Özel Medi Time Cerrahi Tıp Merkezi

Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Ürolog, Kulak burun boğaz doktoru, Aile hekimi, Genel cerrah, Beyin ve sinir cerrahı daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Medi Time Cerrahi Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Medi Time Cerrahi Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Medi Time Cerrahi Tıp Merkezi İstanbul ilinde Ferhatpaşa mahallesi Yeditepe Cad.no:85 G-7 sokaksamandıra Maltepe adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Mehmet Şen

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Güvendiğim ve teşhisine inandığım tek KBB doktoru. Çocuklarımı içim rahat teslim edebiliyorum.

  • çok memnunum

   sayın mehmet şen e Bursa da çalıştığı yıllarda burun ameliyatı oldum ve son derece memnun kaldım.herkesin bademciklrini de aldırman lazım dediği durumda yapmış olduğu başarılı ameliyat neticesinde burun nefes yolları açılırken bademciklerim de kurtulmuş oldu kendisinden Allah razı olsun.hemserimi herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Rüstem Üçel

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   abi bi insan hep mi aynı kazağı giyer.. ama kazağı beni ilgilendirmiyor tabiikii.. şaka bi yana insanı rahatlatan iyi bir doktor... 1 yıldır düzenli gidiyoruz.. çok ta memnunuz... teşekkürleimizle Rüstem Doktorumuz...

  • çok memnunum

   Biz yaklasik 8 aydir Rustem beyi taniyoruz.İsinin ehli bir dr.Cok mutevazi bir insan. Cocuklari muayne ederek , aileleri ise sakin dinlendirici ses tonuyla tedavi ediyo bence .Tanidigima cok memnunum herkesede tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Cihangir Gündüz

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   sabırlı,neşeli,devamlı moral veren samimi iyi bir insan ve hekim.keşke burada olsaydınız.herşey için teşekkür ederim.sayenizde ayaktayım artık.görüşmek ümidiyle..

  • memnun değilim

   Dr. Cihangir bey teyzemi bel fıtığı nedeniyle ameliyat etti, 2 ay sonra ağrıları başladı, başka bir hastanede emar çekildi, yeniden ameliyat olması gerektiği söylendi ve ameliyat oldu.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • İbrahim Temiz

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   İbrahim Bey normal doğumu savunan,kesinlikle sezeryancı olmayan,işinin ehli bir doktor.Biz normal doğumda zorlanınca isteğe bağlı sezeryan istedik.Ama doktor bey kendi ortağı olduğu hastanesinde ticari düşünmeden bizi normal doğuma teşvik etti.Kararsızlığımıza netlık kazandırdı.İnsanlığı,hastasını takibi de harika.Yanİ İbrahım Bey'e gittiğinizde kendınızı güvende hissedebilirsiniz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at