Buradasınız: 
Klinikler
Acil Tıp Doktoru
Acil Tıp Doktoru Muratpaşa
Özel Medstar Antalya Hastanesi

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Sevda Gizlenti

  Dermatoloji, Dr.

  • çok memnunum

   Tanıdığım en iyi doktor.Son derece güven veren,hastasıyle yakından ilgilenen,güler yüzlü bir hanım efendi.Dolgu ve botox işlemden çok memnun kaldım.doğal ve güzel sonuç aldım.tüm tanıdıklarıma tavsiye ediyorum.

 • Selkin Yılmaz Muluk

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Daha önce bir yakınım Medstar hastanesinin doktorlarını çok methetmişti. Tavsiyesi üzerine tercih ettim. Hastaneye gittiğim de Dr. Selkin hnm'a yönlendirildi. Çok güleryüzlü ilgili ve alakalı bir doktor. 10 seans gittim Selkin hocam'a. kendisine gittiğimde güleryüzünden hastalığımı unutuyordum. Bacaklarımda ve belimde ağrı ve şişme vardı. Aslında bel fıtığı için gelmiştim ama gittiğim doktor hemen ameliyat önermedi. fizik tedavi önerildi. Fizik tedaviden sonra tüm ağrılarım ve bacaklarımdaki şişme sona erdi. Şimdide kendi isteğimle medical masaj'a gitmeyi düşünüyorum. Başka doktorlara giden akrabalarıma da tavsiye ettim,başka doktorlara gitmemelerini önerdim. Ben Selkin Hocam dan çok memnun kaldım.

  • çok memnunum

   Kızımın tavsiyesiyle gittim. Kızıma da bir arkadaşı tavsiye etmiş çok iyi bir doktor oldugu söylenmiş. Gittiğimde çok memnun kaldım. Çok kibar bir hanimefendi. Sempatik güleryüzlü bir doktor. Bel ağrısından dolayı gittim. Ayakta duramıyordum gittiğimde. Sedyeyle beraber beni işlem yapılan yerlere götürüyorlardı ve sağolsun Selkin Hocam da beni hiç yanlız bırakmıyordu. Hastanenin hemşireleri ve çalışanları da aynı şekilde güleryüzlü ve ilgililerdi. Aynı gün hiç uğraşmadım Mr çekildi. Muayene etti ve ameliyatlık bir durumum olmadıgını belirtti. İlaç tedavisi ve fizik tedavisiyle iyileşebileceğimi belirtti. Sadece tuvalet ihtiyacı için ayağa kalkmam gerektiğini söyledi. Hatta geçen haftya cuma namazına gidememiştim. Bu hafta gitmek için aradım hocayı ve sandalye de kılmam gerektiğini kesinlikle eğilmemem gerektiğini söyledi. Detaylı olarak her konu hakkında bilgilendirme yaptı. Hıocam'a ve hastane çalışanlarına çok tşk ediyorum. kesinlikle tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Ali Özlük

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • memnunum

   Annem Meme CA ameliyatı olacak çok araştırdım tüm yönlendirmeler Ali ÖZLÜK hocayı gösterdi, kendisi ile tanıştım Psiklolojiyi iyi yönlendirebilen çok değerli bir insan. kendisini tanıdığıma sevindim. Annem yarın ameliyat olacak Rabbim tüm hastalar gibi anneme de hayırlı acil şifalar versin İnşaallah. Dr Ali beye başarılı bir ameliyat diliyorum.

  • çok memnunum

   kendisi özellikle meme ca ameliyatlarında çok başarılı, donanımlı ve ilgili bir doktordur. el becerisi yanında hasta ile olan ilişkileri çok üst düzeydedir. babaanneme tüm tedavisi boyunca şefkatle davranmış ve hastalıkla mücadelesinde her zaman yanında olmuştur. 80 yaşında babaannemin her iki göğüs ameliyatını da başarı ile yapmış, ameliyat ve sonrası ile beraber 4 günde taburcu etmiştir. kendisinden Allah razı olsun. ailecek başarılarının devamını dileriz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (20) göz at

