Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Maltepe Bölge Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Maltepe Bölge Hastanesi İstanbul ilinde Bağdat Caddesi No: 475 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Aybars Tekcan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Spor Hekimliği, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Meraba ben 19 yaşındayım futbolcuyum ama futbol oynamakdan 2 bacağından yamuldu ameliyat kararı aldım ve arastirmaya başladım Dr aybars beye rastladım sonra muayene gittim ve herkesin zorlandığı ameliyatı bana her yönüyle anlatıp en detayina kadar napcagini gösterdi çok ilgili ve cok anlayışlı beni ve ailemi ameliyata ikna etti iyikide etti şimdi çok rahatım koşup yuruye biliyorum artık dizlerim düzgün ve ağrısız. çok teşekkür ederim Dr. Aybars Tekcan hocam. Başarılarınızın devamını dilerim....

  • çok memnunum

   Hastalığımla ilgili gerekli olan ve merak ettiğim tüm açıklamaları yaptığı için çok memnun kaldım

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (22) göz at

 • Cengiz Erdoğan

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   seneler önce kütahya.da görev yapmış ve halen daha hastaları arkasından dua eder çok iyi doktordur

 • Nur Topçu

  Aile Hekimliği, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Nur Hanım, gerek hastaya olan ilgisi gerekse tıbbi bilgi bakımından çok iyi bir hekim. Eşim ile bana doğru teşhisi koydu ve tedavimizi gerçekleştirdi. Eşim Nur Hanım'ın nöbetçi olduğu gecelerde rahat uyuyor, biliyor ki tansiyonunda bir sorun olsa, Nur Hanım orada. Sadece eşim ve ben değil, Bölge Hastanesi' ne gelen tansiyon ve şeker hastası olan birçok hasta kendisinden çok memnun. Bizim için aileden birisi. Eşim onu kızı gibi seviyor.İyi ki varsınız.

  • çok memnunum

   Dr.Hanım çok ilgili.Hastasını iyi dinliyor.Yönlendirmesi yerinde ve doğru.Teşhisi beni çok memnun etti.bir çok ilgili hekimin benim şikayetlerimi dinlemeden yaptığı teşhisler nedeniyle tedavim geçikti.Çok teşekkür ediyorum.İyiki tanıdım kendisini.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Merve Barbaros

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • memnun değilim

   İlk gebeliğimde pre-eclemsi geçirmiştim. İkinci Gebeliğimin 5. haftasından itibaren hemen her hafta Merve hanıma kontrole gittim (en fazla 10 gün ara oldu). İlk gebelik sorunumu anlatmama, bu rahatsızlıkta kilo ve tansiyonun önemli olmasına rağmen bu süre içinde ne kilo ne de tansiyon takibim yapıldı. Sadece benim hatırlatmamla bir kez tansiyon ölçüldü. 9. haftaya girerken hala ne kilom ölçüldü ne de soruldu. Bu nedenle zaten doktor değiştirmeyi düşünürken 9. hafta bitişinde yine kontrole gittiğimde bu kadar sürede hala kalp atışı alamadığımızdan endişelendiğimi dile getirince ''olmayan kalp atışını nasıl gösterelim bu haftada da yoksa embriyo yaşamıyodur zaten'' diye azarlandım. Gebeliğin 6. haftada kaldığını ve 3 haftadır canlı olmadığını öğrendim. Missed abortus 2 haftadan sonra ölümcül sonuçlara neden olabiliyor. 3 hafta olmasına rağmen bana 3 gün sonra kürtaja gelmemi acele etmek istersem ertesi gün başka bir doktora yönlendirilip kürtaj olmamı önerdi. Sebebini sorduğumda herşey olabileceğini söyledi başka bir muayene yapmadı. Bir embroyun kalp atışlarının 6. haftada başladığını herkes bilir. 7. haftada şüphelenip kan tahlilinde düşük b-hcg hormonu tespiti le yaşamadığı tespit edilebilirdi. Zehirlenme riskim azaltılırdı. Diğer gittiğim doktor zehirlenmeye başladığımı ve rahim ağzında kocaman bir yara olduğunu söyledi. Bir daha bu doktora ne giderim ne de kimseye tavsiye ederim. Tabiki bebeğimi kaybetmemin sebebi değil ama ufak bir ihmalkarlık benim hayatıma neden olabilirdi.

 • Ender Özgün Çakmak

  Kardiyoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   çok mükemmel doktor ender özgün çakmak ben dün anju oldum çokda güzel ilgileniyor herkese tavsiye ederim doktoru doktoruma ve hastane çalışanlardan allah razı olsun çok güzel ilgileniyorlar çok memnun oldum

 • Hülya Öztürk

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   hocama saygılar diliyorum eğer bu hocamız Diyarbakır da görev yapmışsa benim ulaşmaya ve iki kelimelik de olsa bir teşekkür etmeye çok şeyler feda edeceğim bir hocamdır selametle.....

