Özel Silivri Kolan Hastanesi

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Dermatolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Genel cerrah, Kulak burun boğaz doktoru, Göz doktoru, Ürolog, Nörolog, Pratisyen hekim daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Silivri Kolan Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzm... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Silivri Kolan Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet pratisyen uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Silivri Kolan Hastanesi İstanbul ilinde Ali Çetinkaya Cad.no:105 Silivri adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Zihni Yücesan

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   doktor beye ilk 10 sene once gitmistim o donemlerde yuzumde uyusmalar oluyordu bana ilac tedavisi uyguladı verdigi ilaclardan son derece memnun kaldım uyusmalarım bıcak gibi kesildi saglıgımı kesinlikle ona borcluyum doktoruma cok cok tesekkur ediyorum kendisi noroloji doktorları icinde bir tanedir ve hastalarına karsı saygılı olculu oldukca da mutevazi bir doktordur kendisine cok cok saygı ve sevgi duyuyorum allah ondan razı olsun hayatı boyunca saglıklı mutlu ve basarılı olsun kendisini kesinlikle herkese tavsiye ediyorum

 • Mehmet Dokuyucu

  Göz Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Doktor Mehmet Dokuyucu'dan Allah razi olsun.Bence mesleğinin yanında hastalara değer vererek insanların sevgisini kazanıyor.Bu memleketin böyle doktorlara ihtiyacı var.Kendisine teşekkür eder sağlık esenlikler diliyorum.

  • çok memnunum

   herkeze tavsiye ederim. göz üstüne ondan daha iyisini görmedim. işinde uzman güler yüzlü. işini seven dürüst ve samimi bir doktor. iki gözümde kayıyordu ameliyattan sonra eser bile kalmadı. allah razı olsun ondan.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Gökhan Güfer

  Pratisyen, Dr.

  • çok memnunum

   Güleryüzlü sempatik bir doktor.Kendisi bana koyduğu teşhis ve ilaçlar konusunda çok başarılı buldum.

 • Muzaffer Uçarer

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   8 MAYIS 2014 PERŞEMBE GÜNÜ KIZIM ASYA YI MUZAFFER BEY İN SAYESİNDE DÜNYAYA GETİRDİM.GERÇEKTEN ÇOK İLGİLİ ALAKALI İŞİNİ ÇOK İYİ BİLEN KENDİNE GÜVEN VEREN BİR DOKTOR.İYİ Kİ TANIMIŞIM DİYORUM VE HERKESE TAVSİYE EDİYORUM. KENDİSİNE DE ÇOOOOOOK TEŞEKKÜR EDİYORUM:)

  • çok memnunum

   o kadar bayan doktordan sonra çok iyi geldi hepsi kaprisleriyle ilgisizlikleriyle sinirlerimi altüst ederken muzaffer bey ilgi ve alakasıyla harika bi doktor herşeyden önce hastanın psikolojisini moralini önemseyerek kişiyi rahatlaması kafanızdaki soru işaretlerini gidermesi de cabası

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Haşim Cemaloğlu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • memnunum

   iyi bir doktor olduğunu düşünüyorum.evet ilgi konusunda pek başarılı değil,sorulursa cevap veriyor fakat işini iyi yapıyor ve bence yeterli ,çekinmeyip sorulmalı her şey. dışarıda görse tanıyor slm veriyor bu detay bence hastasıyla ilgilendiğini gösteriyor.

  • kararsızım

   ne iyi diyebiliyorum ne de kötü iyi bir doktor gibi ama hasta ilişkisi konusunda çok kötü hiç bilgilendirme yapmıyor muayene edip gönderiyor buda güvensizliği doğuruyor. gebelikte anne adayları bebek gelişiminden cinselliğe beslenmeye kadar herşeyi bilmek istiyor fakat dr haşim bey sorulursa kısa cevaplarla bilgilendiriyor. ben gebeliğimdeki herşeyi internetten araştırmak zorunda kalıyorum :(

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Rıdvan Baloğlu

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Annemin sağ ayağında kemik çıkıntısı ve çekiç parmak sorunu vardı.Uzun araştırmalar sonucu Dr Rıdvan Baloğlu'nda karar kıldık.İyi ki doktorumuzla tanıştık.Hem operasyon öncesinde hem operasyon sonrasında bilgisinden ve alakasından çok memnun kaldık.Seneye diğer ayağındaki aynı problem için hiç düşünmeden tercih edeceğimiz tek isim doktorumuz Rıdvan Baloğlu'dur.

  • çok memnunum

   SAYIN OP. DR. RIDVAN BALOĞLU TARAFINDAN DİZ PROTEZİ AMELİYATI YAPILDIM. HERŞEY YOLUNDA GİTTİ. 20 GÜN SONRA ÇOK BÜYÜK ÖLÇÜDE ESKİ AĞRISIZ GÜNLERİME KAVUŞTUM. ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Meryem Gökkaya

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   .Şuanki doktorum. ancak soyadı değişikliği var düzeltme yapmanız iyi olur. Meryem Gökkaya Uçarer. Önce Allah'a sonra ona emanet ettim kendimi. Güleryüzü, tatlı sözü beni motive ediyor. bebeğimizle de çok ilgili ve doğum şekli konusunda hastanın tercihine saygı duyan ve destekleyen bir doktor. Doğumuma çok çok az kaldı inşallah diğer hastaları gibi ben de güzel bir tecrübe yaşarım.

  • memnunum

   Kendine güvenen sakin ve ılımlı bir doktor. Hamileligimin basindan beri ona gidiyorum. Şimdi silivri medicalpark hastanesinde kendisi. Kısmetse doğumumu Meryem hanım ile gerçekleştiricem. Sevdiğim bir doktor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Mehmet Özgür Çetkin

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   hocam bir numaradır benim hurda yığını arabadan her yerim kırıkken başarılı ameliyatlarla tekrar ayağa kaldırdı.

  • çok memnunum

   Önce basketbol oynarken sol ön çapraz bağlarımı kopardım. Özgür Bey ameliyat etti 6 ay sonra ameliyat olmamış gibiydim. Halısaha maçlarında eski hırsıma kapılınca bu kez de sağ ön çapraz bağlarım koptu yine özgür bey girdi devreye. Kıkırdak zedelenmesi, menisküs yırtığı ve ön çapraz bağ ameliyatı oldum iki dizimden de şu anayaklarım çok iyi durumda. tüm bular olurken sınırsız güleryüz ve rol yapmaktan uzak insaniyet. Bu kusursuz duruş 10 üzerinden 10 puanı fazlasıyla hak ediyor. NOT: Burhan EKER Silivride öğretmen

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Vahit Mültecihak

  Dermatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   mantar, egzema gibi hastalıklarda kesinlikle tavsiye edeceğim doktordur. (10 yıldan uzun Medicana da çalıştı ama oradan ayrılmış_çocuğumuda götürecektim ama adresini bulamadım, sitenizde güncellerseniz iyi olur)

  • çok memnunum

   Kimsenin özemediği sivilce problemimi çözdü tebrik ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at