Özel Medisu Hastanesi

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Kalp ve damar cerrahı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Beyin ve sinir cerrahı, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Psikiyatrist, Diş hekimi, İç hastalıkları uzmanı, Göz doktoru, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Medisu Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 ade... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Medisu Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Medisu Hastanesi Antalya ilinde Aspendos Bulvarı 921 sokak Kızıltoprak mahallesi Muratpaşa adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Erkan Uçlar

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kızımızı bir yaşındayken götürmüştük, nefes alma problemi vardı ateşle birlikte, götürdüğüm baka bir doktor, kendisinin tv de programı vardı, ilaç verip sadece aes, soğukalgınlığı demişti, allhtan Erkan bey' i tavsiye üzerine duyup bir de ona baktıralıp dedik, çok önemli bir hastalığı en başında tespit edip, bizi yönlendirdi. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Erkan bey, mesliğini ciddiyetle yapan, araştırmacı bir doktor, en ufak soğukalgınlığını dahi dikkatle inceliyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Antalya'nın ilçesinde oturuyoruz ve bulunduğumuz ilçede sürekli kalan bir çocuk doktoru yok her hafta farklı bir doktor geliyor.ve çocukları tanıma ya da sürekli takip etme fırsatı olamıyor. Bu nedenle geçen sene çok sıkıntı çektik.Bundan dolayı sürekli kızımı takip edecek bir doktor ararken bu sitede Erkan Bey'le ilgili yorumlari okudum. 10 gün önce randevu alıp muayene olduk.Elektrik kesik olmasına rağmen doktor bey kızımla ilgili her ayrıntıyı not aldı bize uzun uzun anlattı daha sonra da kızımı çok sevecen bir şekilde muayene etti. Kızım gayet rahat ve mutlu bir muayene geçirdi. En önemlisi de doktor bey 3 gün sonra arayıp kızımın durumunu sordu.Bu bizim hiç alışık olmadığımız bir durum oldukça şaşırdık ve mutlu olduk. Doktor bey ayrıca çok ilaç yanlısı değil sadece gerekenleri verdi ve kızım kısa sürede iyileşti.Kendisine özenli tedavisi için ayrıca teşekkür ediyorum ve umarım çocuklarımız hep iyi olurlar ama her durumda başvurabileceğimiz iyi bir uzman bulduğumuz için eşim ve ben çok sevindik.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (28) göz at

 • Sibel Atalay

  Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   SEvgili sibel hocam ayın mart 18 carsamba günü ameliyat oldum gögüs küçültme ameliyatı hiç aqrım olmadı size minnetdarım 2günde kendime geldim .sizin gibi bir doktorum oldugundan şanslıyım basarılarınızın devamını dilerim

  • çok memnunum

   Esim gögüs estetigi oldu bu kadar güzel Olacagini beklemezdim süper Doktor süperin Üstünde maasallah kendisine cok cok tesekkürler Almanyadan cok selamlar

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Mehmet Emin Soysal

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   mehmet emin hocam iki yıllık bebek özlemimize bizi kavusturan kişidir. hocanın yardımları ve allahın takdiriyle erken doğmasına rağmen aslan gibi 1 haftalık oğlum var. PCO hastasayım hocaya ilk muayene olduğumda üzülme bacım ben seni anne yaparım dedi ve bir yılın sonunda erken doğan ama saglıklı bi bebeği kucağımıza aldık çok şukur.erken doğum olacağını çok önceden bilen hocamız bebeğimizin küvezde kalma sürecinide kısalttı rahat tavırları ve samiyeti ile bizi anne baba yapan hocamızı herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Mehmet emin hocamla geçen sene tanıştık. İlk bebeyime 18 haftalık hamileydim. Esimle bebeyimizin cinsiyetini ögrenmek hemde sağlığı hakkında bilgi almak için gittik. Mehmet hocamız bebeyimizi kontrol eder etmez beyin gelişimi olmadıgını söyledi. Bizimle çok açık ve net konustu. Bizi korkutmadı hiçbir şekilde zorlamadı. Yanlızca gebelik ilerledikçe yaşayacagımız sorunlardan bahsetti. Eşimle zorda olsa gebeligi sonlandırmaya karar verdik. Ertesi gün suni sancıyla normal dogum yaptım. Çok üzgündük hocamız sağolsun çok teselli etti. Sonra 1 yıl çocuk yapmadık. Şimdi 24 haftalik hamileyim. Bu bebeyimide hocam gördü ve çok şükür bir sıkıntı olmadıgını söyledi. Kısmet olursa oğluşumu mehmet hocamın hastanesinde yine normal dogumla dünyaya getirmek ıstiyorum. Allah mehmet hocamızdan rağzı olsun.. Onu çok sevdik biz..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (37) göz at