 • Ö. Okan Cinemre

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Kesinlikle çok başarılı bir hekimm. Kendisi babamı ameliyat etmişti glioblastoma multiforme diye umutsuz vaka olan bi hastalıktan ötürü. En ünlü hekimlerin bile en fazla 9 ay yaşar dedikleri bi hastalıktı. Onun sayesinde 3 sene yaşadı babam. Şimdi kaybettim babamı maalesef ama Okan bey sayesinde bu kadar uzun sürdü. Ona çok ama çok teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   İnsanlığı ve güler yüzüyle herşeyden önce güven veren, kendisini branşında yetiştirmiş, başarılı ve çok değerli doktorum Okan Ö.Cinemre.Yıllarca bel ağrısıyla yaşayıp, en sonunda sol ayağımın düşmesiyle yürüyemez hale geldiğimde, bulunduğum ildeki bütün doktorların ortak kararı olan ameliyat bir anda kesinleşince soluğu kendisinin yanında aldığım doktorum.Muayene ve mr sonucumu gördükten sonra kendisi ameliyat kararını verdi ve ben bir an bile düşünmeden ameliyatumı oldum.Ayrıca genel anestezi istiyordum ve ilk defa yarı anestezi yöntemi olan belden uyuşturma işlemini tavsiye ettiğinde onu da kabul ettim.Bu korkumu da sayesinde yenerek çok rahat bir ameliyat geçirdim.Ameliyatımda da ve sonrasında da her zaman ilgilenmiş, her soruma bıkmadan cevap vermiştir.Kendisine emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.Ameliyatımdan sonra ne ağrım kaldı ne de tutukluk.Ameliyat kararı verildiyse hiç tereddüt etmeden Okan Ö.Cinemre 'yi tavsiye ederim.Zaten etrafımdaki kişilere de tavsiye ediyorum.Aynı zamanda babamın da bel fıtığı ameliyatını yıllar önce kendisi yapmıştı.Bir daha nüks etmedi ve babam da çok memnun.Kendisi; hekimliğe adamış, bilime adamış, mesleğini hakkıyla icra eden, kendini alanında yetiştirmiş mesleğine saygılı nadir bir hekimdir. Şifa dağıtan elleriniz hiç dert görmesin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (28) göz at

 • Arzu Sağtaş

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kayseri'deki annemi Bel Fıtığı ve ciddi diz ağrıları nedeniyle Antalya ya medstar yıldız hastanesinde olan Dr Arzu SAĞTAŞ a getirdim. tanı ve tedavisi sayesinde sıkıntılarından kurtuldu yürüyebiliyor duruma geldi herkese tavsiye ederim hiç tereddüt etmeden güven içinde gidilecek bir doktor. Kendisine sonsuz teşekkür ediyorum. Hasan YANIK

  • çok memnunum

   Daha önce gittiğim dokturum ameliyat önermişti..doktor Arzu hanımı bir arkadaşım tavsiyesi üzerine gittim doğru teşhiş vetadavi ile kısa sürede iyileştim, işimin başına geçtim, tedavimden çok memnun kaldım..ağrılarımdan kurtuldum. hiç endilenmeden gidilebilecek bir doktor, tavsiye ederim.. sağlığıma kavuşturduğunuz için çok teşekkür ederim doktor hanım

 • Meltem Yıldırımer Akar

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   meltem hocam ben harun sivastan senin sayende sağlığıma kavuştum seni cok özledim

 • Gülten Altın

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   hocam merhaba sanırım hastaneden ayrılmışsınız.kızımla birlikte size muayene oluyorduk. size ulaşmak istiyorum. iletişim için tel. verirseniz çok mutlu olurm. SAYGILARIMLA

 • Ayşegül Kargı

  Tıbbi Onkoloji, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   çok ilgili, bilgili, sempatik bir doktor.

  • çok memnunum

   sayın değerli hocam ben Gebzeden Alaattin Yazı Sizin yapmış olduğunuz tedaviden sonra aradan kaç yıl geçti hala midemden kanama olmuyor.Midemden çok rahatım çok teşekkür ederim.Bazı hastalıklarım nedeniyle izi verirseniz Gebzeden yanınıza gelmek istiyorum.Selamlar.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Cemal Ertuğrul

  Gastroenteroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   3 SENEDİR KİMSENİN BULAMADIĞI AKAZLAZYA HASTALIĞINI HOCAM BULMUŞTUR ÇOK TEŞEKKÜR EDERİMM

  • çok memnunum

   Yaptıkları işlemlerden ve ilgilenmesinden dolayı memnunum.Umarım çözüme ulaşacağız.Teşekkür ederim ilginizden dolayı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Murat Kurnaz

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • memnun değilim

   Epilepsi tedavisi görmekteyim.Yakın akrabamın önerisiyle bu doktora geldim ama hiç olumlu tedavi görmedim.Sürekli A ilaçtan B ilaca(15 gün arayla)başlattı ve Nöbetler önce ayda 1 iken şimdi günde 2-3.Şimdi farklı kurumda bakılıyom ve 5 aydır nöbet yok.

  • çok memnunum

   BANA GÖRE ŞUANDA ANTALYADA TEK NÖROLOJİ DOKTORUDUR ÇÜNKÜ 2008 YILINDAN BERİ BENİM TEDAVİMLE UĞRAŞIYOR ŞUAN HAYATIMI ONA BORÇLUYUM