Buradasınız: 
Özel Universal Malatya Hastanesi

Özel Universal Malatya Hastanesi

Acil tıp doktoru, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Radyolog, Fizik tedavi uzmanı, Göz doktoru, Ürolog, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Genel cerrah, Psikolog, Biyokimya uzmanı, Kardiyolog, Beyin ve sinir cerrahı daha fazla

Bilgileri düzenle

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Musa Bulut

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   musa hocamın üstüne kalp doktoru tanımam.malatyanın en iyisi. adıyaman,elazığ,bingöl den çok hastası var. ayrıca çok mütevazi.

  • çok memnunum

   teşhisde ve tedavide çok başarılı bir doktor.ailece beğeniyoruz..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Mehmet Ataç Karakaş

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • hiç memnun değilim

   Hiç memnun değilim.hastayı ameliyat ettikten sonra ilgilenmiyor.sakın gitmeyin.benden söylemesi.ameliyattan sonra ağrın varsa benim yaptığım ameliyat ağrımaz diyor.

  • çok memnunum

   Malatya ya gelmeden önce Hacettepe ve İbni Sina başta olmak üzere Ankara'da birçok hastanelerde görev yapmış Alanında kendisini çok iyi yetiştirmiş başarılı bir Uzman Dr. çok memnun kaldım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Zehra Kuzu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • hiç memnun değilim

   aynen katılıyorum tuba yıldırıma dedikleri çok doğru biz bir haftadır stresini yaşıyoruz.bizi yarı yolda bıraktı kolaya kaçmak için sezeryana teşvik ediyor.bizler inandık siz inanmayın.

  • hiç memnun değilim

   Gitmeden önce birdaha düşünün derim. Şahsen beni yarı yolda Bıraktı. Allah'a şükür sıkıntısız geçen bir hamileliğim vardı ve tüm kontrollerimide Zehra Hanım'a yaptırıyordum. Doğum yaklaşana kadar bir sıkıntı yoktu. Ben 40. Haftayı doldurduğumda bebeğim hala gelmek istemedi. Zehra hanımda hemen suni Sancı verip Doğumu başlatmak istiyordu. Anne ve baba olarak biz tüm riskleri Göze Alıp 42. Haftaya kadar beklemek istedik. 40. Haftadan sonra suni Sancı verip Doğumu başlatmak sadece Türkiye'de var. Yurtdışında mutlaka 42. Haftaya kadar bekleniyor. Çok araştırdım o dönemde bu Konuları.. Nst sonuçları normal suyu yeterli olan bir hastayı niye hemen doğurtmak istiyor anlamıyorum. Zehra hanım bize bir gün verdi 40. Haftanın içinde. Perşembe günüydü. O gün gitmediğimiz için haftasonuna giriyor ya araya benim doğumumu yaptıramayacağını başka bir doktora gitmemi söyledi. Bir kadının en hassas olduğu dönemde doktorundan böyle bir darbe yemesi. Siz düşünün artık. Ilk doğumum yeterince stresliyim zaten bide üstüne doktor Hanım'ın kaprisleriyle uğraşmak zorunda kalıyorum. Oğlum 41+3'te normal doğumla Doğdu Allah'a şükür. Hiçbir sağlık sıkıntısı yoktu doğumum 5 saat sürdü ilk doğum OLMASINA rağmen. Üstelik suni sancıda vermediler. Lafın kısası sözünden çıkmazsanız iyi doktor ama dediğini yapmazsanız kaçıncı haftada olursanız olun sizi yarı yolda bırakıyor..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (26) göz at

 • Murat Bozkurt

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   murat hoca gerçekten alanında iyi bir hoca.. ben 4 yıllık evliyim...horman proplemleri ve kistler ayrıca kilo yüzünden gebelik benim için zordu ama dr mun verdiği ilaçlar,diyetisyen yardımıyla verdiğim 7 kilo sayesinde çok şükür şu an gebeyim.rabbime binlerce kez şükür.ben burdan diger anne adyalarına ve aday olmak isteyenlere alman hastanesi'nden dr murat bozkurt hocayı tavsiye ederimmm saygılar.....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at