Özel Küçükköy Bilge Hastanesi

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Genel cerrah, Psikolog, Ürolog, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Göğüs hastalıkları doktoru, Kulak burun boğaz doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Küçükköy Bilge Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Küçükköy Bilge Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 4 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 8 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Küçükköy Bilge Hastanesi İstanbul ilinde Gaziosmanpaşa Cad.no:1 Küçükköy adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Oğuz Güler

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   2013 şubat ayında Dr.Oğuz Güler tarafından Spinal Sezaryen ile doğum yaptım. Oğuz Bey mükemmel bir doktor. Sabaha karşı 04.00-05.00'de bile gittiğinizde uykusuzluktan yorgunluktan ölmüş bitmiş bile olsa sizi gülümseyerek karşılar. Muayenenizi asla aceleye getirmez. Her zaman neşelidir. Her zaman size pozitif enerji verir. Asla gereksiz bir şey yaptırmaz. Eğer isterseniz gebeliğinizin 11. Haftasında bebeğinizin cinsiyetini doğru olarak söyler. Her zaman ilgili güven verici ve rahatlatıcıdır. Bu yüzden de günün ve gecenin her saati kapısında maaş kuyruğu uzunluğunda hasta kuyruğu olur:)

  • çok memnunum

   merhaba, Bu gün itibarı ile bende oğuz beyle tanışma fırsatı buldum çok sıkıntılı gittim fakat çok rahat ayrıldım ilgisi alakası sorularımıza cevapları çok tatmin edici başarılarının devamını diliyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (19) göz at