Buradasınız: 
Özel Üniversal Karabük Vatan Hastanesi

Özel Üniversal Karabük Vatan Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Kardiyolog, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Genel cerrah, Ağız diş ve çene cerrahı, Mikrobiyolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Kalp ve damar cerrahı, Fizik tedavi uzmanı, Dermatolog daha fazla

Bilgileri düzenle

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hakan Özçelebi

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   bende her hasta olduğumda arkadaşıma zorla arattırıyorum ve her zaman bir fikri var teşekkkür ederiz :D

  • çok memnunum

   Kizimizin hastaligina care bulup,bana ve esime derin nefes aldirdigi icin ,Kendi dalinda en iyi Doktor olarak gordugum Hakan Bey'e cok tesekkur ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Erdinç Ateş

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Hamileliğimin 8. Ayında bebeğimin kalbindeki problemi anlayıp bizi ankarada prof dr a yönlendirip erken teşhisle önlem almamızı sağlayan doktorum sn.Erdinç Ateş'e olan minnettarlığımı kelimelerle ifade edemem.görüştüğümüz prof dr lar normalde kadın doğum uzmanlarının kolay anlayamayacağı böyle bir problemi farkettiği için bizi kimin yönlendirdiğini sorduklarında doktorumla gurur duydum.kendisine gitmeye başladığım ilk günden bu güne kadar ilgi ve alakasını kesmeyen orada doğum yapamayacak olmama rağmen irtibatı koparmayan doktoruma binlerce kez teşekkür ediyorum.ve hamile olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

  • memnunum

   erdinç bey karabükte bir marka olmuş doğru ama; odasına girdiğinz anda hani hızlandırırsınz bi videoyu ileri almak için işte olaylar öyle ilerliyor.hastası çok oldugu için gereken ilgiyi göstermiyor bence. haklı ama napalım hergün gitmiyoruz ya yanına bi özen beklioruz.soracagımıda unutuyorum onun seli hareketlernden.ama doğal ve samimi.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at