Özel Malatya Park Hospital

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Acil tıp doktoru, Beyin ve sinir cerrahı, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Radyolog, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Nörolog, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle

Malatya Özel Park Hospital kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet nöroloji uzman... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Malatya Özel Park Hospital kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 5 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet radyoloji uzmanı, bulunmaktadır. Malatya Özel Park Hospital Malatya ilinde Fırat mahallesi Şefik Tugay Cad.no:15 Malatya adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Şeyma Hascalık

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Doç.Dr.

  • çok memnunum

   ben hiperemezis hastasıydım ve hamileliğim 4 ay çok zor geçti Şeyma hanımın uzmanlığı,desteği olmasa çok daha zor geçecekti yanlışlıkla başka bir yerde olsaydım halimi düşünemiyorum Allah ondan razı olsun

  • çok memnunum

   oldukça profesyonel güler yüzlü işinin ehli insana güven veren konuşması ile rahatlatan iyi bir doktor

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (13) göz at

 • Levent Şahin

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   bir akrabamın tavsiyesi ile gittim kendisine. gerçekten işini bilen, aklınıza takılan sorulara rahalıkla yanıt veren, güler yüzlü bir doktor. yakın zamanda bulunduğu hastaneden ayrıldı. şimdi yana yakıla doktor arıyorum ama iyi bir doktor bulamıyorum malatya da

  • çok memnunum

   harika bi doktor, konusunda uzman ve severek yapıyor, güleryüzlü espirili kısacası mükemmel.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • İrfan Özer

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   inançlı ve dürüst bir insan doktorluğu ve insanlığı çok iyi olan bir insan allah ondan razı olsun biz arapgirliler olarak onunla gurur duyuyoruz allaha emanet olsun

  • çok memnunum

   Bir over kist ameliyatı,bir de sezeryan doğum gerçekleştirdi doktor bey. ayrıca çoook uzun bir vakitte kontrollerimi gerçekleştirdi. Ta ki başhekim olasıya kadar. Malatya Devlet Hastanesi için kazanç ama aylardır O'nun kadar güvenecek bir doktor bulamayacağımı düşündüğümden benin için kayıp sayıyorum.Sayın İrfan Hocama teşekkür ediyorum. İlgisinden dolayı Allah razı olsun.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Mehmet Ataç Karakaş

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • hiç memnun değilim

   Hiç memnun değilim.hastayı ameliyat ettikten sonra ilgilenmiyor.sakın gitmeyin.benden söylemesi.ameliyattan sonra ağrın varsa benim yaptığım ameliyat ağrımaz diyor.

  • çok memnunum

   Malatya ya gelmeden önce Hacettepe ve İbni Sina başta olmak üzere Ankara'da birçok hastanelerde görev yapmış Alanında kendisini çok iyi yetiştirmiş başarılı bir Uzman Dr. çok memnun kaldım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Zehra Kuzu

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • hiç memnun değilim

   aynen katılıyorum tuba yıldırıma dedikleri çok doğru biz bir haftadır stresini yaşıyoruz.bizi yarı yolda bıraktı kolaya kaçmak için sezeryana teşvik ediyor.bizler inandık siz inanmayın.

  • hiç memnun değilim

   Gitmeden önce birdaha düşünün derim. Şahsen beni yarı yolda Bıraktı. Allah'a şükür sıkıntısız geçen bir hamileliğim vardı ve tüm kontrollerimide Zehra Hanım'a yaptırıyordum. Doğum yaklaşana kadar bir sıkıntı yoktu. Ben 40. Haftayı doldurduğumda bebeğim hala gelmek istemedi. Zehra hanımda hemen suni Sancı verip Doğumu başlatmak istiyordu. Anne ve baba olarak biz tüm riskleri Göze Alıp 42. Haftaya kadar beklemek istedik. 40. Haftadan sonra suni Sancı verip Doğumu başlatmak sadece Türkiye'de var. Yurtdışında mutlaka 42. Haftaya kadar bekleniyor. Çok araştırdım o dönemde bu Konuları.. Nst sonuçları normal suyu yeterli olan bir hastayı niye hemen doğurtmak istiyor anlamıyorum. Zehra hanım bize bir gün verdi 40. Haftanın içinde. Perşembe günüydü. O gün gitmediğimiz için haftasonuna giriyor ya araya benim doğumumu yaptıramayacağını başka bir doktora gitmemi söyledi. Bir kadının en hassas olduğu dönemde doktorundan böyle bir darbe yemesi. Siz düşünün artık. Ilk doğumum yeterince stresliyim zaten bide üstüne doktor Hanım'ın kaprisleriyle uğraşmak zorunda kalıyorum. Oğlum 41+3'te normal doğumla Doğdu Allah'a şükür. Hiçbir sağlık sıkıntısı yoktu doğumum 5 saat sürdü ilk doğum OLMASINA rağmen. Üstelik suni sancıda vermediler. Lafın kısası sözünden çıkmazsanız iyi doktor ama dediğini yapmazsanız kaçıncı haftada olursanız olun sizi yarı yolda bırakıyor..

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (26) göz at

 • Leyla Beytur Özceyhan

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kendisi çok bilgili, dikkatli ve işini iyi yapıyor. Ayrıca sadece doğuma kadar değil, sonrasında da ilgi ve yardımlarını gördüm. Kesinlikle tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   leyla hanım bilgisiyle,tecrübesiyle,sakin halleri ve güven veren tavırlarıyla mükemmel bir doktor.hamileliğim boyunca her randevu sanki bir terapiydi benim için.doğumum sezaryan oldu benim doğum sonrası en ufak bir şikayetim olmadı.doğum bu kadar kolaymıymış dedim doktorumun sayesinde.bütün tanıdıklarıma tavsiye ediyorum kesinlikle leyla hanımı tanımalılar.sevgili doktorum sonsuz teşekkürler iyiki sizi tanımışım.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at