Buradasınız: 
Özel Sev Amerikan Hastanesi

Özel Sev Amerikan Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Sev Amerikan Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet gastroenteroloji uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 3 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 3 adet radyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Sev Amerikan Hastanesi Gaziantep ilinde Tepebaşı mahallesi Yüksek sokakno:3/a Şahinbey adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Özlem Can

  Psikoloji, Psk.

  • çok memnunum

   Kendisine bir yakınımın tavsiyesi üzerine gittim. Birden bire başlayan ve birkaç yıl uğraşmama rağmen aşamadığım sorunlarım vardı. İlk başta çekindim anlatmaya,konuşmaya ama öyle bir ilgisi,enerjisi,sıcaklığı var ki, gittiğim ilk gün birkaç dakika içinde susmaz oldum,rahatlıkla konuştuk. Daha ilk seansta kendisinin bana iyi geldiğini ve geleceğini hissettirdi. Görüşmelerimiz devam ettikçe,o içinden çıkamadığım sorunları unutur oldum. Yıllarca yenemediğim sorunlarımı Özlem Can sayesinde birkaç ayda yendim diyebilirim. Hayatımın en büyük iyiliğini yaptı bana,hâlâ da öyle,görüşmeye devam ediyoruz. Başta sorunlarım için başlamıştım ama bundan sonra sorunsuz bir hayatım bile olsa yanına daima gitmek istiyorum. Daha yolumun çok başındayım ve kendisinin yardımlarına,fikirlerine,samimiyetine,hissettirdiği güvene çok ihtiyacım var,hiç çıkmasını istemem hayatımdan. =) Çoo..kça tavsiye ediyorum... =)

  • çok memnunum

   Özlem Hanımla 2014 yılında stresli olduğum bir dönemde tanıştım.Sorunum ailemle olan tartışmalarım,içinden çıkamadığım bunalım hallerimdi.Çok zor bir dönemde acilen desteğe ihtiyacım vardı.Özlem Hanım bu alanda kendini geliştirmiş en iyi hekimlerden bir tanesi.Engin psikoloji bilgisiyle ve samimi tavırlarıyla terapinin en iyi şekilde geçmesini sağlıyor.Sadece sorunlara çözüm bulmuyor,kendi yaşantısından örneklerle somutlaştırıyor ayrıca.Bu da empati kurmayı sağlayarak insan psikolojisinin daha da açık hale gelmesini sağlıyor.Herkes psikolog olabilir ama herkes iyi bir psikolog olamaz.Özlem hanım her açıdan donanımlı bir psikolog.Herkese öneriyorum mutlaka tanışmalısnız.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ertan Günal

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   kesinlikle bölgenin en iyi plastik cerrahı!!!! çok doktor dolaştım bize tek deva Ertan bey oldu. kesinlikle tavsiye ederim. o yapılmaz denenleri yaptı. yeteneği tartışılmaz. teşekkürler.

  • çok memnunum

   meme kanseri ve aynı anda meme protezi takılan hastalardan birisiyim.takılan protezde meydana gelen komplikasyonlar ve başarısız geçen operasyonlar sonucunda meme fekastürasyonu gelişti.internetten okudugum yorumlar sonucunda ertan hocaya geldim ve çok başarılı biı operasyon yaparak beni hayata adeta yeniden bagladı.hem insan olarak hemde doktor olarak tek kelime ile kalitedir.plastik ve rekonstrüktif cerrahide tek isim gaziantepte ERTAN GÜNAL dır. ellerinize saglık hocam........genç olduguna bakmayın inanın çogu plastik cerrahi uzmanını tek eliyle cebinden çıkarırı...sayglarımla

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (17) göz at

 • Faruk Bekir

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Dr.

  • çok memnunum

   10 yıl once anneme başarılı bir amelıyat gerçekleştirdi ve sürekli kontol altında tutarak eski sağlığına kavuşturdu. Yakın ilgisi ve güler yüzünden dolayı Faruk beye çok teşekkür ediyoruz. Şu anda ailemizdeki tüm kadınların doktoru Faruk Bey.

  • çok memnunum

   2 tane kızımın hamilelik sürecinde ve doğumunda çok memnun kaldım.her zamanki güleryüz ve ilginiz için teşekkürler

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ömer Keskin

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Ömer Keskin gerçekten çok kaliteli bir insan işinde uzman, hastayla ilgili, nezaketli, çok güler yüzlü çok sevdiğimiz bir insan Amerikan hastanesniden gitmiş çok üzüldüm.... kendisine saygılarımı sunuyorum.... tüm hastalara tavsiye ediyorum. mutlaka ömer beyi bulsunlar.....

  • çok memnunum

   dr. beyle sev amerika hastnesinde çalışıyorken hastasıydım 2010 ocakta kızım dünyay geldi. zor bir doğum oldu ve suni sancıyla normal doğum yaotım ben en son sezaryan istedim ama dr. ilk geldiğinde normal doğum istiyodun ve normal doğum yapabilirsin diyerek beni normal doğuma yönlendirdi. kendisinden Allah razı olsun. ikinci çocuk düşünüyorum ama ben şuanda antpte değilim o zaman 2010 yılında izmire gittiğini söylemişlerdi. yeni yeri nerde acaba.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ramazan Sürücü

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   bende ılk dogumumu ramazan beyde yaptım yıne 4 aylık hamıleyım allah ızın verırse bu dogumumuda orda yapacam

  • çok memnunum

   ilk çocuğumu ramazan bey sezeryanla dünyaya getirtti çok iyi birdoktor işini çok iyi yapıyor sizi rahatlatıyor espri yapıyor yüzü güleç ve çok nazik. ikinci çocuğuma hamileyim ve ramazan beyden şaşmam. hastanede çok çok iyi tertemiz ve çok iyi personele sahip ramazan beyi tavsiye ediyorum hanınlar içiniz rahat olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Cengiz Kara

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   alanında en iyi doktor diyebilirim bende küçük dil uzaması vardı bir çok doktora gittim hepside ameliyat dedi bazı doktorlarda film bile çekmeden burun ameliyatı olmam gerektigini söylediler bir tavsiye üzerine cengiz hocama gittim film çekti cihazla burnuma baktı ameliyat gerekmeedigini söyledi ve ben cengiz hocamı dinledim ameliyat olmadım şu an da küçük dilimdeki uzama geçti ve çok rahatım size saygılarımı sunuyorum başarılarınuzın devamını diliyorum ellerinizden öpüyorum çok iyi bir kişilige sahipsiniz gerçekten hastanın psikolojisinden iyi anlıyorsunuz size minnettar kaldım hocam benden tüm kbb rahatsızlıgı olan hastalara tavsiye sağda solda hiç gezmeyin bu alanda en iyi doktor cengiz kara hocamız

  • çok memnunum

   Çok iyi bir doktor olması ile birlikte işinide çok iyi biliyor kendim adına herkese tavsiye edebilirim cengiz beyi.Ben bir çok KBB ye gittim ama yeterince ilgilenmiyorlar bir agzına bakıyor ya igne yada haplar yazıp yolluyorlar..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at