

  • çok memnunum

   teşhisde ve tedavide çok başarılı bir doktor.ailece beğeniyoruz..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at