Özel Menemen Yaşam Tıp Merkezi

İç hastalıkları uzmanı, Dermatolog, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Radyolog, Genel cerrah, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Nörolog daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Menemen Yaşam Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Menemen Yaşam Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Menemen Yaşam Tıp Merkezi İzmir ilinde Adnan Menderes Cad.no:58/b Menemen adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Behice Yeşildağ Küce

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   İzmir Çamdibi semtinde bu kadar ilgili ve detaylı anlatıma sahip ve tedavisinden de sonuc alabileceğim dr behice hanımı buldugum için çok şanslıyım.. (OĞLUM ASLAN ARAS da)

 • Atilla Hepsüsler

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

 • Haluk Tuğran

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   haluk beye gebe kalamiyorum diye gittim ama hamile oldugum mujdesini verdi dogum zamanina kadar kontrolu altindaydim tavsiyelerine harfiyyen uydum ve cok rahat bir gebelik donemi gecirdim hastalarina bukadar zaman ayirip bukadar detayli bilgilendiren bir doktora hic rastlamamistim dogrusu. herkese tavsiye ediyorum.simdi kizim iki yasinda. tesekkurler haluk tugran.