  • çok memnunum

   ÇOK İYİ BİR DOKTOR ALAKALI VE YAPMIŞ OLDUĞU TEDAVİLER HEP İYİ SONUÇ VERİR

 • Metin Yanık

  Üroloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Sayin metin yanik hocam gercekten isinin ehli isini en iyi icra eden bir doktor agustos 2014 te varikosel ameliyati mikrocerrahi yontemi ile oldum okadar rahat guzel ve agrisz gectiki. ameliyattan birgun snra normal gunluk yasamima dndum kendisine gostrms oldugu ilgiden samimiyettn acik sozlulugundn cok tsk ediyorum basarilarinin devamini diliyorum Allah razi olsun kendindn herkese tavsiye edebilecegm bir doktortur kendisi metin hocaya guvenim sonsuz

  • çok memnunum

   Sürerkli yıllardır gittiğimiz bir doktor ameliyat için Metin Beyi tavsiye etti.Metin Bey böbrek ameliyatımı yaptı. Gayet dürüst ve iş bilir bir doktor. Elinin de oldukça hafif olduğunu söyleyebilirim. Ameliyet sonrası ağrı acı vs hissetmedim.Bunun yanı sıra en güzeli sizinle ilgileniyor. Biyoloji öğretmeniymişcesine olan biteni anlamanız açısından izah ediyor. Sorduğunuz sorulara dürüstlükle cevap veriyor.Bulunduğunuz durumu dosdoğru söylemesi, sadece yapılması gerekli olan şeyleri yaptırması, palavra sıkmaması iyi bir özelliği.Malesef çok fazla doktorda karşılaşılan bir özellik değil bu.

 • Muammer Öztürk

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Ameliyat asla korkttuğum gibi geçmedi, öncesi ve sonrası mükemmeldi :) Muammer Bey'in kbb konusundaki engin bilgisi estetikle buluşunca ortaya harika bir burun çıktı, tam istediğim gibi doğal ve nefes alabilen bir buruna sahibim artık;) İşini kesinlikle inanarak yapan bir doktor bulduğum için çok şanslıyım . Ameliyet sonrası aynalara küsmeyecek derecede normal morluklarım oluştu, ve çok kısa bir sürede geçtiler doktorumun verdiği doğru ilaçlar sayesinde :) Yüreğine ve emeğine sağlık Muammer Bey'in, kendisine tekrar teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   Uzun zamandır horlama problemi yaşıyordum. Birçok doktora gittim.Hepsi farklı şeyler söylediler.Bir arkadaşımın sayesinde Muammer hocaya ulaştım. Kendisinin gerek bana yaklaşımı gerekse tedavisinden oldukça memnun kaldım. Allah ondan razı olsun beni büyük bir sıkıntıdan kurtardı.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Nihal Selin Okyaltırık

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • hiç memnun değilim

   hiç memnun kalmadım çünkü sayesinde bebeğimi kaybetmiştim yaklaşık 2 sene önce .dış gebelik teşhisi koyarak sayesinde normal olan gebelıgım sonlandı. kimseye de tavsıye etmıyorum....sözün bittiği yer sanırım...Allaha havale ettım kendısını ...

  • çok memnunum

   eşim ilk doğumunu 31.01.2014 tarihinde dr. selin hanım tarafından sezeryan oldu selin hanım sağolsun çok samimi ve içtendi çok şükür allah karşımıza böyle bi daktor çıkardı dr.selin hanım ,hemşireler ve personel çok ilgiliydi tüm çevreme öneriyorum teşekkür ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Hakan Akçin

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Yıllarca burun tıkanlığı, horlama ve uyku apnesi çekmekteydim. 17.Nisan.2014 tarihinde Dr. Hakan Akçin tarafından ameliyat edildim. Deviasyon, burun etlerinin alınarak küçük dilimin kesilip genizdeki yumuşak doku alındı.Tamponlarım çıkarılana kadar ilk 4 gün biraz sıkıntılı geçti. 10 gün sonra burun içindeki kan pıhtıları aspire edilince çok rahatladım. Şimdi artık burnumdan nefes almaktan çok rahat ettim, uykumda horlamıyorum ve en önemlisi ve tehlikeli olan uyku apnesi olayı sona erdi. Dr. Hakan Akçin'e çok teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Dr.Hakan Akçin 'e binlerce teşekkürler. Onca yıl korkudan beklettiğim deviasyon ve beraberindeki estetik burun ameliyatımı subat 2014 de oldum. Ne bir ağrı , ne bir kanama , nede nefesimde problem yaşattı. Hakan Bey'i tavsiye üzerine bulmuştum KBB ile ilgili tüm şikayetlerinizde kendisini gönülden tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at