Özel Selimiye Hastanesi

Kulak burun boğaz doktoru, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

Bilgileri düzenle

Özel Selimiye Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı,... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Selimiye Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, bulunmaktadır. Özel Selimiye Hastanesi İstanbul ilinde Kavak İskele Cad.no:10 Selimiye adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mehmet Ali Özer

  Kulak Burun Boğaz, Dr.

  • memnun değilim

   2011'de çevre hastanesinde burun ameliyatı oldum, ameliyat sonrası burnun ortasında burnu ikiye ayıran duvarın aşırı traşlanması sonucu delik olduğunu ne yazıkki ameliyat sonrası kontrollerde doktorum olan mehmet bey söylemedi, yaklaşık 2 ay sonra nezle nedeniyle gittiğim doktor bana bunu söyledi. Her türlü müdahelede risklerin olabileceğini biliyorum ama bunun bana ameliyat sonrası kontrollerde söylenmemiş olması bir doktor için ne kadar ahlaki hala anlayabilmiş değilim.

 • Alper Bıçkıcı

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Çok iyi tanısı olan çocuklara yaklaşımı ve hasta bilgilendirmesi ile güveni sağlayan özelliği var. Ama nerede çalıştığın öğrenemedik. Ayrılmış yerinden.

  • çok memnunum

   Harika bir doktor gerçekten. Çocukları seviyor. İşini baştan savma yapmıyor. ailelerin endişelerini geçiştirmiyor. Çok iyi bir dille izah ediyor. Doğru teşhis koyuyor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at