Özel Konur Cerrahi Tıp Merkezi

İç hastalıkları uzmanı, Genel cerrah, Ürolog, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Diyetisyen (beslenme uzmanı), Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Fizik tedavi uzmanı, Beyin ve sinir cerrahı, Psikolog, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, El cerrahı, Nörolog, Ağız yüz ve çene cerrahı, Kalp ve damar cerrahı daha fazla

Bilgileri düzenle

Özel Konur Cerrahi Tıp Merkezi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehab... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Konur Cerrahi Tıp Merkezi kadrosunda 2 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 1 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 2 adet nöroloji uzmanı, 2 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 1 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 2 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Konur Cerrahi Tıp Merkezi Bursa ilinde Zübeydehanım Caddesi No:12/1 Osmangazi adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

Adres bilgisi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Zeynep Sağırkaya

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Eşim Doktor Zeynep Hanımın hastasıydı. Kendisinden çok memnunduk.Uzun süredir nerede olduğunu öğrenemedik. Nerede görev yaptığını öğrenebilir miyiz?

  • çok memnunum

   zeynep doktorumdan cok memnunum nerede görevlisinizlütfen bildiriniz

 • M. Okan Özdemir

  Kalp Ve Damar Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Annemin varis hastalığı için kendisine tavsiye üzerine geldik.Çok ilgili ve alanında başarılı bir doktor.Annemin ağrıları ve görsel olarak varisleri uygulamış skleroterapi ve radyofrekans tedavisiyle son buldu.Kendisinden çok memnun kaldık.Tavsiye ediyorum.

  • çok memnunum

   Okan bey eşimin varis tedavisini gerçekleştirdi. Uzun süredir varis probleminden dolayı eşim oldukça sıkıntılıydı ve psikolojik olarak da sağlık açısından da olumsuz etkileri oluyordu. Sonunda Okan beyi bulduk ve operasyon ile varis derdinden kurtardı eşimi. Hem bilgisine hem de ilgisine güvendiğimiz bir doktor kendisi. Özellikle varis konusunda tüm çevreme tavsiye ettiğimiz bir doktordur. Tekrar kendisine de teşekkür ederiz.

 • Ruhi Göre

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   çok iyi hekim kendisine eşimin varikosel ameliyatı için tavsiye üzerine gittik bizi karşılaması anlayışla yaklaşımı olgunluğu ve başarılı ameliyatı sonrası çocuk sahibi olmamız .hepsi dört dört lüktü.bu yorumumla kendisine bir kere daha teşşekürlerimi iletirim.

  • çok memnunum

   çok sempatik işinde başarılı hastaya güven veren tecrübeli.hastalarına yaklaşımı çok candan ve içten.böbrek taşlarımı kısa sürede başarı ile kırarak diyalize gitmemi önledi. teşşekürler.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (5) göz at

 • Çiğdem Şen

  İç Hastalıkları, Nöroloji, Dr.

  • çok memnunum

   Konur Hastanesi Nöroloji Uzmanı Dr.Çiğdem Şen hanım. tam Hipokrat yeminine layık bir doktor.İşini gayet titizlikle yapıyor.hastalarına yaklaşımı çok iyi.Allah Böyle doktorları başımızdan eksik etmesin.

  • çok memnunum

   Konur Hastanesi Nöroloji Uzmanı Dr.Çiğdem Şen hanım. tam Hipokrat yeminine layık bir doktor.İşini gayet titizlikle yapıyor.hastalarına yaklaşımı çok iyi.Allah Böyle doktorları başımızdan eksik etmesin.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at

 • Murat Çakır

  İç Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Midemde uzun zamandır sorun var şişkinlik dönem dönem ağrı Gittiğim GastroloJİ Dr.'undan . sonuç alamadım tahlil yapmadan sadece şikayetlerimle ilaç yazması bana güvende vermedi O yüzden hassas davranıyorum Sağlıkta da çalışmış biri olarak. Neyse ki gribal enfeksiyon için gittiğim Murat Bey midem için tetkik istedi. Geçmiş hastalıkları bile atlamayan ilgili güleryüzlü gerçekten güven veren bir doktor.Ben biraz obsesif biriyim ve midemle ilgili hiç sonuç alamamış biri olarak hassalaşıyorum biraz fazla detaycı konuşan biri olmuş olabilirm umarım doktor bey Beni yanlış anlayıp içinden uff dememmiştir :))) Bilmişlik yaptığımı düşünürse kusuruma bakmassın ; İlgisine kendisine teşekkür ediyorum güvenim tam Tedaviye devam Özel hastane ama yüksek bir fiyatı yok çok makul Dr Murat beye ilgisine tekrar teşşekür ediyorummm

