Buradasınız: 
Klinikler
Genel Cerrah
Genel Cerrah Konya
Özel Konya Anıt Hastanesi

Özel Konya Anıt Hastanesi

Genel cerrah, İç hastalıkları uzmanı, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Kulak burun boğaz doktoru, Nörolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Ürolog, Göz doktoru, Acil tıp doktoru daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Konya Anıt Hastanesi kadrosunda 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzman... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Konya Anıt Hastanesi kadrosunda 1 adet beslenme uzmanı uzmanı, 5 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Konya Anıt Hastanesi Konya ilinde Bahçelievler mahallesi Kemah sokakno:1 adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Hasan Ulaşan

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   yıllardır mide ağrısı çekiyordum.her seferinde doktora gidiyordumve gaz problemim olduğunu ağrının gaz sancısı olduğunu söylüyorlar ilaç tedavisi uyguluyorlardı.tedavi bitince ağrılar tekrar başlıyordu.ama nasıl ağrı öyle böyle değil...bir gün okulda derts anlatırken yine ağrı başladı.ağrının şiddetinden ağlamaya başladım.okuldan çıkıp tesadüfen en yakın adresteki doktora geldim.işte HASAN BEYletanışmamızböyle olduHasan bey hemen ultrasona alıp safra kesesinde irili ufaklı taş var.hemen ameliyat olmazsan sarılığa dönüşebilir teşhisini koydu.Hasan beyden ALLAH razı olsun.ameliyatımı oldum .şu anda çok rahatım.hayatımda gördüğüm en samimi en şakacı mesleğini seven ve en iyi şekilde yapmaya çalışan doktordur .herşey için kendisine teşekkür ediyorum.başarılarının devamını diliyorum.

  • çok memnunum

   Doktor beye öncelikle çok teşekkür ediyorum gerçekten çok ilgili güler yüzlü ve en ufak bir detayı atlamadan muayene etmesi sebebiyle Allah razı olsun diyorum. Başarılar diliyorum...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (30) göz at

 • Mustafa Baltacıoğlu

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • memnunum

   Baltacıoğluna teşekkürü bir borç bilirim saygılarımla...............Mustafa hocam teşekkürler saygılarımla

  • çok memnunum

   67 yaşındaki (İsmet MIDIK)anneannemi ilk defa muayene etmesine rağmen derhal ameliyata alıp yılbaşı günü dahi hastanede ilgilenen Op.Dr.Mustafa Baltacı'yı işine saygısından dolayı tebrik ediyorum.Allah bu gibi hekimlerimizin sayılarını artırsın.Şu bu meşhurmuş hiç uğraşmayın Mustafa Bey'in ilgisi dahi insana biiznillah şifa verir.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (22) göz at

 • Bekir Gürocak

  Genel Cerrahi, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Annemi dev guatırından başarıyla kırtardıgı için sonsuz minnettarım. Güleryüzü ve beyefendi kişiligiyle ender bulunan bir doktor. Allah kendisinden razı olsun.

  • çok memnunum

   Merin de yaşamama rağmen doktor bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Konya da Troid ameliyatı oldum. Ameliyat öncesi ve sonrası Bekir beyin yaklaşımı bizi çok şaşırttı . Kendisi her şey den önce çok beyefendi bir insan , mükemmel bir Doktor. Allah razı olsun kendisinden.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Sibel Tüner

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Sibel hanıma 4 aylık hamileyken arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittim bence mükemmel bir dr eşim sinirliyken onu bile sakinleştirmişti sırf ben etkilenmeyim diye :) doğum sonrasında da çok yardımcı oldu tekrar bebeğim olacak olursa yine onu tercih edeceğim..

  • çok memnunum

   Sibel hanımla 37 haftalıkken tanışdım hastası olmadığıma rağmen tavsiye üzerine muane için gelmiştim ama bana doğumun başlamış diyerek yatışımı yaptı beni ilk tanımasına rağmen hastası olmadığıma rağmen yarım saat benle ilgilendi sezeryan doğumdu kendisinden ALLAH razı olsun Çok İyi Bi Doktor tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (26) göz at

 • Cemil Er

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   en az 6 yıldır çektiğim anal fistül,fissürden beni kurtaran kymetli doktoruma teşekkürür borç bilirim hemoroid ve bu tür makat rahatsızlıkları olanlar için konyada tek adres cemil bey ve tavsiyem gecikmeyin gecktikçe daha zor oluyor iyilaşme süreciniz benim zor geçti mesela ama benim ilerlemi olması nedeniyle , cemil bey hastanın dertlerini dinleyen cevap veren her konuda yardımcı olan çokk iyi bir hekim korkmayın yardımcı oluyor sakin yapısı ile size pozitif enerji veriyor allah onu ve onun gibi doktorları başımızdan eksik etmesin cok mütevazi ve cok iyi bir hekim allah yardımcısı olsun onun ve onun gibi tüm dr.lerin inş.saygılar ....

  • memnun değilim

   2012 mayıs ayında makat rahatsızlığı ile mustafa yiğit beye muayene oldum. fissür oldugumu ve Ameliyata karar verdi ve ameliyata cemil bey girdi.ameliyat yapan cemil beyinde muayane etmesi gerekirdi. Başka doktorun tarifiyle amaliyat yaptı ve sonuç başarısız. Ameliyat sonrası şikayetlerim geçmedi çoğaldı.Ameliyatı yapan cemil beyle bir türlü görüşemedim. Hastasıyla ilgilenmedi.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at