Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Emine Yüksel Kars

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kaç doktor gezdim çözmediler ama doktorumuz sağolsun bir hafta oldu düzelmeler başladı elim ve kolumda nerdeyse yarı felçti sol tarafımı kullanamıyordum Allah razı olsun doktorumuzdan.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Devrim Eroğlu

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   devrim bey alanıında bir numara olduğunu düşünüyorum ve arkadaşların yazdığı gibi geleceğin profösörlerinden rahatsızlığım ve tedevisi konusunda yardımlarından dolayı kendisine çok teşeşkkür ediyorum

  • çok memnunum

   çok başarılı bir doktor gerçekten çok memnun kaldım.tavsiye ediyorum herkese.Güleryüzlü ve sevecen bir doktorrr.İlk girer girmez bile belli oluyor.çok teşekkür ederiz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Hüseyin Pehlivan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Türkiye de işini bu kadar ciddiyet ve samimiyetle yapan doktor sayımız maalesef ki çok az sayıda iken Hüseyin Bey işinde gerçekten açık ara önde bir isim.

  • çok memnunum

   çok güleryüzlü, saygılı, sabırlı, samimi, ilgili bir doktor. hastasını çok iyi takip ediyor. yani tahlil sonucu çıkar çıkmaz bilgisi oluoyr ve hastasına ulaşıp bilgilendiriyor. herkese tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (15) göz at

 • Aşkın Evren Güler

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   ÖZüM bebeğin annesi: 8 aralık 2014 te spinal anesteziyle sezaryan olarak hayatımın anlamı biricik kızıma kavuşturan sevgili doktorumuza sonsuz minnettarım.hamilelik sürecim boyu bi çok dr değiştirdim ama en son 32.haftada aşkın beyle tanışma şansını buldum.korkak pimpirikli ve detaycı bir yapıya sahip olan beni bile o güzel enerjisiyle rahatlattı ve doğum hikayemin çok iyi olmasını sağladı.kesinlikle aşkın bey diyorum çünkü o stresli dönemi çok iyi anlayan bir dr.gönül rahatlığıyla gidin ve görün zaten tanıştıktan sonra sözlerin kifayetsiz kaldığını göreceksiniz

  • çok memnunum

   İkiz bebeklerime hamileliğim sırasında tanıştım Aşkın Beyle..tanıştığımız o günden sonra bilgili,kaliteli ve güleryüzlü bir doktora sahip olduğum için çok şanslı hissettim kendimi..bebek bekleyen tüm hemcinslerime düşünmeden tavsiye edebileceğim bir doktor..bizlere olan yaklaşımı,her konuda bıkmadan verdiği bilgiler tek kelime ile mükemmeldi..şimdi 3 aylık olan yavru Kartallar Eymen ve Elifimin kahramadır kendisi..Teşekkürler Aşkın hocam ve yine kendisi gibi güleryüzlü olan Şeyda hanım..herşey için tekrar Teşekkürler..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (42) göz at

 • Özcan Özdemir

  Kardiyoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   hanım yıldırım sayın degerli hocamız özcan beye sonsuz teşekkür ederim kısacası insana insanca davranan ve çok mütevazi ve nadir bulunan doktorlarımızdan birisi 77 yaşındayım anjiyo işlemi sırasında ne olacagını açıkca söyledi ve beni çok rahatlattı ve şimdi şu an iyiyim tüm çalışan personele teşekkür ederim saglıcakla kalınız.

  • çok memnunum

   2007 yılında kalp krizi geçirdim.Tıkalı olan 3 damarıma o sıra başka bir özel hastanede görev yapan Özcan Özdemir hocam tarafından stent uygulaması yapıldı.Aradan geçen 7yıl zarfında stentlerde bir problem yaşamadım. Son günlerde kalp ile igili sıkıntılar yaşamaya başladım.Özcan Özdemir hocamın Sincan Özel Koru hastanesinde görev yaptığını öğrendim.Onunla birlikte tekrar tedaviye başladım. Konusunda uzman,hastaya yaklaşımı mükemmel bir doktor.Kalple ilgili sıkıntısı bütün arkadaş ve yakınlara tavsiye ediyorum. İyiki varsın Özcan hocam....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (14) göz at

 • Celalettin Rumi Çelebi

  Dermatoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   Hastaya yaklaşımı,hastayla diyaloğu,hastaya değer vermesi pek çok doktordan fersah fersah ilerde çok kıymetli bir doktor.Hastalığa ilaç yazayım geçiştireyim mantığı ile yaklaşmıyor,sorunun kaynağını bulmak için oldukça emek verip, zaman ayırıyor.Genel hekimlik bilgisi üst düzeyde, hastanın sorununa dermatolojik çerçeveden değil bedeni bir bütün olarak düşünüp yaklaşıyor.