  • çok memnunum

   Ben Alev..Mide ilgili uzun zamandır sıkıntı yaşayan biriyim.Gittiğim Bir DR.. Bana tahlil yaptırmadan sadece şikayetlerime göre ilaç yazması sonuç vermedi.Gerçekten Doktor ve tedavisi çok önemli sağlığımız Ne var ki Tesadüf Gribal enfeksiyon için gittiğim Murat bey geniş çaplı şikayetlerimi dinledi Ve midem içinde bir tedavi uygulamak istedi Çok ilgili Geçmiş hastalıkları dahi atlamayan güvenilir bir doktor Ben çok detaycıyım umarım Dr.Murat Bey Bilmişlik olarak algılayıp içinden bana yeter dememiştir:)Dr bey okur mu bilmem okursa da kusuruma bakmassın :=) Kendinize; İçtenliğine sonsuz güveniyorum ve teşşekür ediyorum Aralıkta tekrar görüşmek dileğiyle Tedaviye devam

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Hidayet Topal

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Ailece ihsasına ilişkin her rahatsızlığımızda güvenle gittiğimiz ve daima memnun ayrıldığımız bir doktor.Teşhisi çok kuvvetli.Uuzn yıllar görevinde olmasını dileriz.

  • çok memnunum

   çok ilgili ve mesleğin hakkını veriyor. tavsiye üzerine gittim ve pişman olmadım.öncesinde gittiğim doktor ne ilgiliydi ne de doğru b ir teşhis koydu. hidayet bey gerçekten çok profesyonel

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at

 • Mustafa Narmanlı

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Mustafa Narmanlı gerçekten mükemmel bir doktor ve hastayla diyoloğuda çok iyi,Konur Hastanesindeki görevinde başarılar diliyorum..

  • çok memnunum

   Konur Hastanesi doktorlarından Mustafa Narmanlı'ya geçirdiğim başarılı safra kesesi ameliyatından dolayı çok çok teşekkür ediyorum. Ameliyat olacak kişilere kesinlikle Mustafa beyi tavsiye ederim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (4) göz at

 • Zeynep Sayar

  Kulak Burun Boğaz, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   bademcik ameliyati oldum ameliyatimi dr.Zeynep Sayar gerceklestirdi. ameliyat olduktan sonra ne bir agrim nede bir sizim gerceklesti. ameliyattan hemen sonra kendime gelip konusmaya bile basladim. kendisine cok tsk ediyorum.

  • çok memnunum

   kulak zarımdaki delik sorunu ve iltihaplanması nedeniyle baş dnmelerim vardı . sonucuna varana kadar ilgilendi. teşekkür ediyorum doktor hanıma. kulak zarımıdaki delik ameliyakla giderilebilirmiş. onu şimdilik erteledim.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (7) göz at

 • Alper Aksoy

  El Cerrahisi, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi, Ağız Yüz Ve Çene Cerrahisi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Doktor Alper Bey sağolsun, operasyonum kısmi anestezi altında çok rahat geçti. Kendisini herkese tavsiye ederim.

  • çok memnunum

   Mükemmel bir insan ve dört dörtlük bir doktor sağ baş parmagım açılmıyordu bir ton yere gittim bırakın muayene olmayı teşhis bile koyamadılar ama ALPER hocamdan ALLAH razı olsun birde bir teşhis koyup amaliyat etti 4 ay oldum olalı şuan parmagımı kullana biliyorum kalem ve kaşıkta tutabiliyorum :) şiddetle tavsiye ederim bişeyiniz yoksa bile gidip tanışın. Seni seviyorum Alper hocam iyki varsın :)

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (20) göz at

Benzer kurumları gör: Bursa Çekirge Devlet Hastanesi