Özel Maltepe Bölge Hastanesi

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, İç hastalıkları uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Ağız ve diş sağlığı, Kardiyolog, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Radyolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Biyokimya uzmanı, Ürolog, Dermatolog, Spor hekimi, Fizik tedavi uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Genel cerrah, Aile hekimi, Psikiyatrist, Nörolog, El cerrahı, Göz doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Maltepe Bölge Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş he... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Maltepe Bölge Hastanesi kadrosunda 1 adet aile hekimliği uzmanı, 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 3 adet iç hastalıkları uzmanı, 4 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Maltepe Bölge Hastanesi İstanbul ilinde Bağdat Cad.no:189 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Nihal Selin Okyaltırık

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   eşim ilk doğumunu 31.01.2014 tarihinde dr. selin hanım tarafından sezeryan oldu selin hanım sağolsun çok samimi ve içtendi çok şükür allah karşımıza böyle bi daktor çıkardı dr.selin hanım ,hemşireler ve personel çok ilgiliydi tüm çevreme öneriyorum teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   ılk dogumumu 2009 de nihal selin hanım tarafından yapıldı. hastane personeli hemşireleri ve selin hanımın ilgi alakasından cok memnun kaldım. alah nasip ederse ikinci çocuğuma bu hastanede ve aynı doktor yanı selın hanımla.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Hakan Akçin

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Yıllarca burun tıkanlığı, horlama ve uyku apnesi çekmekteydim. 17.Nisan.2014 tarihinde Dr. Hakan Akçin tarafından ameliyat edildim. Deviasyon, burun etlerinin alınarak küçük dilimin kesilip genizdeki yumuşak doku alındı.Tamponlarım çıkarılana kadar ilk 4 gün biraz sıkıntılı geçti. 10 gün sonra burun içindeki kan pıhtıları aspire edilince çok rahatladım. Şimdi artık burnumdan nefes almaktan çok rahat ettim, uykumda horlamıyorum ve en önemlisi ve tehlikeli olan uyku apnesi olayı sona erdi. Dr. Hakan Akçin'e çok teşekkür eder, herkese tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Dr.Hakan Akçin 'e binlerce teşekkürler. Onca yıl korkudan beklettiğim deviasyon ve beraberindeki estetik burun ameliyatımı subat 2014 de oldum. Ne bir ağrı , ne bir kanama , nede nefesimde problem yaşattı. Hakan Bey'i tavsiye üzerine bulmuştum KBB ile ilgili tüm şikayetlerinizde kendisini gönülden tavsiye ediyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Aybars Tekcan

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Spor Hekimliği, El Cerrahisi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   doktor aybars tekcan tek kelimeyle mükemmel bir doktordur..kaval kemiğim parçalı kırıldı..ameliyat oldum.hastanede kaldığım süre içerisinde birebir ilgilenen,pansumanı bile kendi yapan bir doktor..o kadar güven veriyorki kısa zamanda iyileşmemde psikolojik olarak kendimi iyi hissetmemi sağladı..kesinlikle tavsiye ediyorum..

  • çok memnunum

   Öncelikle degeri fazla olan bir doktordur .Amilyat oncesi ve amilyat sonrası ilgi ve alakası cok yakından ve samimidir .Benim ön capraz ve menüsküs amiyatımı yaptıktan sonra kısa bır sure ıcınde tamamen eskı halime dondurdu cok sukur . izledigi yontemler ve deneyimleri sayesınde eskisi kadar guclu ve hatta daha kaslı bır bacaga sahıbım .Turkıyenın halkına kazandırdıgı onemli doktorlardan bırıdır degerı bılınmesı gereken cok basarılı bir cerrahtır.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at