 • Hikmet İyem

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Yrd. Doç. Dr.

  • çok memnunum

   vala ne diyeyim ALLAH razı olsun çok teşekür ederim ALLAH ona uzun sağlıklı ömür versin ki insanlara yardımcı olsun çok şanslıyımki böyle bir hekimle hocaya rastladık binlerce teşekür ederiz ailemle beraber onun sağlığına duacıyız sevgi ve saygılarımızı iletiyoruz ona ve ekibine ALLAHA emanet olsunlar teşekürler..

  • çok memnunum

   çok memnun olduğum bir doktor güvenilir ve temiz bir doktor..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Deniz Şimşek

  Psikiyatri, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Deniz beyle tanışalı 1 yıl oldu. O zamanlar, kaygılarım dolayısı ile hayata adapte olamaz, ilişkilerimi sağlıklı yürütemez olmuştum. Bu hale gelmemin altında binlerce sebebim vardı(eşimle yaşadığım kavgalar da tuzu biberi olmuştu). bana içinden çıkılmaz gelen bu dönemimden Deniz bey sayesinde eskisinden daha güçlü çıktım. Klasik psikiyatristlerin aksine Deniz beyin terapi desteği çok iyi geldi.Sonsuz teşekkürler.

  • çok memnunum

   deniz bey tanıdığım en iyi psikiyatr uzmanı. 4 aydır tedavi görüyorum major depresyon tanısıyla gittiğim doktorlardan hiç bir ümit alamadım ama deniz bey benim iyileşmeme destek oldu hastasınıı düşündüğünü çok iyi hissettirdi.umarım bende seneye onun gibi iyi bir ruh sağlığı uzmanı olacağım ve hastalarıma aynı onun naifliğiyle yaklaşacağım.onu tanıdığıma o kadar memnunumki iyiki var.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Muzaffer Koçak

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kızlarıma çok iyi baktığınız ve tedavi ettiğiniz için iskenderundan size teşekkür ve sevgilerimi yolluyorum hocam sizin gibi doktorun orada olmasından dolayı Antalyalılar çok şanslı

  • çok memnunum

   ne zaman arasam ulaşabildiğim bebeğimle ilgili bütün sorularıma içtenlikle cevap bulabildiğm tek doktor teşekkürler hocam iyi varsınız

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Seyide Soysal

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Prof. Dr.

  • hiç memnun değilim

   Eşime yapılmaması gereken bir ameliyat yaptı, daha sonra endometriozis ameliyatı da yapmak istedi ancak sonradan başka bir doktora gittiğimizde bu ameliyatın gereksiz olduğunu söyledi.ameliyatsever bir doktor.gittiğimize pişman olduk.

  • çok memnunum

   Antalya daki en iyi hekim ..bem iki yildir hastasiyim hep dedigi dogrultuda gittim..seyide hocanin disinda antalyada cok duyulmus bir hastanenin doktoruna gitmistim seyide hocadan once ama yanlis teshis konulmustu...allah basimizdan eksik etmesin..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (16) göz at