Bilgileri düzenle

Özel Sarıyer Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Sarıyer Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet nefroloji uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, bulunmaktadır. Özel Sarıyer Tıp Merkezi İstanbul ilinde Dereboyu Cad.no:14/1 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Cengiz Alp

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   ben cok yakin bir zamanda sunnet oldum .yasim hayli ilerlemis olmasina ragmen ( 57 yasim ). sayin DR. CENGIZ ALP . ; cok mukembel agrisiz bir ameliyatta bulundu. Kendisine tesekkur ederim...T.K ...sunnetin adresi burasi olmali.

  • çok memnunum

   devlet hastanesinin yapmış olduğu müdahale ile tendonlarım çalışmıyordu ,meger tendonlara dikiş atmamışlar doktorum sağolsun gerekli müdahaleyi yaparak beni sakat kalmaktan kurtardı kendisine sonsuz teşekkür ederim.Başarılarının devamını dilerim

 • Sertap Hakan Sayıta

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Çok ilgili insanı iyi dinleyen ve dinlerken bile huzur veren bir doktor. Yani karşısındakini dinlediğini çok iyi hissettiriyor. Hastalarını anladığını düşünüyorum. Sabırlı biri.

 • Yunus Emre Arıcalı

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Emre bey gerçekten çok değerli bir doktor ve kişi. Doktor ailesinden gelen biri olarak kendisinin bir yıllık hastasıyım ve onunla tanıştığım için çok şanslıyım. 27 yıldır süren ve kimsenin yardımcı olamadığı sorunuma çare buldu, mucize gibi bir şey. Kendisine burdan minnetlerimi gönderiyor ve şiddetle tavsiye ediyorum..

  • memnun değilim

   Şiddetli boyun ve omuz, kol ağrıları şikayeti ile gittim, muayene etti, filme gerek duymadı, boyun spazmı teşhisi koydu, iğne-ilaç tedavisi uyguladı, kontrole çağırmadı. İlaçlar bitti, ağrılarım geçmedi, tekrar gittim, yine film istemedi, benzer iğne-ilaçları verdi. İlaçlar bitti, yine geçmedi, bu sefer beyin ve sinir cerrahına gittim, muayene etti, mr istedi ve boyun fıtığı olduğum ortaya çıktı.üstelik 3 Adet fıtığım varmış, bir tanesi kireçlenmiş ve bu kireçlenme yavaş yavaş uzun zamanda oluşurmuş. Şu anda yeni doktorum tedavisiyle ağrılarım şimdiden azaldı. Emre beyi ilgisizliği ve yanlış teşhisi yüzünden kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at