  • çok memnunum

   şu an kendisi koru hastanesinde çalışmaktadır. doktorumuz bilgili, hastasıyla ilgilenen çok özel bir doktor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Meltem Aksu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Eşimin hamileliğini öğrendiğimiz günden sonra yoğun bir şekilde doktor arayışlarımızdan sonra Sincan Hastanenizde bulunan Dr. Meltem AKSU Hocamızı bulduk. İlk etapta Sincan'da olmasından kaynaklı "acaba?" diye düşündük fakat denemeye karar verdik. Belkide çocuğum için yaptığımız en doğru şey bu oldu. Meltem AKSU Hocamız kesinlikle Tecrübe, Yaklaşım, Bilgi, Güleryüz, İnsaniyet ve daha sayamayacağım her konuda MÜKEMMEL bir doktor. İlk muayeneden doğuma kadar bir arkadaş edasında her konuda çok yardımını gördük. 18.03.2015 tarihinde 4060 gr bir oğlumuz oldu ve kendisi NORMAL doğum yaptırdı. Bunu da büyük bir tecrübe ve ustalıkla yaptı. İlk çocuğumuz "lüks" diye tabir edilen "pahalı" bir hastanede doğmuştu fakat hiç memnun kalmamıştık. Fakat önyargıyla yaklaştığımız bu hastaneden, özellikle Dr. Meltem AKSU Hocadan ve doğum servisinden çok ama çok memnun kalarak ayrıldık. Özel Hastanelerde normal doğum yaptıran Doktor arayanlar için Sincan Koru Hastanesi ve özellikle Dr. Meltem AKSU tam adres. Bu kadar uygun fiyata bu kalitede Doktor ve Hastane bulmanız imkansız. Kendilerine tekrar çok teşekkür ederim Allah razı olsun hepsinden. Bülent İLHAN

  • çok memnunum

   Merhabalar Dr Meltem hocama tavsiyeler üzerine gittim.Çok büyük miyomlarım vardı daha önce gittiğim hekimler bukadar ayrıntılı bilgi verip riskleri anlatmamışlardı.Meltem hocamın samimiyeti ve uzmanlığına güvenerek çok başarılı bir ameliyat oldum.Kesinlikle gözünüz kapalı kendinizi teslim edeceğiniz profesyonel bir hekim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (71) göz at

 • Mustafa Çelik

  Üroloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   mustafa hocam eniyihekimden buldum.4 yıldır ankara ve istanbul olmak üzere sayısız üroloji uzmanı ve tüp bebek merkezini dolaştık. 3 keze tüp bebek denemesi öncesinde hiç canlı hücre bulunamadı. analiz yeteneği çok kuvvetli birisi .vermiş olduğu aylık ilaçlar ile 3 ay sonraki tüp bebek de canlı hücre bulundu. sonrası şuan 4 aylık hamileyim. güleryüzlü hocamıza eşim ve ben çok müteşekkirim.benim durumumda olan herkese sorugusuz sualsiz tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   doktorumuza çok teşekkür ederim. burdan yazmamın sebebi reklam amaçlı kesinlikle değil. ankaradaki tüm hastaneleri ve doktorları ne yazıkki hastalığımdan dolayı biliyorum.sadece tetkik istemeleri ve olağan bir şeymiş gibi davranmaları psikolojimi altüst etti.öncelikle psikolojimi düzelten doktoruma minnettarım. hastalığım kontrol sürecinde gayet iyi gidiyor. hocam tarafından bir ameliyat geçireceğim. tam bir güven duygusu başka söze gerek yok diye düşünüyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (17) göz at

 • Didem Çalışkan

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • hiç memnun değilim

   Koru da doğum yaptığım için doktor hanım muayene etti oğlumu.fakat yeni anne ve ilk defa anne olmuş birinin sorularını ve endişesini hiç anlamıyor.ilgili değil.memnun kalmadım.

  • hiç memnun değilim

   didem hanımla ilk randevumuzda hiçte olumlu bir enerji vermedi gayet ilgisiz baştan savma bir muayene yaptı.iş ortamı belki insanı gerebilir ama çocuk doktoruysan biraz ilgi istersin karsı taraftan. ayrıca bir sonraki hasta içinde yanımızda üstün koru bakarım demesi de hiç hoş değildi. sağlık ocağındaki aile hekimiz çok daha ilgiliydi. ayrıca hiç bır konuda bilgi vermedi.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (17) göz at

 • İsmail Biri

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   YAKLAŞIK 3-4 SENEDİR BANA BÜYÜK SIKINTI VEREN SAFRA KESESI AĞRILARIMIIN SAYESİNDE TANIŞTIM İSMAİL BEYLE.KORU HASTANESİ ZATEN BİLDİĞİM VE GÜVENDİĞİM BİR HASTANEYDİ.ZİRA İKİZ BEBEKLERİMDE BU HASTANEDE DOĞDULAR.AMELİYATLA İLGİLİ ÇEKİNCELERİM VARDI FAKAT İSMAİL HOCAMIN SON DERECE İLGİLİ VE PROFESYONEL YAKLAŞIMI SAYESİNDE HEMEN AMELİYAT OLMAYA KARAR VERDİM.VE NE KADAR DOĞRU BİR KARAR VERDİĞİMİ ŞİMDİ DAHA İYİ ANLIYORUM.ÇOK BAŞARILI GEÇEN BİR AMELİYATTAN SONRA YENİDEN BENİ SAĞLIĞIMA KAVUŞTURAN İSMAİL HOCAMA SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM..BENİM GİBİ SIKINTILARI OLAN HASTALARA SESLENİYORUM KESİNLİKLE ÖNCE ALLAHA SONRA SONRA İSMAİL BİRİ HOCAMA GÜVENEBİLİRSİNİZ..

  • çok memnunum

   Sayın ismail biri hocam 29.04.2015 tarihinde babama yapmış olduğunuz karaciğer kist ameliyatı icin cok tesekkur ederiz. Özellikle de ameliyat öncesi yaptırmış oldugunuz tetkiklerlek kalp krizi riskini atlattigimiz icin tesekkur ederiz. Sizin gibi sicak, cana yakın bir insanı tanıdığımız için çok memnun olduk.Allah sizden razı olsun. Mukaddes Karademir

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (89) göz at