Özel Silivri Kolan Hastanesi

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Dermatolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Genel cerrah, Kulak burun boğaz doktoru, Göz doktoru, Ürolog, Nörolog, Pratisyen hekim daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Silivri Kolan Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzm... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Silivri Kolan Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Silivri Kolan Hastanesi İstanbul ilinde Ali Çetinkaya Cad.no:105 Silivri adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mehmet Dokuyucu

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Doktor Mehmet Dokuyucu'dan Allah razi olsun.Bence mesleğinin yanında hastalara değer vererek insanların sevgisini kazanıyor.Bu memleketin böyle doktorlara ihtiyacı var.Kendisine teşekkür eder sağlık esenlikler diliyorum.

  • çok memnunum

   herkeze tavsiye ederim. göz üstüne ondan daha iyisini görmedim. işinde uzman güler yüzlü. işini seven dürüst ve samimi bir doktor. iki gözümde kayıyordu ameliyattan sonra eser bile kalmadı. allah razı olsun ondan.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Haşim Cemaloğlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Doktor bey çok naziksiniz,eliniz çok hafif

  • çok memnunum

   ben malatyadan onun sayesinde dünyalar tatlısı bir oğlum var harika bir doktor kesinlikle tavsiye ediyorum

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at