Buradasınız: 
Özel Medline Konya Hastanesi

Özel Medline Konya Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Kardiyolog, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Kalp ve damar cerrahı, Beyin ve sinir cerrahı, Genel cerrah, Ürolog, Fizik tedavi uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Onkoloji cerrahı, Dermatolog, Nörolog, Geriatri uzmanı, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Medline Konya Hastanesi'nde, radyoloji ve acil servis üniteleri, 5 ameliyathane, mikrobiyoloji ve klinik laboratuvarları, 4 süit oda, 5 ameliyathane,, 4 süit oda, 12 gözlem yatağı, 4 yeni doğan... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Medline Konya Hastanesi'nde, radyoloji ve acil servis üniteleri, 5 ameliyathane, mikrobiyoloji ve klinik laboratuvarları, 4 süit oda, 5 ameliyathane,, 4 süit oda, 12 gözlem yatağı, 4 yeni doğan yoğun bakım yatağı, 21 yoğun bakım yatağı, toplam 98 hasta yatağı bulunmaktadır. Hastane 10.500 metrekare alan üzerinde hizmet vermektedir. Özel Medline Konya Hastanesi'nde Radyoloji, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Medikal Estetik, Nöroloji, Acil Servis, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyetetik, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Çocuk Hastalıkları ve Sağlığı, Enfeksiyon Hastalıkları, Dahiliye, Dermatoloji, Gastroenteroloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Hastalıkları, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Laboratuvar, Kulak Burun Boğaz gibi tıbbi bölümler bulunmaktadır ve bu tıbbi branşlarda hizmet verilmeye devam edilmektedir. Özel Medline Konya Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet cerrahi onkoloji uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 2 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 3 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Medline Konya Hastanesi Konya ilinde Süleymanşah M.beyşehir Cad.no:181 Meram adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Saide Tülin Yaman Gezginç

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   10 numara 5 yıldız bi doktor 2 doğumumuda Tülin Hanım'da yaptım her konuda yardımcı ayrıca ben Tülin hanımı psikolog olarakta görüyorum beniok rahatlatıyor germiyordu.onu çok seviyorum sonsuz tşklr

  • çok memnunum

   Mükemmel bir doktor, rahatlatan ve güven biri hamilelikte çok önemli. Bence Konyanın en iyi kadın doğum uzmanı. Herkese tavsiye ederim. Öncelikle inançlı birisi ve en kötüyü değil en iyi olasılığı söylemesi çok önemli bence. Teşekkürler

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (20) göz at

 • Alaaddin Atalık

  Dermatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   saç dokulmesı ıcın gıttım gayet memnun kaldım sımdıde yuzumdekı lekeler ıcın lazer yaptırdım umarım bundanda ıyı sonuc alırım cok korkuyorum bı sıkıntı cıkıcak dıye herkeze karsı cıkarak yaptırdım cunku..

  • çok memnunum

   Alaeddin Bey son derece kibar ve iyi niyetli bir insan. Her iyi ayak başparmağımdaki tırnak batması sebebiyle kendisine gitmiştim. Batmanın tekrarlanıp tekrarlanmayacağını bilmiyorum ama araştırmama göre %95 olumlu sonuçlanıyormuş.Çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim. Mükemmel bir doktor.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Fuat Demir

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   değerli hocam insanlığınla dr lugunuzla mütevaziliğinizle kalbimizde yer ettinizi görevinizde başarılar diler saygılar sunarız.

  • çok memnunum

   İlk gebeliğim olduğu için çok tedirgin ve kararsızdım doktor seçimi konusunda. Bi kaç doktor gezdikten sonra çok şükür Fuat Beyle tanıştık. Gerçekten ilgi ve alakası beni çok rahatlattı. Ben kesinlikle sezeryan düşünen biriydim ki ona güvenimiz sayesinde artık normal düşünüyorum. Haftasonu gece gündüz hiç farketmiyor istediğimiz zaman kendisine ulaşabiliyoruz ve önemli bir durum olduğu zamanda hemen kendisi geliyor hastaneye. Anne adayları için en önemlisi de bu güveni alabilmek sanırım. Gönülden herkese tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (37) göz at

 • Sedat Seven

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   DOKTORUMUZA COK TESEKKUR EDEERIM.NAKIBOGLUNDAYKEN BI YAKINIMA DIZKAPAGI PROTEZ AMELIYATI YAPMISTI.SONUC HARIKAYDI.AYRICA ILGI ALAKASIDA COK IYI.HERZAMAN TERCIHIM VE TAVSIYE EDERIM..

  • çok memnunum

   ben 13 yaşındayım benim Tibia kırırığım vardı Sedat bey beni iyileştirdi şu anda durumum çok iyi koşa biliyorum yakınlarıma ve başka kişilere tavsiye ederim Allah ondan razı olsun

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Hüsnü Terman

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   eşim bel fıtığı ameliyatı olmuştu ama ağrıları bir türlü dinmemişti kendimde bir özel hastanede çalışıyordum ameliyathanedeki arkadaşlar sağolsun hüsnü terman hocamı tavsiye ettiler 6-7 yıl önce eşim hüsnü hocama ameliyat ettirdim 3 tane platin koydu çok başarılı bir ameliyat oldu.şuana kadar bir şikayetimiz yok Allahımıza çok şükür.Allah ondan razı olsun.hocama tekrar teşekkür ediyorum.

  • çok memnunum

   eşim bel fıtığı ameliyatı olmuştu ama ağrıları bir türlü dinmemişti kendimde bir özel hastanede çalışıyordum ameliyathanedeki arkadaşlar sağolsun hüsnü terman hocamı tavsiye ettiler 6-7 yıl önce eşim hüsnü hocama ameliyat ettirdim 3 tane platin koydu çok başarılı bir ameliyat oldu.şuana kadar bir şikayetimiz yok Allahımıza çok şükür.Allah ondan razı olsun.hocama tekrar teşekkür ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (11) göz at

 • Musa Ekin

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   çokdeğerli bir dr. kendini sizin yerinize koyarak düşünüyor.kızım için isabetli bir teşhis koydu.üstünkörü değerlendirmiyor.belirtileri iyi dinliyor ve isabetli teşhis koyabiliyor.ayrıca giriş yapmadan tekrar kontrole kabul edebiliyor. tşk. ederim daha ne diyeyim.

  • çok memnunum

   saygıdeğer hocam teşhis ve tedavileriniz yerinde.özellikle her hastalıkta hemen antibiyotik vermemeniz beni size bağlayan en büyük etkenlerden biri...fazla konuşmayı sevmeyen yapınız sizin için bir handikap gibi ama biz sizin tatlı diliniz güler yüzünüze değil bilgi,deneyim ve bundan kaynaklanan doğru teşhis ve tedavileriniz için sizi seçtik...tavsiyelerimizle...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at