Buradasınız: 
Özel Setbaşı Tıp Merkezi

Özel Setbaşı Tıp Merkezi

İç hastalıkları uzmanı, Psikiyatrist, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Kulak burun boğaz doktoru, Göz doktoru, Dermatolog, Nörolog, Kardiyolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Radyolog, Genel cerrah, Fizik tedavi uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Diyetisyen (beslenme uzmanı) daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Setbaşı Tıp Merkezi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastal... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Setbaşı Tıp Merkezi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Setbaşı Tıp Merkezi Bursa ilinde Bağlarbaşı mahallesi Sanayi Cad.no:242 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Remzi Orhan

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Doktor Remzi Orhan Beyefendi ile tanistigima cok memnunum.Zira bir hastanin oncelikle bekledigi,cok onemli olan guven duygusunu veriyor.Hastalarina verdigi deger,moral,motivasyon cok yuksek.Deneyimli ve hastalarini bilgilendirmekten yuksunmeyen:))once insan oldugunu,unutmayan muhtesem bir hekim.Doktor beyin ihtisasina giren butun hastalarin kendisini tanimasini tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   gerek teşhisleri gerekse hastalarına olan yaklaşımı takdire şayan.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Ersin Şen

  Kulak Burun Boğaz, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Çocuğumun bir bademciği büyük olduğundan sürekli hastalanıyor diye düşünüyorduk, çok doktorlar gezdik hiç tatmin edici cevaplar alamadık. Dr. Ersin bey çok sıcak kanlı ilgili ve çocuğumuza yakın alaka gösterdi kendisine buradan teşekkür etmek istiyorum. Ben bursa osmangazide oturuyorum, orhangaziye ersin beyi şans eseri buldum. Kendisinin en iyi yerlere gelmesini diliyorum.

  • çok memnunum

   Burnumdaki kemik yüzünden nefes alamıyordum ve dün septum ameliyatı oldum çevreden duyduğum ürkütücü durumların hiçbiriyle karşılaşmadım. Çok titiz çalışıyor ve çok ilgili. Ne kadar teşekkür esem az.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Neslihan Gülmez

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Neslihan hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Hastasına güven veren bir yaklaşımı var. Detaylı olarak bilgilendirmesi, ilgisi beni çok memnun etti. Kesinlikle tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Neslihan hanıma bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim. Hastasına güven veren bir yaklaşımı var. Detaylı olarak bilgilendirmesi, ilgisi beni çok memnun etti. Kesinlikle tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (9) göz at

 • Ümit Koçak

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Daha önce gitmiştim çok memnunum fakat şuan kendisie ulaşamıyorum nerede çalışıyor bilen var mı acaba ?

  • çok memnunum

   ONNUMARA BİRDOTOR KENDİSİ..2008 SEKİZDEN BERİ GİDİYORUZ KENDİSİNE HERZAMAN YARDIMCI OLUYOR BİZE .DAHA HANIMIN YÜZÜNÜ GÖRÜR GÖRMEZ KANSIZ OLDUGUNU ANLIYOR.HEMEN TEDEVİYE BAŞLIYOR .COK MEMNUNUZ.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Seyfi Kamberoğlu

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   İşini seven, hastasiyla ilgilenen işinin ehli bir hekim. Çok teşekkür ediyorum kendisine. Şuan hangi kurumda çalışıyor bilgisi olan var mi ? Kendisi bircok meskekraşına gore oldukca yetkin.

  • çok memnunum

   doktor bey çok saygı değer ve doktorluk vazifesine çok sadık hastalarına karşı çok ilgili vazifesini severek ve özveriyle yapan bir doktor ben s.s.k çalışanı olduğum için kendilerini orada tanıdım tabi bu uzun yıllar öncesiydi ve o yıllardan sonra 3 kuşak aile doktorumuz ciddi tavrıyla bir okadarda çok ciddi olarak hastalarıyla ilgili oluşundan dolayı kendilerini tebrik eder teşekkürlerimi borç bilirim saygılarımla ..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Ayşe Gül Aydın

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • hiç memnun değilim

   Randevumuz 11:15 te idi 11:20 geçe beni görüşmeye aldı ve 11:30 da görüşme sonlandı. İnsanı dinlemeden Hemen İlaç Yazıyor. üstelik Daha Önce Yazdığı İlaçları kullandıgımı ve bi sonuç alamadığımı söylediğim halde görüşmeyi sonlandırıyor. Ben bir cok kez psikiyatri görüşmesi yaptım. fakat 5-10 dk ıcerısınde sorunu kendince ilaçla çözüme ulaştıran ilk doktor. Hiç Memnun Kalmadım. Tavsiye Etmiyorum.

  • çok memnunum

   bursada gidilebilecek en iyi bayan psikiyatrist diyebilirim. 2 kez muayenehaneye gittim ( isim vermek doğru olmaz) ancak Ayşegül hanım daha çok ilgilendi diyebilirim ilaçlarımın hepsini kesti başka bir ilaç başladı.. şu an birçok şey düzeldi diyebilirim kendisine teşekkürü borç bildiğim için buraya yazıyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at