Özel Körfez Marmara Hastanesi

Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, İç hastalıkları uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Ürolog, Genel cerrah, Ağız ve diş sağlığı, Kulak burun boğaz doktoru, Çocuk cerrahı, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Dermatolog daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Körfez Marmara Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet genel cer... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Körfez Marmara Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet dermatoloji uzmanı, 1 adet diş hekimi uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 3 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Körfez Marmara Hastanesi Kocaeli ilinde Güney mahallesi Albay sokakno:16 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • İsmail Yılmaz

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Bende ilk doğumu ismail beyle geçirdim, cook memnun kaldım şimdi ikinci çocuğuma hamileyim kesinlikle yine ismail beyle doğumumu gerçekleştirmek istiyorum :) inşallah. ..

  • çok memnunum

   merhabalar ben bahar güzel 2.gebeliğim 7 yaşşında kızım var.çok hevesli istedim ben 2.çoçuğa sahip olmayı.fakat 14 haftalık gebeğim ilk ayımdan itibaren iki doktor değiştirdim.bu 3.doktorum ismail beyden çok memnunum herkese tavsiye ederim...çok ilgili ve alakalı hastalarıyla gerçekten uzman...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Kazım Çimen

  Üroloji, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Sağ böbrekteki taş sorunu ile kendisi ile tanışma fırsatını bulduğum Op.Dr.Kazım Çimen hocama ;ilk klinik buluşmamızdan sağlığıma kavuştuğum nekahet dönemine kadar geçen sürede bana karşı göstermiş olduğu insani ve tıbbi desteklerinden dolayı çok teşekkür ederim.

  • çok memnunum

   Kazım hocam benim böbreğimi kurtaran kişidir birçok doktor böbreğimi alacaklarını söylemişti kazım hoca ise bana umut vermişti ve nitekim gerçeğe de dönüştürmüş kişidir. Allah bütün dertlilere böyle iyi doktor nasip etsin...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (6) göz at

 • Erkan Aktaş

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Bence Dr. Erkan Beyin en önemli özelliği bütün hastalarını akraba gibi görmesi, titizlikle davranması. Hamileliğim boyunca her gittiğimde sürekli bilgilendirdi. Başı ne kadar kalabalık olsa bile sabırla sorularımızı yanıtladı, bizi rahatlattı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Kesinle tavsiye edilecek bir doktor.

  • çok memnunum

   erkan bey gerçekten bu konuda çok uzman ilk önce başka doktor tarafından bir kızım olacağı söylenmişti erkan beyi çok met ettiler birde ona gittim bebeğiniz erkek dedi şaşırmıştım gerçekten doğumdan sonra bir oğlumuz oldu gerçekten çok uzman herkeze tavsiye edebilirim tereddütsüz kesin sonuçla cevap veriyor.başarılarının devamını diliyorum.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at

 • Aykut Özdamar

  Çocuk Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Oglumun sunnetini Aykut Bey yapti.Allah razi olsun kendisinden. Erkek cocugu olan herkese onerim sunnet icin hic heyecan yapmadan calistigi hastaneden randevu almak ve cocugunu guvenle Aykut Bey'e emanet etmektir. Sonsuz tesekkur ediyorum kendisine hayati boyunca Allah ne muradi varsa onu verir insallah.

  • çok memnunum

   Allah aykut beyin yolunu her zaman acik etsin.benim oglum 30 haftalik dogdu bir cokta sikintisi vardi buna ragmen oglumun 2 kasigida sisti ve derhal ameliyata alinmazsa patlicakti aykut bey buyuk risk alarak ameliyat etti tekrar allah razi olsun ameliyat oldugunda oglum daha 2 kiloydu sesli ailesi adina vesile olan zafer bey adina .tesekkurederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at