Özel Osmaniye Yeni Hayat Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Dermatolog, Kardiyolog, Göz doktoru, Genel cerrah, Acil tıp doktoru, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Kalp ve damar cerrahı, Pratisyen hekim, Çocuk enfeksiyonu doktoru, Biyokimya uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Beyin ve sinir cerrahı, Göğüs hastalıkları doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mustafa İşlek

  Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   15 YASINDA BİR KIZIM, 7 YASINDA BİR OĞLUM VAR. DOĞDUKLARINDAN BERİ MUSTAFA BEY TAKİP EDİYOR. GÜLER YÜZLÜ VE ÇOCUKLARLA DİYALOĞU MÜKEMMEL..MESLEĞİNİ BU KADAR İYİ YAPAN BİR HEKİM TANIMADIM. 12 YILDIR OSMANİYE HALKINA VERDİĞİ HİZMET İÇİN TEŞEKKÜRLER. KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM..

  • çok memnunum

   2003 ve 2007 yıllarında osmaniyede ikamet ettim ve 8 yaşında kızım var mustafa işlek kızımın doktoru idi o yıllarda farklı bir hastanede görev yapıyordu gerek bilgisi gerekse ilgi ve alakası olarak müthiş bir doktor..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Mesut İşlek

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   mükemmel bir insan fakir dostu insan değeri biliyor

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Özlem Bilgin

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   17 Nisan günü Eşim ile beraber Yeni Hayat Hastanesi içinde bulunan Özlem Bilgin hanımın evine ziyarete gittik. Gayet hoş bir karşılama ortam çok güzel dizayn edilmiş. Etraftaki çiçekler bir bahçeyi andırıyordu. Duvarda asılı bulunan bebek mağnetleri, bebekle çekilmiş fotoğraflar ve gönderilmiş çiçekler... Sağlık Bakanı tarafından doktora verilmiş bir başarı belgesi duvarında asılı olsaydı herhalde hiç ilgimi de çekmezdi anlam da ifade etmezdi sanırım. Benim eşim hamile yani hasta değil! Biz tedavi olmaya değil bir bilenim gözetimine ve tavsiyelerime ihtiyacımız var. Biz ilaç değil sevgi, muhabbet ve ilgi bekliyoruz. Bize bunların üçünü de bir arada verdiği için Özlem Hanıma çok teşekkür ederiz. Refarans üzerine geldiğimiz Özlem hanımla galiba üçüncü çocuğumuzun doğumunda bizimle beraber olacak. Çünkü doğuma kim girecek sorumuza hiç tereddüt etmeden ve duraksamadan "ben gireceğim" demesi bizim için çok önemliydi.

  • hiç memnun değilim

   Güler yüzüyle Herşeyin iyi gideceği imajı verip aslında öyle olmadığını maalesef doğumum sırasında anladığım bir doktordur. Normal doğum isteğime rağmen 3-4 saat sonrasında "1-2 saate kadar doğum yaptın yaptın, yapamadın seni sezeryana alıcam" diyerek mevcut olan sıkıntımı artırarak , su zarını vaktinden çok önce kendisi açarak bebeğimin enfeksiyon kalmasına sebep olan ve bir kadın için en güzel anlardan birini kabusa çeviren bir doktor olarak hayatımıza imzasını atmıştır !

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Kenan Yüce

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • hiç memnun değilim

   Hemoroid şikayeti ile gittim, 4. Seviye olduğunu hemoreodoktomi yöntemiyle 15 dk lokal anestezi ile yapacağını, 2 3 gün sonra da ayağa kalkıp her işi yapacağımı, en fazla 5 gün tuvalet ağrısı çekeceğimi söyledi. Öyle olmadı. Tam 1 aydır ağrılı tuvaletler yapıyorum. Tuvalette çektiğim ızdıraplar bende Anksiyeteye - Panik atağa sebep oldu şimdi günde 12 saat uyuyan ilaçlarla sakinleştiriliyorum. Ameliyat başarılıdır büyük ihtimal ancak bir doktorun hastasını nasıl bir ağrının beklediğini nelerle karşılaşacağını daha net ifade etmesi gerektiği taraftarıyım. Hastayı ikna etmek için güzel ve süslü moral verici cümleler gerçekten önemli olabilir ancak bunun bir de gerçeklik kısmının hastaya vurgulanması taraftarıyım. Benim gibi hemoroid + makat çatlağı ameliyatı olan insanlarla konuştuğumda benim yaşadıklarımın yarısını bile yaşamadıklarını öğrendim. Belki de bünyeyle ilgilidir bilemiyorum ama şunu biliyprum bu ameliyatı olduğum için çok pişmanım.

  • çok memnunum

   Adım.Mehmet Avcı, reflü şikayeti ile Kenan Yüce hocama,muayeneye gittim.Şikayetimi anlattım,anlatır anlatmaz,hocam sende mide fıtığı olabilir dedi ve beni endoskopiye aldı.Sonuç,mide fıtığı ve yemek borusunda çizgi ülser.Mide asitinin,yemek borusunu daha fazla hasar vermemesi için,cerrahi müdehalenin şart olduğunu söyledi ve kapalı amaliyat oldum.Bütün şikayetlerimden kurtuldum.Kenan hocamdan Allah razı olsun.Benzer şikayeti olan hastalara,Kenan Yüce hocamı şiddetle tavsiye ediyorum.Ayrıca endoskopinin korkulacak birşey olmadığını ve uyutularak yapıldığı için hastaların,endoskopiden kötü etkilenmediğini belirtmek isterim.Gönül rahatlığı ile endoskopiyi tüm hastalara tavsiye ediyorum.Kenan hocam bıranşında en iyisi.Kenan hocama başarılarının devamını diler,tüm hastalara,Allah'tan acil şifalar temenni ederim.Saygılarımla.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at